Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Fredry 6, Kraków, ul. A. Fredry

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Łagiewniki, ul. A. Fredry

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 30,78 do 74,16 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Fredry 6
wykonawca:
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Łagiewniki, ul. A. Fredry
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 30,78 do 74,16 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
44
termin oddania:
II kwartał 2020
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Kameralnie i w sąsiedztwie zieleni

Osiedle, które powstaje w krakowskich Łagiewnikach, wyróżni się kameralną zabudową, ciekawą architekturą i atrakcyjnymi rozwiązaniami. W I etapie powstaną 143 mieszkania w 3- i 4-piętrowych budynkach. Dobrze będzie się tu mieszkało zarówno osobom aktywnym, ale również tym, którzy wybiorą „slow life”. Do wyboru są mieszkania od 1- do 4-pokojowych - wszystkie z balkonem, tarasem, loggią bądź ogródkiem. Kolorystyka budynków utrzymana zostanie w różnych odcieniach bieli, szarości i beżu. Od frontu architekci zaplanowali eleganckie elewacje o teksturze cegły oraz szklane balustrady. W holach i korytarzach znajdą się ozdobne gresy. Z kolei przy wejściach ułożone zostaną okładziny w kolorze drewna.

Budynki posadowione są na lekkim stoku, dzięki czemu z górnych kondygnacji roztaczał się będzie widok na Stare Miasto i Wawel. I etap będzie częścią kompleksowo zaprojektowanej całości. Osiedle odpowiada dzisiejszym trendom – powstanie otwarty plac miejski z alejami spacerowymi oraz lokalami usługowymi na parterze. Z kolei wewnątrz osiedla znajdzie się pierwszy w Krakowie woonerf – atrakcyjnie urządzony ciąg pieszo-jezdny przyjazny zarówno spacerującym, jak i kierowcom. Dodatkowym rozwiązaniem będzie tzw. ścieżka Fredry – ciąg spacerowy, przy którym znajdą się akcenty nawiązujące do epoki, w której tworzył Aleksander Fredro.

Zielona strona inwestycji będzie imponująca. Posadzimy szpalery dorodnych drzew. Wiosną zazielenią się zaś krzewy i byliny. Ich wdzięk zostanie podkreślony nocną iluminacją. Zielone będą również dachy budynków. Projektanci krajobrazu pamiętali także o meblach miejskich – mieszkańcy skorzystają z podestów, siedzisk, stojaków rowerowych oraz strefy piknikowej. Dla najmłodszych zbudujemy plac zabaw z nowoczesnymi urządzeniami. Wszystkie mieszkania z balkonem, tarasem, loggią bądź ogródkiem. Zdecydowana większość - z widną kuchnią. Prace budowlane zakończą się w II połowie 2020 roku, a klucze będą przekazywane pod koniec roku.

zdjęcie do oferty


202 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Sand Hotel ****
Osiedle pod Pomnikiem

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle pod Pomnikiem

Wieliczka, ul. Winnicka 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

01-040 Warszawa, ul. ul. Stawki 40

telefon pokaż kontakt

Telefon: 22 623 65 55

Adres e-mail: warszawa@budimex.pl

Strona www: www.budimex-nieruchomosci.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadziałki na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Przemyślmieszkania na sprzedaż powiat Świebodzińskidomy na wynajem gmina Pogorzelalokale użytkowe na sprzedaż gmina Grybówdomy na wynajem w Wólce Tarłowskiejdomy na sprzedaż w Skokachmieszkania na wynajem w Jarszewku

Deweloperzy

);