Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Aleja Zbożowa etap V

2019-05-29


W Wieliczce koło Krakowa powstają nowe mieszkania. Aleja Zbożowa to wieloetapowa inwestycja, której ukończenie przewidziane jest na ostatni kwartał 2019 r.

Aleja Zbożowa to adres idealny dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Dużą rolę odgrywa tutaj również klimat oraz przyroda, dzięki którym to miejsce staje się jeszcze bardziej atrakcyjne przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Inwestycja zlokalizowana jest poza ścisłym centrum miasta, ale dostęp do miejskiej infrastruktury jest dogodny. Mieszkańcy dużych miejscowości często borykają się z problemem niedostatecznego dostępu do powierzchni zielonych, dlatego wybierają mieszkania umiejscowione na obrzeżach, gdzie jakość powietrza jest dużo lepsza.

Wieliczka to interesujące, niewielkie miasto leżące zaledwie 15 km od Krakowa. Jest znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie za sprawą zabytkowej Kopalni Soli, dlatego też mieszkanie w Wieliczce stwarza wiele możliwości. Niewielka odległość od Krakowa sprzyja dostępności wielu punktów usługowych i handlowych. Ponadto wygodą może być dobrze rozbudowana sieć komunikacyjna. Liczne przystanki oraz bliskość stacji PKP ułatwią przemieszczanie się i dojazd do pracy czy szkoły. Zaletą jest także kilkuminutowa odległość od Autostrady A4.

Inwestycja Aleja Zbożowa to nowoczesne osiedle przy ulicy Zbożowej, ciesząca się dużym zainteresowaniem. Za realizację tego projektu odpowiada firma WBG DEVELOPMENT. W jego skład wchodzą aż 33 lokale mieszkalne o powierzchniach od 25,00 do 106,36 mkw. Liczą one 2, 3, 4 lub 5 pokoi. Ceny wahają się od 4600 do 5501 zł za mkw. Zaletą pomieszczeń jest przede wszystkim funkcjonalność oraz dobrze zorganizowana przestrzeń, co z pewnością ułatwi przyszłym najemcom dostosowanie ich do własnych potrzeb.

Walorem inwestycji może być także niska zabudowa szeregowa przypominająca domy jednorodzinne. Kameralny klimat pozwoli przyszłym mieszkańcom wypocząć po dniu pełnym zobowiązań oraz nawiązać bliższe więzi z sąsiadami. Komfort zapewnia także to, że osiedle jest zamknięte, dzięki czemu staje się bezpieczne. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane w eleganckim stylu. Cechuje je podwyższony standard budownictwa. W niektórych rozwiązaniach wykorzystano odnawialne źródła energii. Wykonawca zadbał też o mieszkańców posiadających samochód. Możliwe jest wykupienie miejsca postojowego ulokowanego w podziemnym garażu.

Aleja Zbożowa etap V zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2019 r. 

 

Źródło: KRN.pl | 2019-05-29

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat M. Gliwicedomy na wynajem powiat Bytowskidomy na wynajem gmina Wadowicemieszkania na sprzedaż gmina Żmigródmieszkania na sprzedaż w Gadcemieszkania na wynajem w Radwaniedomy na sprzedaż w Sławce Małej

Deweloperzy

);