Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja LIV Kraków, Kraków, ul. Jana Pawła II

Inwestycja, mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Czyżyny, ul. Jana Pawła II

Powierzchnia:

apartamenty:
od 17,64 do 32,24 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
LIV Kraków
operator:
Zainwestuj w Nieruchomości
lokalizacja:
Kraków, Czyżyny, ul. Jana Pawła II
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
od 17,64 do 32,24 m2
stopa zwrotu:
Informacje w biurze sprzedaży
pokoje:

dostępnych ofert:
30
termin oddania:
IV kwartał 2020
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

LIV Kraków to prywatny akademik, który powstaje w Krakowie przy al. Jana Pawła II. Zabudowa licząca 11 796 mkw. obejmie powierzchnię użytkowo-mieszkalną. W ramach inwestycji do użytkowania zostanie oddanych 277 apartamentów o metrażu od 18 do 32 mkw., lokale handlowo-usługowe oraz hala garażowa.
Z uwagi na specyfikę krakowskiego rynku nieruchomości prywatne akademiki mogą odpowiedzieć na potrzeby miasta nie tylko w odniesieniu do studentów, ale również z uwagi na turystyczny charakter stolicy Małopolski. Popyt na tego typu obiekty generowany jest poprzez wciąż rozwijającą się ofertę uczelni i dużą popularność międzynarodowych wymian studenckich. W tym przypadku nie można zapominać także o oczekiwaniach żaków, którzy poszukują coraz wyższego standardu mieszkaniowego.

Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja obiektu zapewnia dostęp do pobliskich uczelni wyższych, punktów gastronomiczno-usługowych, terenów zielonych i obiektów widowiskowo-sportowych. W najbliższym otoczeniu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej autobusowej oraz linia tramwajowa.

  • AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO - 280m
  • PARK LOTNIKÓW POLSKICH - 350m
  • POLITECHNIKA KRAKOWSKA - 500m
  • WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA - 600m
  • TAURON ARENA - 1,2km
  • EXPO KRAKÓW - 2,3km

zdjęcie do oferty
LIV Kraków

Prywatne akademiki to nie tylko atrakcyjna alternatywa dla studentów, ale także opcja, która odpowie na potrzeby turystów. Tego typu obiekty mogą stać się nową formą mieszkalnictwa w Krakowie, gdzie rynek najmu zdominowany jest przez studentów i turystów. Coraz popularniejsze stają się również międzynarodowe wymiany studenckie, co dodatkowo wzmaga popyt. Zapotrzebowanie na takie nieruchomości generują wciąż rosnące oczekiwania wobec standardu. Tradycyjne domy dla studentów nie nadążają za zmieniającymi się wymaganiami żaków, którym naprzeciw wychodzą prywatne akademiki.

Sytuacja panująca na krakowskim rynku nieruchomości gwarantuje ciągłe zainteresowanie nowymi lokalami na wynajem. Z uwagi na niepowtarzalny klimat panujący w akademikach, studenci niejednokrotnie postrzegają je jako ciekawszą formę mieszkalnictwa niż wynajmowanie mieszkania. Jednocześnie poszukują dodatkowych atutów, wykraczających poza to, co mogą zaoferować im właściciele mieszkań czy uczelniana oferta mieszkaniowa. Jakość proponowana w prywatnych akademikach to nie tylko estetyczne i wygodne pokoje, ale także części wspólne pozwalające na integrację czy wspólną naukę.

Rejon Czyżyn jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. W jego zasięgu mieszczą się uczelnie wyższe, a także tereny rekreacyjne. Popularny wśród krakowian Park Lotników Polskich to obszar doceniany przez osoby aktywne i spacerowiczów, dostępny dla mieszkańców Czyżyn. Komfort na co dzień zapewnia tutaj dobrze rozwinięta infrastruktura, której istotny element stanowi dobrze rozwinięta komunikacja miejsca, co pozwala na swobodne przemieszczanie się w wybrane rejony miasta.

W Czyżynach wkrótce zostanie otwarty prywatny akademik LIV Kraków mieszczący się przy ulicy Jana Pawła II. Dostarczy on 277 funkcjonalnych apartamentów, których powierzchnia waha się od 18 do 32 mkw. Oprócz tego w ramach inwestycji dostępne będą lokale handlowo-usługowe i hale garażowe. W najbliższym otoczeniu LIV Kraków znajdują się Akademia Wychowania Fizycznego, Politechnika Krakowska oraz Wyższa Szkoła Europejska. Uwzględniając lokalizację LIV Kraków, warto mieć na uwadze również sąsiedztwo Tauron Areny zapewniającej dostępność różnorodnych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i sportowych.  

 

 

 2196 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Zainwestuj w Nieruchomości

Zainwestuj w Nieruchomości

telefon pokaż kontakt

Telefon: 605-877-520, 510-211-589

Adres e-mail: condozapytania@gmail.com

Strona www: www.inwestycjecondo.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Deweloperzy