Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Verona House, Kraków, ul. Bohaterów Getta

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe lokale użytkowe na sprzedaż, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze, ul. Bohaterów Getta

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 25,14 do 70,46 m2
komercyjna:
od 133,13 do 214,03 m2

Cena:

mieszkalne:
od 12 800 do 922 895 PLN/m2
komercyjne:
14 000 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Verona House
wykonawca:
Verona House
lokalizacja:
Kraków, Podgórze, ul. Bohaterów Getta
typ obiektu:
lokale użytkowe na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 25,14 do 70,46 m2
powierzchnie komercyjne:
od 133,13 do 214,03 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
27
termin oddania:
IV kwartał 2021
ceny:
mieszkalne: od 12 800 do 922 895 PLN/m2
komercyjne: 14 000 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja

VERONA HOUSE
Nowa inwestycja powstająca w sercu Starego Pogórza przy Placu Bohaterów Getta 3. Kameralny budynek usługowo – mieszkalny o stylowej, nowoczesnej architekturze starannie wkomponowany w istniejące zabudowania.

Inwestycja Verona House to projekt powstający w dzielnicy XIII Podgórze, przy Placu Bohaterów Getta – znanej, dogodnie skomunikowanej i unikalnej lokalizacji Starego Podgórza.

Inwestycja obejmuje łącznie 7 kondygnacji (w tym jedna kondygnacja podziemna) oraz 49 mieszkań. Mieszkania z funkcjonalnymi rozkładami o metrażach od 25 do 70 metrów kwadratowych rozmieszczono na piętrach od 1 do 5 (w zależności od kondygnacji rozplanowano od siedmiu do jedenastu mieszkań na piętrze). Struktura mieszkań obejmuje układy 1-, 2-, oraz 3-pokojowe. Projekt większości mieszkań obejmuje przynależne balkony. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a w garażu podziemnym, na kondygnacji -1 zaprojektowano 33 miejsca postojowe. W budynku znajduje się jedna klatka schodowa, a komunikacja między kondygnacjami Verona House będzie ułatwiona dzięki windzie. Budynek będzie podsiadał ogrodzenie umieszczone od strony działek sąsiednich, od strony wjazdu nie będzie ogrodzenia.

Standard budynku obejmuje stolarkę okienną PCV oraz drzwi antywłamaniowe i domofon. Kuchnie przystosowano do montażu kuchenek elektrycznych, centralne ogrzewanie zapewnione będzie z miejskiej sieci ciepłowniczej. Media posiadać będą opomiarowanie.

Budynek usługowo-mieszkalny cechuje kameralność, wkomponowanie w istniejącą zabudowę oraz nowoczesna architektura.

W związku z pandemią koronawirusa, dbając o zdrowie naszych Klientów i pracowników, informujemy że Biuro Sprzedaży Mieszkań Verona House będzie funkcjonowało zdalnie. Prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy.

VERONA HOUSE położona jest w atrakcyjnej części Krakowa, w lokalizacji łączącej sąsiedztwo Centrum Miasta, dzielnicy Kazimierz, budynków biznesowych, muzeów oraz terenów zielnych i rekreacyjnych takich jak Bulwary Wiślane i Park Bednarskiego. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz placówki oświatowe. Bliskie położenie przystanków tramwajowych i kolejowych zapewnia szybką komunikacja z innymi częściami Krakowa oraz lotniskiem w Balicach.138 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Verona House

Verona House

30-547 Kraków, ul. Plac Bohaterów Getta 3

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 291 64 27, 512 827 089

Adres e-mail: biuro@veronahouse.pl

Strona www: www.veronahouse.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianękamienice na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Obornickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Rzeszowskimieszkania na wynajem gmina Lubiszynmieszkania na sprzedaż gmina Elblągdomy na sprzedaż w Młodzianowiedomy na wynajem w Świnice Warckiemieszkania na sprzedaż w Pomykowie

Deweloperzy

);