Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Warmia Resort, Woryty, ul. Lipowa

Inwestycja, domy

Lokalizacja:

Woryty, ul. Lipowa

Powierzchnia:

apartamenty:
82,80 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Warmia Resort
operator:
Adept Investment Sp. z o.o.
lokalizacja:
Woryty, ul. Lipowa
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
82,80 m2
stopa zwrotu:
6.0%
pokoje:
4
dostępnych ofert:
1
termin oddania:
gotowe
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Plan kompleksu
 • Otoczenie
 • Prezenter inwestycji

Warmia Resort to pierwsza w Polsce inwestycja, która oferuje niezależne domy w systemie condo, zapewniające stały zysk w wysokości 6% w skali roku.

Wszystkie oferowane Ville urządzone są w standardzie 4 * i w pełniwyposażone. Do każdej Villi o powierzchni 82 m2 przynależy działka o powierzchni od 700 do 1400 m2.

Ville posiadają przestronny taras oraz kominek. Ville Deluxe posiadają dodatkowo jacuzzi na tarasie. Nasi projektanci zadbali o dopasowanie każdego detalu aranżacyjnego.

Kupując Villę w Warmia Resort, zyskujesz 3 sypialnie w cenie 1 sypialni u konkurencji! 

  Zainwestuj i zarabiaj pewne 6% skali roku

 • Roczny zysk z inwestycji na poziomie 6%
 • Prawo własności Villi z działką (nabywasz nieruchomość z odrębną księgą wieczystą)
 • Atrakcyjna lokalizacja w sercu Warmii, w otoczeniu lasów sosnowych i urokliwego jeziora Giłwa
 • 2 warianty okresu obowiązywania umowy - 5 lub 10 lat
 • Zarządzanie wynajmem przez doświadczonego operatora
 • 21 dni pobytu właścicielskiego


Inwestycja w pięknej okolicy W samym sercu Warmii

Warmia Resort zlokalizowana jest w samym sercu Warmii – w miejscowości Woryty na terenie Gminy Gietrzwałd, której tło stanowi pagórkowaty krajobraz wzbogacony o liczne jeziora. Najważniejszym atutem Warmii Resort jest bliskie sąsiedztwo natury – zarówno lasów sosnowych, jak i kameralnej plaży. W pobliżu znajduje się również sanktuarium w Gietrzwałdzie, a także stolica Warmii i Mazur – Olsztyn. Warmia Resort to idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć na łonie natury, zdala od miejskiego zgiełku, w komfortowych warunkach.

LOKALIZACJA - świetny dojazd dzięki trasie krajowej E16 – tylko 20 km z Olsztyna i 25 km z Ostródy oraz trasie krajowej E7 – 214 km z Warszawy i 152 km z Gdańska. Dodatkowo w pobliżu Resortu znajduje się lotnisko Olsztyn-Mazury – jedynie 77 km.

Warmia Resort zlokalizowana jest w samym sercu Warmii – w miejscowości Woryty na terenie Gminy Gietrzwałd. Woryty to niezwykle urokliwa wieś otoczona lasami oraz łąkami, której tło stanowi pagórkowaty krajobraz wzbogacony o liczne jeziora. Najważniejszym atutem Warmii Resort jest bliskie sąsiedztwo natury – zarówno lasów sosnowych, jak i kameralnej plaży. W pobliżu znajduje się również sanktuarium w Gietrzwałdzie, a także stolica Warmii i Mazur – Olsztyn. 

Woryty to niewielka miejscowość, do której turyści mają zapewniony świetny dojazd dzięki trasie krajowej E16 – tylko 20 km z Olsztyna i 25 km z Ostródy oraz trasie krajowej E7 – 214 km z Warszawy i 152 km z Gdańska. Dodatkowo w pobliżu Resortu znajduje się lotnisko Olsztyn-Mazury – jedynie 77 km.

zdjęcie do oferty

Ogród Warmia Resort to powierzchnia 3 hektarów. Tak duży obszar pozwolił nam zorganizować wiele atrakcji rekreacyjno-wypoczynkowych. W centralnej części znajduje się staw z pomostem i leżakami, a także strefa SPA z sauną i banią ruską (dostępne w sezonie letnim 2020 r.). Do dyspozycji Gości jest również boisko do siatkówki i oświetlony kort tenisowy (dostępny w sezonie letnim 2020 r.). Nie brakuje także miejsca na rozpalenie ogniska czy zrobienie grilla.

Osobom poszukującym miejsca do odpoczynku polecamy hamaki zawieszone w otoczeniu drzew – idealne na krótką drzemkę bądź czytanie książki. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw znajdujący się tuż obok Resort Baru, z kolei starsze dzieci mogą odpocząć w drewnianych chillout budkach.

Dlaczego Warmia Resort zapewnia tak wyjątkowy wypoczynek? Każda z części wspólnych została zlokalizowana w takim miejscu, by wszyscy Goście znaleźli miejsce dla siebie. Miejsce, w którym w odosobnieniu będą mogli odpocząć od zgiełku otaczającego świata.

zdjęcie do oferty

Gietrzwałd 2 km

Jedyne uznane za autentyczne i polskie miejsce cudu, znane na całym świecie. Każdego roku miejsce to odwiedza ponad 1 mln pielgrzymów. To właśnie tutaj, w 1877 roku, dwóm dziewczynkom – Justynie Szaflarskiej i Basu Samulowskiej, objawiła się na klonie Matka Boska, przemawiając do nich po polsku. W trakcie objawienia zapowiedziała m.in. złagodzenie prześladowań Kościoła Katolickiego. Moment objawienia uznawany jest za moment przebudzenia świadomości narodowej. Gietrzwałd to ważny ośrodek kultu religijnego.

Ścieżki rowerowe w Gietrzwałdzie

Idealna atrakcja dla fanów rowerowych wycieczek. Zlokalizowane z dala od ruchliwych dróg umożliwiają podziwianie warmińskiej natury i relaks w błogiej ciszy. Na terenie gminy organizowane są liczne rajdy rowerowe na jednym z trzech szlaków – niebieskim, żółtym bądź czarnym.

Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie

Późnogotycki Kościół Narodzenia NMP pochodzi z XV wieku. Stanowi centralną część Sanktuarium Maryjnego – przez wielu nazywany polskim Lourdes. Miejsce corocznie odwiedzane jest przez rzesze pielgrzymów modlących się przy obrazie Matki Boskiej z Dzieciątkiem z XVI wieku. Sanktuarium wyróżnia ołtarz główny, obraz gotyckiej drewnianej Piety z 1425 roku, obrazy z XVIII w. a także neogotycka kapliczka z II poł. XIX .

Warmia Resort

Malownicze krajobrazy Warmii

Działki na sprzedaż znajdują się w samym sercu Warmii, na terenie gminy Gietrzwałd, w miejscowości Woryty.

Okolica położona jest pośród lasów i łąk, w bliskim sąsiedztwie kilkunastu jezior w malowniczym pagórkowatym polodowcowym krajobrazie. To miejsce wręcz sielankowe. Niezwykle urokliwe otoczenie – pagórkowaty krajobraz z licznymi jeziorami, otulony lasami i łąkami, stanowi idealne miejsce do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. W niewielkiej odległości – 300 m znajduje się urokliwe jezioro Giłwa, z dostępem do małej kameralnej plaży.

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest dojazd do nieruchomości gminną asfaltową drogą. Świetny dojazd zapewnia również trasa krajowa E16, ponieważ nieruchomości znajdują się 20 km z Olsztyna i 25 km z Ostródy (co stanowi idealną alternatywę do zamieszkania dla osób dojeżdżających do pracy).

Woryty to miejsce idealne do zamieszkania, spędzania wakacji oraz zainwestowania w ziemię.

To doskonała oferta dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości większych aglomeracji – jak Olsztyn, czy Ostróda.

Okolica posiada wysokie walory turystyczne. Znajduje się tu niemal 80 km różnorakich szlaków turystycznych, a w gminie aż 500 ha terenów zajmują rezerwaty. Liczne atrakcje turystyczne a w pobliskim Gietrzwałdzie znane na całym świecie miejsce kultu maryjnego.


Atrakcyjne działki budowlane

Działki na sprzedaż położone są nad jeziorem Giłwa, 300 m od linii brzegowej, z dostępem do kameralny plaży.

Każda z oferowanych działek budowlanych posiada powierzchnię powyższej 1000 mkw. W cenie działki są doprowadzone wszystkie niezbędne media, to jest: kanalizacja, energia i woda.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego uwzględniającym tu jedynie zabudowę mieszkaniową, wolnostojąca jednorodzinną. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 30 proc. powierzchni działki budowlanej, a powierzchnia terenu biologicznie czynnego nie mniejsza niż 50 proc.

Do najbliższej szkoły podstawowej i przedszkola można dotrzeć w 4 min samochodem (2,5 km), odległość do apteki to 2,4 km, piekarni 2,3 km, a sklepów spożywczych 2 km. W pobliżu znajdują się pole golfowe, liczne trasy turystyczne piesze i rowerowe, jeziora, rzeka.

 

 

Zakup działki budowlanej to doskonały sposób na zainwestowanie kapitału

Inwestycja w tego rodzaju nieruchomość jest bardzo opłacalna oraz bezpieczna. Według danych z 2020-21 roku średni wzrost cen gruntów w tym regionie wynosi 20 proc. w skali roku, dlatego inwestycja ta stanowi doskonałą lokatę kapitału.

Nabycie działki odbywa się w formie aktu notarialnego, a gwarancja prawa własności zabezpieczona jest wpisem do księgi wieczystej. Kupujący stają się pełnoprawnymi właścicielami gruntu. Dodatkowo na zakup nieruchomości można zdobyć nawet do 100 proc. finansowania w banku.

 

 

Sprzedaż prowadzona przez firmę Adept 5 sp. z o.o.

 

Wszystkie oferty dostępne na stronie: krn.pl/biuro-posrednictwa/adept-56010 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adept Investment Sp. z o.o.

Adept Investment Sp. z o.o.

02-991 Warszawa, al. Dostatnia 20

telefon pokaż kontakt

Telefon: 504 293 472, 510 150 169

Adres e-mail: biuro@unlimited-sky.pl

Strona www: www.condoville.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy