Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Aleja Zbożowa etap VI

Wieliczka, ul. Zbożowa

2020-03-04

Aleja Zbożowa etap VI


Aleja Zbożowa to wyjątkowa inwestycja usytuowana w Wieliczce koło Krakowa. Kolejny, już szósty etap inwestycji cieszącej się dużą popularnością, składa się z kameralnych, wolnostojących budynków jednorodzinnych.

Jeśli cenisz ciszę, spokój i zielone otoczenie, a jednocześnie chcesz mieć wygodny dostęp do rozbudowanej miejskiej infrastruktury, to Aleja Zbożowa etap VI jest miejscem, którego szukasz.

Osiedle jest zlokalizowane poza ścisłym centrum miasta, w otoczeniu atrakcyjnych zielonych przestrzeni. W połączeniu z przemyślaną, nieprzytłaczającą architekturą oraz przestrzennym planem osiedla, pozwala to w pełni cieszyć się urokami podmiejskiego życia.

Cisza, spokój, bezpieczeństwo, korzystny mikroklimat i nieograniczony dostęp do terenów zielonych – to, czego tak bardzo brakuje mieszkańcom miast.

Jednocześnie dogodna lokalizacja inwestycji pozwala na łatwą komunikację zarówno z centrum Wieliczki, jak i oddalonym zaledwie 15 km stąd Krakowem. W ciągu kilku minut można stąd dotrzeć się na Autostradę A4. Dzięki temu codzienny dojazd do szkół, miejsc pracy i całej infrastruktury miejskiej jest wygodny i szybki.

Nowoczesny styl i najwyższa jakość

Aleja Zbożowa etap VI to kameralne, zamknięte osiedle zaprojektowane w eleganckim i nowoczesnym stylu, przy użyciu najlepszych jakości materiałów.
Funkcjonalne, starannie zaplanowane przestrzenie w połączeniu z podwyższonymi standardami budownictwa zapewnią komfort życia przyszłym mieszkańcom.

Osiedle składa się z czterokondygnacyjnych budynków o eleganckiej, nowoczesnej architekturze.

Szeroki wybór mieszkań typu studio, 2-, 3- oraz 4-pokojowych pozwoli wybrać idealną przestrzeń każdemu, niezależnie od jego aktualnych życiowych potrzeb oraz predyspozycji. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane w pełni funkcjonalny sposób, pozwalający na jak najlepsze wykorzystanie całej dostępnej powierzchni.

Każde mieszkanie posiada balkon lub loggie, a lokale na parterze loggie lub ogródek.
Do wszystkich mieszkań można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską.

Aleja Zbożowa VI charakteryzuje się wysokimi standardami budownictwa, ciekawą architekturą oraz najlepszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, zarówno w obrębie poszczególnych mieszkań, jak i całego osiedla.

Wspólne przestrzenie, zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, który pozwoli zacieśniać sąsiedzkie więzi wśród przyszłych mieszkańców. Ciekawie zaaranżowane przestrzenie zielone, własny plac zabaw, komfortowe poczucie przestrzenności w układzie osiedla – te aspekty sprawiają, że Aleję Zbożową IV docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Osiedle jest zamknięte, co dodatkowo podwyższa poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. To idealna przestrzeń do życia, nie tylko dla rodzin z dziećmi.


Za inwestycję odpowiedzialna jest firma WBG DEVELOPMENT.
Termin oddania budynków VI etapu Alei Zbożowej przewidywany jest na IV kwartał 2021 roku.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-03-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Kołobrzeskimieszkania na wynajem powiat Łódzki wschodnilokale użytkowe na wynajem gmina Czemiernikidomy na sprzedaż gmina Świedziebniadomy na wynajem w Będziszewiedomy na wynajem w Sigiełkachdomy na sprzedaż w Bukówcu Górnym

Deweloperzy

);