Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja TETMAJERA RESIDENCE, Kraków, ul. W. Tetmajera

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Bronowice, ul. W. Tetmajera

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 96,14 do 125,46 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 7 086 do 7 583 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
TETMAJERA RESIDENCE
wykonawca:
LOGI Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Bronowice, ul. W. Tetmajera
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 96,14 do 125,46 m2
pokoje:
4
dostępnych ofert:
6
termin oddania:
II kwartał 2020
ceny:
mieszkalne: od 7 086 do 7 583 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

TETMAJERA RESIDENCE to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Tetmajera. Główne cechy tego projektu to nietypowa bryła budynków połączona z materiałami wysokiej jakości. Przemyślany układ daje możliwość aranżacji według uznania i pozwala na dowolne kształtowanie własnej przestrzeni życiowej. Duże przeszklenia gwarantują maksymalną ilość światła w pomieszczeniach oraz poczucie komfortu i przestrzeni. Dodatkowo każde z mieszkań posiada ogródek lub przestronny balkon. Teren objęty inwestycją będzie zamknięty wraz z aranżacją przestrzeni zielonej. Będą się na nim również znajdować zewnętrzne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja
Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7. W odległości 650 metrów od inwestycji Tetmajera Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Katowicka.

Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji Tetmajera Residence znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Tęczowe Misie w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 350 m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 700 m.

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m MEDYK SP. Z O.O., w odległości 600 m MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 1 000 m EDRAD. PRZYCHODNIA LEKARSKA. KOWALSKI E.

Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 700 m, ESERVICE. BANKOMAT w odległości 850 m, ESERVICE. BANKOMAT w odległości 950 m.

Sport
W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA w odległości 1 550 m, KJK "Mustang" w odległości 1 700 m, Basen w hotelu Daisy w odległości 2 100 m.

zdjęcie do oferty


2388 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy

Węgrzce, ul. Warszawska 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

LOGI Sp. z o.o.

LOGI Sp. z o.o.

31-341 Kraków, ul. Piaskowa 40/2

telefon pokaż kontakt

Telefon: 501-783-053, 796-377-343

Adres e-mail: biuro@logidevelopment.com

Strona www: www.logidevelopment.com

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Polickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Nowosolskimieszkania na wynajem gmina Szepietowodomy na wynajem gmina Piszczacdomy na wynajem w Śniadka Pierwszamieszkania na sprzedaż w Wąsoszmieszkania na wynajem w Białej

Deweloperzy

);