Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Aleja Zbożowa etap V

2019-01-08


Podkrakowskie miejscowości cieszą się zainteresowaniem nabywców mieszkań. Tym, co ich przyciąga w rejony nieco oddalone od wielkiego miasta, są panujące tam cisza, spokój oraz przestrzenie zielone.

Podmiejskie lokalizacje to także szansa na zamieszkanie w kameralnych warunkach dla osób ceniących prywatność i zacisze własnego domu. Atutem tego typu inwestycji są prywatne ogrody, gdzie można cieszyć się kontaktem z przyrodą. Nie bez znaczenia pozostaje również najbliższe otoczenie. Krajobraz, którego większość stanowi natura jest nie tylko miły dla oka, ale również pozytywnie wpływa na samopoczucie. Decydując się na zakup mieszkania czy domu położonych w takiej okolicy, nabywcy zyskują optymalne warunki do życia.

Jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości bezpośrednio sąsiadujących z Krakowem jest Wieliczka. Rodziny poszukujące swojej przystani chętnie wybierają to miejsca na swój dom. Wynika to z wielu korzyści, jakie daje miasteczko. To właśnie tutaj WBG Development realizuje kolejny, 5 etap inwestycji Aleja Zbożowa. Przedsięwzięcie powstaje przy ul. Zbożowej, co jest gwarancją dostępności infrastruktury pozwalającej na swobodne załatwienie codziennych spraw. Bliskość najważniejszych punktów, tj. sklepy, przedszkola czy przychodnie ułatwia organizację każdego dnia i zapewnia wygodę. W połączeniu z sielskim klimatem stanowi odpowiedź na oczekiwania klientów poszukujących wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku. Prestiż lokalizacji podnosi otoczenie przyrody, która tutaj jest na wyciągnięcie ręki. Możliwość spędzenia wolnych chwil na łonie natury jest jednym z najważniejszych aspektów dla rodzin z dziećmi.

Aleja Zbożowa V powstaje w modelu niskiej zabudowy szeregowej, co sprzyja poczuciu kameralności. Ponadto osiedle jest zamknięte, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo. Na jego terenie zieleń jest zagospodarowana, a w zastosowanych rozwiązaniach wykorzystano odnawialne źródła energii. Cały projekt charakteryzuje funkcjonalność, która przejawia się przede wszystkim w ustawnym układzie pomieszczeń. Odpowiednio przemyślane metraże pozwolą dopasować powierzchnię do różnych oczekiwań. W ofercie dostępne są bowiem mieszkania i domy liczące od ponad 25 do blisko 110 mkw. W trosce o wygodę zmotoryzowanych mieszkańców deweloper zapewnia możliwość zakupienia miejsca postojowego usytuowanego w podziemnej kondygnacji.

Projektujący Aleję Zbożową zadbali również o to, by cechowała ją estetyka, dlatego styl wykończenia oddaje nowoczesne trendy budownictwa mieszkaniowego i czyni inwestycję elegancką.

Aleja Zbożowa zostanie oddana do użytkowania w IV kw. 2019 r., a ceny wahają się od 4600 do 5501 zł/mkw. 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
NY Residence, lokal usługowy
Nowa 5 dzielnica - lokale...
START CITY

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Wrocławmieszkania na wynajem powiat M. Ruda Śląskadomy na wynajem gmina Niedźwiedźdomy na wynajem gmina Janówdomy na sprzedaż w Rudcedomy na sprzedaż w Chodkowo-Biernatachdomy na sprzedaż w Nowej Jastrzębii

Deweloperzy

);