Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja TETMAJERA RESIDENCE, Kraków, ul. W. Tetmajera

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Bronowice, ul. W. Tetmajera

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 96,14 do 125,46 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 7 086 do 7 583 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
TETMAJERA RESIDENCE
wykonawca:
LOGI Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Bronowice, ul. W. Tetmajera
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 96,14 do 125,46 m2
pokoje:
4
dostępnych ofert:
6
termin oddania:
II kwartał 2020
ceny:
mieszkalne: od 7 086 do 7 583 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

TETMAJERA RESIDENCE to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Tetmajera. Główne cechy tego projektu to nietypowa bryła budynków połączona z materiałami wysokiej jakości. Przemyślany układ daje możliwość aranżacji według uznania i pozwala na dowolne kształtowanie własnej przestrzeni życiowej. Duże przeszklenia gwarantują maksymalną ilość światła w pomieszczeniach oraz poczucie komfortu i przestrzeni. Dodatkowo każde z mieszkań posiada ogródek lub przestronny balkon. Teren objęty inwestycją będzie zamknięty wraz z aranżacją przestrzeni zielonej. Będą się na nim również znajdować zewnętrzne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja
Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7. W odległości 650 metrów od inwestycji Tetmajera Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Katowicka.

Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji Tetmajera Residence znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Tęczowe Misie w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 350 m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 700 m.

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m MEDYK SP. Z O.O., w odległości 600 m MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 1 000 m EDRAD. PRZYCHODNIA LEKARSKA. KOWALSKI E.

Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 700 m, ESERVICE. BANKOMAT w odległości 850 m, ESERVICE. BANKOMAT w odległości 950 m.

Sport
W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA w odległości 1 550 m, KJK "Mustang" w odległości 1 700 m, Basen w hotelu Daisy w odległości 2 100 m.

zdjęcie do oferty


2058 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

Kraków, Prądnik Biały/Bronowice... 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

LOGI Sp. z o.o.

LOGI Sp. z o.o.

31-341 Kraków, ul. Piaskowa 40/2

telefon pokaż kontakt

Telefon: 501-783-053, 796-377-343

Adres e-mail: biuro@logidevelopment.com

Strona www: www.logidevelopment.com

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Koszalinmieszkania na wynajem powiat Rybnickilokale użytkowe na wynajem gmina Myślenicedomy na sprzedaż gmina Krotoszyndomy na wynajem w Poletyłachdomy na sprzedaż w Skłody-Stachachmieszkania na sprzedaż w Szerenosach

Deweloperzy

);