Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Marine Hotel *****, Kołobrzeg

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego

Powierzchnia:

mieszkalna:
32,35 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 15 147 do 16 971 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Marine Hotel *****
wykonawca:
KRN media Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
32,35 m2
pokoje:
1
dostępnych ofert:
2
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: od 15 147 do 16 971 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja

Apartamenty 202, 431, 530 znajdują się w pięciogwiazdkowym Marine Hotelu ***** przy ul. Sułkowskiego. Odległość 20 m od linii brzegowej to precedens polskiego wybrzeża.

Marine Hotel ***** powstał z myślą o ludziach ceniących sobie komfort w każdym znaczeniu tego słowa. Nowoczesne i luksusowe budownictwo, bliskość brzegu morza, dostępność usług i niewątpliwe atuty tutejszego klimatu składają się na wyjątkowość tego miejsca.

Marine Hotel ***** to nie tylko przestrzeń do przenocowania. Właściciele apartamentów mogą sięgać po nieograniczone atrakcje. Do dyspozycji lokatorów hotelu oddana jest restauracja, oferująca kuchnię śródziemnomorską oraz orientalną, ponadto na dachu hotelu znajduje się kawiarnia Marini Cafe. W hotelu dostępne jest również Centrum SPA & Wellness. Oferta obejmuje m. in. masaże tajskie, zabiegi kosmetyczne i kuracyjne, sauny i łaźnie. Dla bardziej aktywnych zorganizowane jest boisko ricochet, sale fitness oraz baseny. Mocną stroną rozrywkową hotelu jest obecność klubu nocnego, który proponuje kręgle oraz dancingi do białego rana. Marine Hotel***** to także największe na wybrzeżu centrum konferencyjno-bankietowe. W 4 salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny, pomieści aż 850 uczestników.

Kołobrzegu przedstawiać nie trzeba. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, nazywane Perłą Bałtyku. Kołobrzeg położony jest u ujścia rzeki Parsęty do Morza Bałtyckiego. Jest miastem odwiedzanym przez tysiące turystów przez cały rok. Kołobrzeg zasłynął nie tylko ze względu na nadmorskie usytuowanie, ale również ze względu na walory uzdrowiskowe. Jest jednym z 45 miast w Polsce ze statusem uzdrowiska. Leczy się tu głównie choroby górnych dróg oddechowych, krążenia oraz choroby stawów. Ziemie te obfitują w wody lecznicze, mineralne, solanki oraz pokłady borowiny. W samym Kołobrzegu znajduje się 24 zakłady lecznictwa uzdrowiskowego. Marine Hotel ***** położony jest 20 m od brzegu Bałtyku oraz niedaleko centrum miasta.zdjęcie do oferty


2192 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

KRN media Sp. z o.o.

KRN media Sp. z o.o.

telefon pokaż kontakt

Telefon: 602-414-065

Adres e-mail: donosy@krn.pl

Strona www:

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf