Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Rewal Park, Rewal, ul. Bryzy Morskiej

Inwestycja, domy

Lokalizacja:

Rewal, ul. Bryzy Morskiej

Powierzchnia:

apartamenty:
61,65 m2
komercyjna:

Cena:

apartamenty:
14 513 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Rewal Park
operator:
Idea Invest Spółka Jawna
lokalizacja:
Rewal, ul. Bryzy Morskiej
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
61,65 m2
stopa zwrotu:
8.0%
pokoje:
3
dostępnych ofert:
9
termin oddania:
III kwartał 2022
ceny:
apartamenty: 14 513 PLN/m2
  • Opis inwestycji

REWAL PARK NOWA, UNIKALNA INWESTYCJA NAD BAŁTYKIEM.

Twój drugi dom nad Bałtykiem OSIEDLE NOWOCZESNYCH APARTAMENTÓW Z OGRÓDKAMI Z DOSTĘPEM DO ATRAKCJI JAKICH NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ!

ZAINWESTUJ I ZARABIAJ DO 8%* ROCZNIE WYLICZENIA NA PODSTAWIE WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA OPERATORA

Kameralne osiedle 30. wolnostojących apartamentów dwupoziomowych z prywatnymi jacuzzi oraz dostępem do licznych atrakcji strefy FUN ZONE, obejmującą basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą, pool bar LA PLAYA oraz duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci.

Rewal Park to doskonałe połączenie intratnej inwestycji i możliwości wypoczynku w drugim domu nad morzem. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ciszę i spokój mieszkańcom osiedla, jednocześnie zapewniając dostęp do wydzielonej strefy atrakcji. Rewal Park będzie funkcjonować jako resort wakacyjny, swoimi atrakcjami i profesjonalnym zarządzaniem zapewni właścicielom obiektów znaczący zwrot z inwestycji.

    Rewal Park - osiedle unikalne nie tylko z nazwy
  • unikalna lokalizacja gwarantująca spokój, a zarazem bliskość wszystkich atrakcji okolicy
  • unikalne wolnostojące apartamenty dwupoziomowe z prywatnym jacuzzi
  • unikalne atrakcje i usługi - dostęp do strefy FUN ZONE, drink bar, room service
  • unikalne ekologiczne i energooszczędne rozwiązania - rekuperacja i pompa ciepła
  • unikalny model biznesowy - to Ty decydujesz ile mieszkasz i ile zarabiasz!


TWÓJ DRUGI DOM
Wolnostojące, dwupoziomowe apartamenty z ogródkiem w inwestycji Rewal Park zaprojektowano w taki sposób, aby sprawdziły się doskonale jako second home, podwyższając komfort życia rodziny. Spontaniczne wypady nad morze umożliwi system smart home – możliwość zarządzania domem z poziomu smartfona, a także miejsce do pracy zdalnej z internetem światłowodowym.

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii, takich jak ogrzewanie domu przy pomocy wydajnej pompy ciepła, a także zastosowaniu rekuperacji oraz przystosowania do montażu paneli fotowoltaicznych dwupoziomowe apartamenty są ekologiczne i tanie w utrzymaniu – są przyjazne środowisku i Twojej rodzinie, zapewniając zdrowy mikroklimat. Ponadto dom w okresach nieużytkowania może funkcjonować jako doskonała inwestycja, przynosząc stałe dochody swoim właścicielom.

PEWNA INWESTYCJA W NIEPEWNYCH CZASACH!
Dwupoziomowe apartamenty z ogródkiem są w pełni przystosowane do wynajmowania turystom zgodnie z oczekiwaniami rynku, zapewniając swoim właścicielom wysoki poziom obłożenia, przy wysokich stawkach wynajmu.

RADOŚĆ Z DRUGIEGO DOMU DLA TWOJEJ RODZINY GRATIS
Rewal Park to prestiżowe osiedle domów z prywatnym jacuzzi, unikalne w skali Wybrzeża Bałtyckiego. Wolnostojące, nowoczesne apartamenty dwupoziomowe z ogródkami położone na zamkniętym, ogrodzonym i chronionym osiedlu, w połączeniu z dostępem do licznych atrakcji strefy FUN ZONE oraz możliwością obsługi wynajmu domów funkcjonujących w ramach resortu przez doświadczonego operatora, zapewni właścicielom nie tylko inwestycje o wysokiej stopie zwrotu, ale również radość użytkowania całej rodzinie.

UNIKALNY MODEL BIZNESOWY
ZARABIAJ DO 8% ROCZNIE I WYPOCZYWAJ KIEDY CHCESZ Twój prawdziwy second home nad morzem, zapewniający radość i niezapomniane chwile Twojej rodzinie, jest także doskonałą inwestycją, która spłaca się sama z zysku z wynajmu. Zakup apartamentu zwróci się w nieodległej perspektywie, a Ty będziesz właścicielem nieruchomości, której wartość rośnie w czasie. We współpracy z bankami pomagamy zorganizować finansowanie zakupu apartamentu kredytem.

DOŚWIADCZONY I WIARYGODNY OPERATOR
TY WYPOCZYWAJ, MY BĘDZIEMY DOGLĄDAĆ WYNAJMU! Uzyskanie dochodu z apartamentu w Rewal Park jest proste, gdy korzystasz z usług doświadczonego operatora wynajmu. Nie musisz martwić się obłożeniem, reklamą i sprzątaniem, kiedy dbają o to profesjonaliści. Apartament będzie pracować na Ciebie przy minimum Twojego zaangażowania. Rewal Park to inwestycja operatora, który ma na swoim koncie realizację i zarządzanie od 7 lat największym w regionie resortem - SOLEO Family Resort.611 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Idea Invest Spółka Jawna

Idea Invest Spółka Jawna

70-742 Szczecin, ul. Rynek Sienny 2/4

telefon pokaż kontakt

Telefon: 725 604 404

Adres e-mail: sprzedaz@rewalpark.pl

Strona www: www.rewalpark.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy