Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Witkowickie Wzgórze Etap II, Kraków, ul. Witkowicka

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż, nowe domy

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. Witkowicka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 68,15 do 145,33 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 640 do 7 800 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Witkowickie Wzgórze Etap II
wykonawca:
Awim Grupa Inwestycyjna
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. Witkowicka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż, domy
powierzchnie mieszkalne:
od 68,15 do 145,33 m2
pokoje:
3, 4, 6
dostępnych ofert:
8
termin oddania:
I kwartał 2020
ceny:
mieszkalne: od 6 640 do 7 800 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja

Osiedle „Witkowickie Wzgórze” to kameralna enklawa złożona z 16 budynków w tym 3 domów wolnostojących oraz 13 domów w zabudowie bliźniaczej z mieszkaniami jedno i dwupoziomowymi. Inwestycja zostanie zrealizowana w II etapach . W pierwszym etapie zostanie wybudowanych 32 mieszkań, natomiast w drugim etapie powstaną 3 domy i 22 mieszkania. Mieszkania mają dostęp do tarasu lub przestronnego ogródka. Komfort parkowania zapewnią podwójne garaże przynależne do domów oraz pojedyncze do mieszkań. Doskonałym uzupełnieniem są dodatkowe miejsca postojowe na terenie osiedla.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych Mieszkańcach naszego Osiedla – w północnej jego części zaplanowaliśmy plac zabaw, który będzie doskonałym miejscem spotkań i tłem do zawierania nowych przyjaźni.

Zadbaliśmy również o otoczenie i bezpieczeństwo . Teren wokół budynków będzie ogrodzony oraz starannie wykończony zielenią i elementami małej architektury.

150m od pętli szybkiego tramwaju.

Osiedle Witkowickie Wzgórze zlokalizowane jest w północnej części Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały, na południowym stoku wzgórza u zbiegu ulic Witkowickiej i Urodzajnej. Położone w tętniącej zielenią okolicy w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych m in. Parku Leśnego Witkowice, który stwarza doskonałą możliwość aktywnej formy wypoczynku, począwszy od wypraw rowerowych, wycieczek pieszych po wyjście na spacer z pupilem.

Lokalizacja zapewni łatwy dostęp do centrum Krakowa. Planowana w niedalekim sąsiedztwie (ok. 150 m)pętla Krowodrza-Górka i Górka Narodowa wraz z linią szybkiego tramwaju oraz budowa północnej obwodnicy Krakowa udoskonalą jeszcze komunikację i sprawią, że Mieszkańcy Osiedla „Witkowickie Wzgórze’’ będą mogli w pełni korzystać z ciszy nie rezygnując przy tym z miejskiego rytmu życia.

zdjęcie do oferty


2654 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Awim Grupa Inwestycyjna

Awim Grupa Inwestycyjna

31-524 Kraków, ul. Grunwaldzka 28

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 417 26 56

Adres e-mail: awim@awim.krakow.pl

Strona www: www.awim.krakow.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Wrocławskidomy na sprzedaż powiat Gryfickimieszkania na wynajem gmina Świdnicalokale użytkowe na wynajem gmina Joniecmieszkania na sprzedaż w Firlusiedomy na wynajem w Nowa Ciświcadomy na sprzedaż w Choszczewce

Deweloperzy

);