Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Skotnickie Wzgórza 3 , Kraków, ul. A. Brücknera

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe domy

Lokalizacja:

Kraków, Dębniki, ul. A. Brücknera

Powierzchnia:

mieszkalna:
138,91 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 911 do 7 415 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Skotnickie Wzgórza 3
wykonawca:
EDEN-BUD Tadeusz Klimowicz
lokalizacja:
Kraków, Dębniki, ul. A. Brücknera
typ obiektu:
domy
powierzchnie mieszkalne:
138,91 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
6
termin oddania:
I kwartał 2021
ceny:
mieszkalne: od 6 911 do 7 415 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Prezenter inwestycji

Skotnickie Wzgórza 3 to kolejny etap osiedla zlokalizowanego na łagodnie opadającym wzgórzu przy ul. Brucknera. Lokalizacja domów na osiedlu Skotniki cieszy się coraz większą renomą, ze względu na otoczenie otwartych terenów zielonych o unikalnych walorach przyrodniczych i widokowych.

PRZEMYŚLANY PROJEKT
Zespół obejmuje 6 budynków w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 139 m2 (całkowita powierzchnia podłóg to ok. 178m2). Domy są usytuowane na działkach od 260 m2 do 417 m2. Wjazd do domów z ulicy Brucknera od strony północnej, gdzie zlokalizowano 2 miejsca postojowe. Jest przewidziana możliwość postawienia wiaty na samochód. Na parterze przewidziano strefę dzienną. Słoneczne wnętrza salonu, jadalni i kuchni zlokalizowane są w otwartej przestrzeni doskonale doświetlonej dużymi przeszkleniami na prawie całą wysokość kondygnacji. Okno narożne z drzwiami przesuwnymi zapewnia wspaniałe widoki na otaczające tereny zielone i Wzgórza Skotnickie. Przedłużeniem salonu jest taras z wyjściem od strony południowej, gdzie będzie można cieszyć się własnym ogrodem. Aby zapewnić spójność osiedla w zakresie zieleni mieszkańcy otrzymają koncepcyjny projekt zagospodarowania ogrodu i małej architektury jako inspiracje do indywidualnego wykorzystania.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA DOMÓW
Architektura domów jest elegancka, harmonijna i spójna dla całego osiedla. Charakteryzuje się nowoczesną estetyką, minimalizmem w zakresie formy nawiązującym do wzorców skandynawskich. Inspiracja tym stylem znajduje swój wyraz w dbałości o szlachetny detal dekoracyjny, stonowanym kolorem elewacji oraz w prostych i estetycznych formach, które nie konkurują, ale wpisują się w malownicze otoczenie Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

SWOBODA ARANŻACJI PRZESTRZENI
Domy zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić komfort, ergonomie i funkcjonalność, a jednocześnie swobodę indywidulanej aranżacji przestrzenie do własnych potrzeb. Projekt umożliwia adaptację powierzchni domu do zmieniających się potrzeb rodziny, przygotowane wariantowe aranżacje stanowią inspiracje do indywidualnych rozwiązań. Szczególnie poddasze oddane jako otwarta przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych.

EKONOMIA I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Zastosowane materiały, izolacje, sposób wykonania i nadzór nad budową zapewniają energooszczędność oraz trwałość i solidność domów , co już znalazło potwierdzenie w jakości i kosztach eksploatacji poprzednich etapów inwestycji.

Realizowane są kolejne etapy prestiżowego osiedla zaprojektowanego jako uporządkowana urbanistycznie całość , spójnego pod względem stylu nowoczesnej, minimalistycznej architektury, z dbałością o estetykę i wysoką jakość wykonania przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Domy są energooszczędne i solidnie wykonane. Deweloper zaprojektował również i zadbał o kompleksowe zagospodarowanie działek. Właściciele otrzymują wariantowe projekty zagospodarowanie zieleni w ogrodach, które doskonale uzupełniają estetykę i doskonale komponują się z minimalistyczna nowoczesną architekturą domów. Takie podejście inwestora gwarantuje wzrost w czasie wartości nieruchomości na osiedlu oraz korzyści dla klientów w postaci niskich kosztów eksploatacji.109 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

EDEN-BUD Tadeusz Klimowicz

EDEN-BUD Tadeusz Klimowicz

Kraków, ul. Brucknera

telefon pokaż kontakt

Telefon: 535 050 050

Adres e-mail: eden-bud@klimowicz.net.pl

Strona www: www.ville4e.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na sprzedażmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Szczecineckimieszkania na wynajem powiat Koszalińskimieszkania na wynajem gmina Rogówmieszkania na wynajem gmina Kruszwicamieszkania na sprzedaż w Trzebawiemieszkania na sprzedaż w Zakrzewiedomy na wynajem w Besiekierach

Deweloperzy

);