Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Enklawa Białowieska, Nieznany Bór

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Nieznany Bór

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 28,57 do 77,79 m2
komercyjna:

Cena:

od 6778 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Enklawa Białowieska
wykonawca:
Sova Invest
lokalizacja:
Nieznany Bór
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 28,57 do 77,79 m2
pokoje:
2, 3
dostępnych ofert:
16
termin oddania:
47 Liść Grabu III kwartał 2019
48 Kora Dębu IV kwartał 2018

ceny:
od 6778 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Standard wykończenia
 • Plan kompleksu
 • Otoczenie
 • Prezenter inwestycji

Enklawa Białowieska to kompleks trzech stref pełniących różne funkcje. Pierwsza to Residence – część mieszkalna z trzema apartamentowcami. Druga – Rodzinny Park Rekreacyjny z parkiem linowym, interaktywnymi placami zabaw, stawem rekreacyjno-widokowym, zespołem saun leśnych, plażą i Sport Barem. Trzecia to Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne z restauracjami, salami konferencyjnymi, strefą wellness i spa. Całość dopełnia Park Sensoryczny, leżący w sercu Enklawy, gdzie można chłonąć naturę wszystkimi zmysłami. Kompleks jest położony nieopodal Hajnówki, zwanej Wrotami do Puszczy Białowieskiej. 

Natura dosłownie otacza Enklawę i jednocześnie wypełnia ją. Goście mogą wybrać widok z okien apartamentów na puszczę lub na Park Sensoryczny. Jeden i drugi widok gwarantuje bezpośredni kontakt z naturą.

Miłośnicy zdrowego stylu życia skorzystają z krytych basenów oraz spa w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym. Enklawa Białowieska to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu na łonie natury bez względu na porę roku. Na gości czeka kilkanaście zróżnicowanych tras zachęcających do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, joggingu czy nordic walking. Latem można korzystać z okolicznych akwenów wodnych, gdzie amatorzy surfingu, kajakarstwa czy wędkowania mogą oddać się swojej pasji. Projekt pozwala korzystać z uroków terenów Puszczy Białowieskiej przez cały rok. 

Zarabiaj
 • Możliwość uzyskania rentowności na poziomie 6,6% w pierwszym roku i 7,8% w piątym roku
 • Czynsze wypłacane miesięcznie
 • Bezobsługowość – inwestor nie musi się w nic angażować
 • Prestiż – posiadanie własnego apartamentu w unikalnym kompleksie
 • Pobyt właścicielski – możliwość korzystania z lokalu
 • Pełna własność – wydzielona Księga Wieczysta
 • Własne, notarialnie potwierdzone miejsce parkingowe
 • Płynność – możliwość odsprzedania w każdym momencie
 • Podwójne korzystanie z zainwestowanego kapitału. Zwrot w postaci najmu oraz wzrost wartości nieruchomości po ukończeniu budowy kompleksu
 • Unikalna turystycznie i niepowtarzalna lokalizacja gwarantująca wysokie zwroty z kapitału
 • Brak konkurencyjnych ośrodków w Puszczy Białowieskiej
 • Możliwe finansowanie za pomocą kredytu w ING Bank
Enklawa Białowieska jest jedynym takim Parkiem Wakacyjnym w Polsce otoczonym puszczą. Zamknięta przez naturalne otoczenie pozostaje otwarta dla wszystkich. Dzika, a jednocześnie przyjazna, rodzinna i wakacyjna przyroda. Tutaj spełniają się marzenia. Enklawa zapewni relaks, odpoczynek, ciszę, kontakt z przyrodą, aktywność sportową i rozrywkę na najwyższym poziomie. Z infrastruktury korzystać będzie także lokalna społeczność prezentując swoje pasje – od kulinarnych, rękodzielniczych, aż po artystyczne. Inwestorom Enklawa przyniesie zysk. 

Apartamenty 

Trzy z istniejących budynków osiedla oficerskiego zostaną zmodernizowane i rozbudowane. Łącznie będzie 61 mieszkań w metrażu od 26 m2 do 78 m2. „Kora Dębu“, „Liść Grabu“ oraz ” Igła Sosny” będą zlokalizowane w rezydencyjnej części osiedla. Budynki są tak zaplanowane, że każde mieszkanie ma zapierający dech w piersiach widok na otaczającą puszczę i Park Sensoryczny. Wszystkie mieszkania mają duże, panoramiczne okna, taras lub balkon, a te na parterze własny ogródek. Wszystkie domy będą miały windy. 

Enklawa Białowieska jest ekologiczną, bezemisyjną inwestycją. Projektując Enklawę Białowieską pamiętaliśmy, że musi być ona przyjazna dla gości, ale również dla środowiska i krajobrazu. 

Apartamenty będą ogrzewane za pomocą gruntowych pomp ciepła i ogrzewania podłogowego. Latem instalacja będzie służyć do chłodzenia mieszkań. Każdy apartament będzie miał wentylację mechaniczną z systemem odzysku ciepła (rekuperację). 

Do każdego z apartamentów zostanie doprowadzone łącze światłowodowe, zapewniające wyjątkowo szybki Internet, telewizję i stacjonarny telefon. Smart Dom pozwala podłączyć kilka telewizorów (multiroom) czy Internet do telewizora (smart TV). 

Smart Dom pozwoli zdalnie zarządzać ogrzewaniem, wentylacją i urządzeniami elektrycznymi. Ten system daje szerokie możliwości – od ustawienia nastrojowych scen świetlnych, poprzez zarządzanie ogrzewaniem, aż po zapewnienie bezpieczeństwa dzięki inteligentnym czujnikom dymu i centralnemu wyłącznikowi. 

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty

Atrakcje okolicy

Hajnówka jest centrum kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym. Odbywa się tu co roku wiele koncertów i festiwali muzycznych oraz wiele imprez sportowo-rekreacyjnych. Przyjeżdżając do Hajnówki warto zaplanować czas tak, by zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Wiele z nich kryje się w samym mieście, jednak gdy dysponujemy odpowiednim środkiem transportu, poszerza to nasze możliwości.

Hajnówka nazywana jest Wrotami do Puszczy i jest miejscem, gdzie zaczyna się każda wycieczka do Rezerwatu Puszczy Białowieskiej.

To idealne miejsce wypadowe na szlaki rowerowe (Green Velo), piesze (Nordic Walking) czy ścieżki edukacyjne.

Z miniskansenu w Nadleśnictwie Hajnówka można dojechać leśną kolejką wąskotorową do jeziora Topiło.

Puszcza Białowieska

Puszcza Białowieska to najlepiej zachowany naturalny europejski kompleks leśny. Jej obszar zajmuje powierzchnię 150 tys. ha i rozciąga się na terytorium Polski (62,5 tys. ha) i Białorusi (87,5 tys. ha). Bogactwo przyrodnicze Puszczy i jej naturalny charakter są efektem wielowiekowej ochrony, jaką otaczali ją władcy wschodniej części Europy: królowie Polski i książęta Litwy. Różnorodność biologiczna Puszczy opiera się na ogromnym bogactwie gatunków grzybów, roślin i zwierząt, które często są reliktowe.

Najcenniejsze tereny zielone są chronione w ramach Białowieskiego Parku Narodowego oraz obszarami rezerwatów na terenie nadleśnictw Lasów Państwowych. Rezerwat chroni najbardziej pierwotną część Puszczy. Obręb Ochronny Ośrodek Hodowli Żubrów to chyba najbardziej znane na świecie miejsce, gdzie udało się skutecznie doprowadzić do odrodzenia niemal wymarłego gatunku ssaka. Białowieski Park Narodowy jest jedynym polskim obiektem przyrodniczym, wpisanym przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa.

Drzewostan Puszczy reprezentują różnorodne zbiorowiska leśne. Pośród licznych, różnogatunkowych drzewostanów znaczny udział mają takie drzewa jak: świerk, sosna, brzoza, olsza, dąb. Przeważającymi typami siedliskowymi lasu są: las mieszany, las świeży, bór mieszany świeży, las wilgotny, las właściwy i jesionowy oraz łęgi.

W królestwie żubra

Symbolem Puszczy Białowieskiej przez wieki był tur, ale w XVI wieku ten król puszczy odszedł na zawsze. Następca tura, żubr, od razu trafił pod królewskie skrzydła. Zygmunt Stary rozkazał chronić to szlachetne zwierzę. Zmierzch Rzeczypospolitej, czasy rozbiorów a potem nawałnica I wojny światowej były dla populacji żubra białowieskiego niczym wyrok śmierci. W 1919 roku w granicach Polski były tylko cztery żubry – wszystkie w niewoli.

Puszcza Białowieska nie mogła jednak stracić drugiego władcy – ogromny wysiłek przyrodników uratował populację żubra. Teraz Puszczę Białowieską zamieszkuje pół tysiąca tych zwierząt, i jest to największa populacja żubrów na świecie.

Fauna reprezentowana jest przez wiele gatunków zwierząt, m.in.: żubry, łosie, sarny, jelenie, dziki, wilki, rysie, bobry, borsuki, głuszce, żurawie. Na terenie Puszczy istnieją rezerwaty hodowli żubra i tarpana, które są jednymi z najcenniejszych obiektów przyrodniczych na terenie Polski. W 1932 roku utworzono tu Białowieski Park Narodowy.

Rozwój okolicy i dróg

W 2018 roku zakończy się budowa ostatniego odcinaka drogi S8 od Wyszkowa do Ostrowi Mazowieckiej. Zapewni to bardzo szybką i komfortowa jazdę samochodem aż do Białegostoku. I skróci czas podróży z centrum Warszawy do 2,5 godziny.

Dla fanów jazdy rowerem lub kolei dobra informacje – w najbliższych latach planowane jest wybudowanie ścieżki rowerowej z Hajnówki do Białowieży wzdłuż drogi powiatowej, reaktywacja linii kolejowej Hajnówka Białowieża ze stacją obok Enklawy. Puszcza Białowieska to najszybciej rozwijający się region turystyczny w Polsce (coroczny wzrost ok. 25% – 2015/2016). Puszczę Białowieską, co roku odwiedza ok. 180tys. turystów (2016), z czego 20% stanowią turyści zagraniczni, a 30% zatrzymało się w powiecie Hajnowskim na minimum 2 dni.

Standard

Apartamenty oddajemy w standardzie deweloperskim. Za dodatkową opłatą można otrzymać apartament wykończony „pod klucz” w jednym z dwóch proponowanych przez nas stylów: ETNO i GLAMOUR.6094 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

NY Residence, lokal usługowy
Sand Hotel ****
Nowa 5 dzielnica - lokale...

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Sova Invest

Sova Invest

17-200 Hajnówka, ul. Nieznany Bór 1

telefon pokaż kontakt

Telefon: 512-892-494

Adres e-mail: sprzedaz@sovainvest.pl

Strona www: www.enklawabialowieska.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Biała Podlaskamieszkania na wynajem powiat M. Siedlcemieszkania na sprzedaż gmina Piszczaclokale użytkowe na sprzedaż gmina Gorzkówmieszkania na sprzedaż w Chróstachdomy na sprzedaż w Klęczanachmieszkania na wynajem w Bukwicy

Deweloperzy

);