zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 37

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Psie Pole

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Krzyki/Huby, ul. Nyska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 56.00m2
Nyska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIxLzAxYjkyMWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 73.00m2

Stare Miasto/Szczepin 4 pokoje· piętro: 6 z 18 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 384 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 73.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIxLzAxYjkyMTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.30m2

Krzyki/Brochów 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 43.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA1LzAxYjgwNWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Psie Pole/Różanka, ul. Jugosłowiańska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
Jugosłowiańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg5LzAxYjg4OTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 82.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 82.00m2

3 pokoje· piętro: 10 z 15 · 82.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 82.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA3LzAxYjkwNzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jelenia Góra 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jelenia Góra 90.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jelenia Góra

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jelenia Góra 90.00m2

Jelenia Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzdlLzAxYjI3ZWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szklarska Poręba 64.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szklarska Poręba 64.20m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 64.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szklarska Poręba

9.99

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Szklarska Poręba 64.20m2

Szklarska Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk4LzAxYjI5ODI4XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sędzisław 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sędzisław 50.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sędzisław

9.99

129 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Sędzisław 50.00m2

Sędzisław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk4LzAxYjI5OGFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.61m2

Śródmieście, ul. Kępa Mieszczańska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 52.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

931 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 52.61m2
Kępa Mieszczańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie 156.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 156.85m2

3 pokoje· piętro: 29 z 29 · 156.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż

9.99

5 525 503 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 228 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie 156.85m2

,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.64m2

2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 48.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

841 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.64m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 58.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 58.19m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 58.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 554 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 58.19m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 63.00m2

ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 63.00m2
Rynek
Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzI0LzAxYjMyNGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 99.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 99.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 4 · 99.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 99.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzViLzAxYWU1YjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.31m2

Stare Miasto, ul. K. Michalczyka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 71.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 568 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 71.31m2
K. Michalczyka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q5LzAxYjdkOWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 767 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 43.00m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q3LzAxYjhkNzEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jedlina-Zdrój 35.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jedlina-Zdrój 35.77m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 35.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jedlina-Zdrój

9.99

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jedlina-Zdrój 35.77m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I0LzAxYjhiNGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 65.00m2

ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 65.00m2
Rynek
Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzczLzAxYjc3MzIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 67.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 67.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 67.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 67.40m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAxLzAxYjgwMTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 49.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 49.60m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 49.60m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzcyLzAxYjg3MmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 39.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 39.40m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 39.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 584 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 39.40m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2JjLzAxYjViY2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.82m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 46.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

619 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 46.82m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNiLzAxYjczYjMwXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.25m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 38.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 046 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.25m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTA4XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy