Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

3 Kolory przy ul. Taklińskiego

2019-03-14


Inwestycja mieszkaniowa 3 Kolory przy ul. Taklińskiego w Krakowie to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, a jednocześnie prowadzących aktywny tryb życia.

W 3 Kolorach przy ul. Taklińskiego miejsce dla siebie znajdą osoby ceniące bliskość terenów zielonych, a jednocześnie potrzebujące mieć dostęp do wszystkich korzyści, jakie płyną z życia tętniącego w mieście. Możliwość łatwego włączenia się do ruchu na obwodnicy to nie tylko komfort przemieszczania się na co dzień, ale również spore ułatwienie, gdy planuje się wyjazdy poza miasto. Istotna jest także możliwość skorzystania ze sprawnie działającej komunikacji miejskiej czy niewielka odległość od punktów handlowo-usługowych. Dobra lokalizacja nie może pomijać też sąsiedztwa punktów rozrywki oraz placówek edukacyjnych. Te wszystkie atuty można dostrzec w przypadku adresu przy ul. Taklińskiego.

Znacznie więcej korzyści wynika jednak z samej oferty mieszkaniowej, jaką przygotowała firma deweloperska "Villa-Rudnicki". Kameralny charakter zabudowy tworzą niskie budynki, w których mieści się 14 mieszkań. Inwestycja obejmuje również wolnostojący dom jednorodzinny liczący 94 mkw. oraz działkę o powierzchni 370 mkw. Z kolei metraże mieszkań wahają się od 50 do 92 mkw., co w połączeniu ze zróżnicowaną liczbą pomieszczeń pozwoli na dopasowanie odpowiedniego lokum do oczekiwań klientów. Co ważne, przestrzeń tak została rozplanowana, by każde z mieszkań miało osobne wejście. Do lokali parterowych wchodzi się z poziomu terenu, natomiast dojście do wyższej kondygnacji zapewnia klatka schodowa przeznaczona na wyłączność właścicieli. Osoby mieszkające na parterze będą mogły cieszyć się przestronnymi ogródkami. Tej przyjemności nie zostaną pozbawieni także mieszkający na piętrze – dla nich przewidziano możliwość dokupienia ogródka. Ponadto w niektórych z tych mieszkań w oryginalny sposób zorganizowano salon, łącząc go z otwartą przestrzenią i antresolą. Z myślą o wygodzie mieszkańców w inwestycji przewidziano liczne udogodnienia. Wymienić tutaj można np. ogrzewanie podłogowe, które sprawdzi się nie tylko w zakresie estetyki, ale przede wszystkim finansów, ponieważ takie rozwiązanie generuje mniejsze wydatki. Z kolei dzięki usytuowaniu mieszkań w budynkach, charakteryzuje je optymalne nasłonecznienie, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Mieszkania w 3 Kolorach przy ul. Taklińskiego, są zlokalizowane na wzniesieniu porośniętym zielenią, co gwarantuje kontakt z przyrodą, a sąsiadująca zabudowa daje poczucie prywatności, spokoju i nadaje rodzinny klimat. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2020 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-03-14

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy
START CITY
Sand Hotel ****

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Drawskimieszkania na sprzedaż powiat Lidzbarskidomy na sprzedaż gmina Stara Błotnicadomy na sprzedaż gmina Mirówmieszkania na wynajem w Pruścachdomy na wynajem w Prądówcedomy na wynajem w Miedniku

Deweloperzy

);