Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja VILPARK, Charzyno

Inwestycja, działki

Lokalizacja:

Charzyno

Powierzchnia:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
VILPARK
operator:
Zainwestujwnieruchomosci.pl
lokalizacja:
Charzyno
typ obiektu:
Pod inwestycje
stopa zwrotu:
Informacje w biurze sprzedaży
pokoje:

dostępnych ofert:

termin oddania:
gotowe
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Standard wykończenia
 • Plan kompleksu
 • Stan budowy
 • Prezenter inwestycji

DOM W DWA MIESIĄCE NA TWOJEJ LUB NASZEJ DZIAŁCE

 • PROJEKT
 • ZEZWOLENIE
 • REALIZACJA
Hybrydowe domy zeroenergetyczne

VILPARK to inwestycja pod Kołobrzegiem, w sąsiedztwie urokliwego lasu na skraju miejscowości Charzyno przez ul. Willowej. Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza – teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym.

Nasze osiedle powstaje z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać poza Kołobrzegiem, a jednocześnie blisko niego. Dla tych, którzy chcą uwolnić się od zgiełku miasta i zrelaksować się we własnym domu nad morzem. Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

Działki mają wydane decyzje o warunkach zabudowy pod dom jednorodzinny (40% powierzchni działki może stanowić dom, dach płaski jak również ze spadem do 45 stopni). Na osiedlu znajdują się przyłącza: - do sieci wodno-kanalizacyjnej, - gazu ziemnego, - elektryczności. Dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi, utwardzonymi drogami wewnętrznymi.
Teren osiedla VILPARK jest zagospodarowany, strzeżony, monitorowany, odgrodzony i oświetlony.
W naszej ofercie w etapie III znajdują się działki od 500 do 1100m2


Poniżej lista projektów domów, które realizujemy na wybranych działkach

Dom Agnieszka

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Dom Maria

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Dom Patrycja

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Osiedle VILPARK


usytuowane jest w sąsiedztwie urokliwego lasu, na skraju miejscowości Charzyno z bardzo dobrym dojazdem do Kołobrzegu. Dużym atutem jest korzystne położenie pod względem komunikacyjnym. Zlokalizowana w bezpiecznej odległości od osiedla budowana droga ekspresowa S6/S11 gwarantuje dogodny dojazd, jednocześnie nie powodując uciążliwości. Odległość do najbliższego wjazdu na drogę ekspresową S6/S11 to 3 km.

zdjęcie do oferty

Wybierz swoją działkę


Obecnie w sprzedaży znajduje się ostatni III etap inwestycji, który składa się z 89 działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni od 500 m² do 1121 m².

Wielkość działek została wyznaczona w zależności od potrzeb mieszkańców. Dla osób ceniących efektywność kosztową – mniejsze działki o powierzchni ok. 500 m², dla osób, stawiających na wygodę i niezależność – możliwość scalenia kilku działek i uzyskania większej powierzchni.

zdjęcie do oferty

Dom Agnieszka

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Dom Patrycja

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Zalety technologii ceramicznej:

 • ekologiczny, odporny na pleśnie wilgoć i grzyby materiał
 • sztywność i konstrukcja ściany pozwala na realizację trudnych i skomplikowanych brył, a jej podstawowa grubość, już od 15 cm, pozwala na powiększenie powierzchni przeciętnego budynku wewnątrz nawet o 4 m2 gratis! Przy cenie np. 2500 zł. za 1 m2 oszczędzasz dodatkowo 10 tys. zł.
 • duża trwałość konstrukcji
 • optymalny mikroklimat w budynku
 • bezspoinowa, monolityczna, ceramiczna ściana nie ma mostków termicznych
 • krótki czas realizacji, np. ściany domu PATRYCJA, o powierzchni 154 m2, powstają w dwa dni
 • dostarczona Ściana jest sucha, nie wymaga tynkowania i sezonowania
 • materiał odporny na czynniki atmosferyczne i chemiczne
 • doskonała izolacyjność cieplna, akustyczna i ogniowa

Inwestycja Vilpark - nadmorskie działki

Charzyno, Kołobrzeg:

Nadmorskie tereny to jedne z najlepszych lokalizacji dla osób myślących o zainwestowaniu w nieruchomości, a także dla wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w tej części Polski. W ramach osiedla Vilpark w Charzynie dostępnych jest 89 gotowych działek budowlanych, a ich powierzchnie zajmują od 500 do 1121 mkw. Wydane dla nich warunki zabudowy dają możliwość wybudowania domów jednorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Obszar jest odpowiednio uzbrojony i posiada przyłącza do sieci wodno-kanalizacyjnej, elektryczności czy gazu ziemnego. Do każdej z posesji prowadzi dojazd za pośrednictwem wydzielonych dróg wewnętrznych. Teren inwestycji jest strzeżony i ogrodzony, jak również oświetlony, co pozytywnie wpłynie na poczucie bezpieczeństwa mieszkających tutaj osób. Właściwe zagospodarowanie terenu pozwoliło na optymalny rozkład działek, dzięki czemu zachowano odpowiednie odległości. w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostało objęte monitoringiem.

Położenie inwestycji Vilpark sprawia, że jest ona wyjątkowo atrakcyjna inwestycyjnie. Pobliski Kołobrzeg, będący jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów kurortem, należy do najprężniej rozwijających się nadmorskich miejscowości. W pobliżu ulicy Wojska Polskiego, przy której mieszczą się działki spółki Merryden Investments, znajduje się malowniczy las, gdzie zwolennicy leśnych przechadzek będą mogli przyjemnie spędzić czas wolny. Jeden z największych atutów lokalizacji Vilparku – stosunkowo niewielka odległość od morza, szczególnie ucieszy miłośników wypoczynku na plaży. Jednocześnie gwarantuje to stałe zainteresowanie wśród przybywających gości, co jest istotnym czynnikiem przy wyborze lokalizacji pod inwestycję w nadmorską nieruchomość.

Charzyno jest dogodnie skomunikowane, a funkcjonujące na tym obszarze połączenia zapewniają szybki dojazd do miasta. Wkrótce do użytku zostanie udostępniona droga ekspresowa S6/S11, w ciągu której przewidziano trasę na linii Kołobrzeg-Koszalin. Optymalna odległość 3 km, dzieląca osiedle i wjazd na drogę ekspresową, umożliwia wygodne przemieszczanie się, a jednocześnie nie powoduje uciążliwości wynikających z sąsiedztwa ciągu komunikacyjnego. Oprócz tego jedynie 90 km stąd znajduje się najbliższe lotnisko w szczecińskim Goleniowie.
 
Inwestycja Vilpark to interesujące miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby odetchnąć od zatłoczonych i zanieczyszczonych miast. Tutejszy klimat sprzyja dobremu samopoczuciu oraz aktywności fizycznej. Deweloper rozpoczął już sprzedaż działek w 3, ostatnim etapie. 

 

 5138 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Zainwestujwnieruchomosci.pl

Zainwestujwnieruchomosci.pl

31-124 Kraków, ul. Dolnych Młynów 10/2a/M

telefon pokaż kontakt

Telefon: 605 877 520

Adres e-mail: katarzyna.mucha@krnmedia.pl

Strona www: www.zainwestujwnieruchomosci.pl/oferty

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy