zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 40

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Psie Pole

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 68.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 68.19m2

Krzyki/Ołtaszyn 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 68.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 68.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RkLzAxYjZkZDU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 99.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 99.40m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 99.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 999 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 99.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2E0LzAxYjZhNDMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.60m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 95.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

2 199 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 012 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 95.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2E0LzAxYjZhNDMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 56.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 56.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 56.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 56.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 99.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 99.60m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 99.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 99.60m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzJhLzAxYWYyYWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.80m2

Krzyki/Księże Wielkie 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

538 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 747 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 45.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM2LzAxYjYzNjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lutynia 46.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lutynia 46.90m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 46.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lutynia

9.99

421 811 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Lutynia 46.90m2

Lutynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzFmLzAxYjMxZjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Krzyki, ul. L. Hirszfelda 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 304 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 56.00m2
L. Hirszfelda
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc1LzAxYjU3NTA2XzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 193.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 193.00m2

5 pokoi· piętro: 2 z 4 · 193.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 193.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwL2ViLzAxYjBlYmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Przeworno 70.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Przeworno 70.20m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 70.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Przeworno

9.99

187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 664 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Przeworno 70.20m2

Przeworno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kiełczówek 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kiełczówek 79.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kiełczówek

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kiełczówek 79.00m2

Kiełczówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzkxLzAxYjQ5MTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.00m2

Psie Pole/Karłowice 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 967 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 30.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzNhLzAxYjQzYTJjXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 64.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 64.10m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 64.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 64.10m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM3LzAxYjQzN2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 140.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 140.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 140.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 140.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzJmLzAxYjQyZjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 83.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 83.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Borowska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 83.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 83.00m2
Borowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y2LzAxYjNmNjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.10m2

Krzyki/Huby, ul. Śliczna 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 36.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

550 010 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 36.10m2
Śliczna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2RiLzAxYjNkYjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Borowska 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 37.00m2
Borowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y2LzAxYjNmNjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Borowska 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

549 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 36.00m2
Borowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2U3LzAxYjNlNzA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Strońska 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

725 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
Strońska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzAxLzAxYjQwMTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 24.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 24.36m2

Krzyki, ul. ul. Brzoskwiniowa 1 pokoje· piętro: 4 z 6 · 24.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 24.36m2
ul. Brzoskwiniowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y4LzAxYjNmOGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.50m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 55.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y4LzAxYjNmOGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 34.00m2

Biały Kamień 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 34.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2UxLzAxYjJlMTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jelenia Góra 44.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jelenia Góra 44.10m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 44.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jelenia Góra

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jelenia Góra 44.10m2

Jelenia Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRkLzAxYjM0ZDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 81.00m2

Sobięcin 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

349 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 81.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkLzRlLzAxYWQ0ZTFjXzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy