Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Eco City Sopot, Sopot, ul. Rzemieślnicza

Inwestycja, mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Sopot, ul. Rzemieślnicza

Powierzchnia:

apartamenty:
od 15,97 do 20,22 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Eco City Sopot
operator:
ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o.
lokalizacja:
Sopot, ul. Rzemieślnicza
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
od 15,97 do 20,22 m2
stopa zwrotu:
7.0%
pokoje:
1
dostępnych ofert:
63
termin oddania:
gotowe
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Standard wykończenia
  • Prezenter inwestycji

Eco City Sopot - Zainwestuj i zarabiaj 7% w skali roku!

Eco City Sopot - nowoczesny kompleks mieszkaniowy z zakwaterowaniem dla biznesu, turystyki oraz studentów zlokalizowany 500 m od stacji SKM Sopot Wyścigi, 250 m od Al. Niepodległości, 1,4 km od sopockiej plaży.

Inwestycja składa się z 84 lokali o powierzchni od 15,97 m2 do 20,22 m2. Budynek zostanie wykony w technologii umożliwiającej energooszczędne użytkowanie zgodne z certyfikacją BREEM. Każdy lokal będzie kompletnie wyposażony i wykończony. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest Unihouse Oddział Unibep S.A.

Nabywca lokalu otrzymuje gwarantowany zwrot kapitału w wysokości 7% rocznie od zainwestowanej kwoty z umową najmu na okres od 5 do 10 lat. Wszystkie koszty związane z zarządzaniem i eksploatacją pozostają po stronie operatora.

Sopot - nadmorski kurort corocznie odwiedzany przez ponad dwa miliony turystów.

Miasto jest również ważnym ośrodkiem gospodarczym na mapie metropolii gdańskiej i Pomorza. Swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim silnie rozwiniętemu sektorowi usług rynkowych, a zwłaszcza usług związanych z obsługą ruchu turystycznego. Status uzdrowiska wyróżnia pozycję miasta na tle innych kurortów. Dynamiczny rozwój miasta generuje zapotrzebowanie na nowe powierzchnie mieszkalne. Sprzyjająca koniunktura w gospodarce sprawiają, że Sopot od wielu lat notuje wzrost liczby podmiotów lokujących właśnie tu swoje siedziby. Firmy działające w Sopocie to: Oceanic, NDI SA, Navimor International Ltd., Blue Media Sp. z o.o., TUW SKOK, Towarzystwo Ubezpieczeniowe z grupy Hestia.

Dostrzegając potencjał inwestycyjny tego miejsca wybraliśmy Sopot do tworzenia Eco City – pierwszego w Polsce kompleksu, gdzie zakwaterowanie znajdą studenci, pracownicy korporacji i turyści.

Lokale liczą od około 15,97 do 20,22 m2 i każdy z nich zostanie wykończony i wyposażony pod klucz. Będą miały wydzieloną część kuchenną, strefę dzienną i sypialną, łazienkę oraz zielony taras. W części kuchennej przewidziano zabudowę, lodówkę i blat roboczy. W strefie dziennej zaprojektowano stół z krzesłami oraz szafę w zabudowie stałej.

Strefę sypialnianą wyposażono w łóżka do spania w zależności od wariantu, jedno lub dwa oraz szafkę nocną.

Całość wykończenia wzbogaci ciekawy design lamp i dodatków. Lokal inwestycyjny będzie zaprojektowany w ciepłym stylu dając poczucie komfortu i relaksu przyszłym najemcom.

Nasze mieszkania oprócz doskonałej lokalizacji w samym sercu Sopotu będą wykonane z wykorzystaniem energooszczędnych technologii. Dbamy o Państwa wygodę ale również o środowisko naturalne.

Eco City Sopot

Eco City Sopot zlokalizowany jest w Sopocie. Ten nadmorski kurort rokrocznie przyciąga miliony turystów. Charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętym sektorem usług,dzięki czemu jest ważnym ośrodkiem ruchu turystycznego oraz gospodarczego na pomorskiej mapie. Posiada status uzdrowiska, co wyróżnia go na tle innych kurortów. Rozwój miasta sprawia, że stale rośnie zapotrzebowanie na nowe lokale mieszkaniowe. Ten nowoczesny obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta - zaledwie 1,4 km od sopockiej plaży oraz 500 m od stacji SKM Sopot Wyścigi. W jego zasięgu znajdują się również najważniejsze sopockie zabytki oraz ciekawe punkty miasta. Położony w okolicy al. Niepodległości, jednej z głównych ulic Sopotu, zapewni wygodny dostęp do dobrze rozbudowanej sieci komunikacyjnej.

W inwestycji Eco Sopot City mieścić się będą 84 lokale o powierzchni od 15,97 mkw. do 20,22 mkw. Kompleks zlokalizowany jest przy ulicy Rzemieślniczej. W tym prestiżowym obiekcie zakwaterowanie znajdą nie tylko turyści, ale także studenci czy pracownicy korporacji. Każdy lokal zostanie kompleksowo wykończony i wyposażony w standardzie pod klucz. Pomieszczenia będą miały wydzielone części – kuchenną, dzienną, sypialnię, łazienkę oraz zielony taras. Całość dopełniona zostanie oryginalnym wystrojem, którego elementami będą designerskie lampy i dodatki. Odpowiedzialna za realizację spółka ECO CAMPUS SOPOT zadbała o to, by w lokalu panowała ciepła stylistyka wnętrz, dzięki czemu przyszli najemcy będą mieli większe poczucie komfortu. Doskonale sprawdzi się to do relaksu i odpoczynku. Cały budynek został wykonany w technologii, która umożliwi oszczędzanie energii, dbając w ten sposób nie tylko o wygodę swoich mieszkańców, ale też o środowisko. 

W ofercie Eco Sopot City jest możliwość nabycia lokalu inwestycyjnego. Dokonując takiego zakupu, nabywca otrzymuje gwarancję zwrotu kapitału w wysokości 7 proc. w skali roku, naliczanej od zainwestowanej kwoty. W przypadku opcji z umową najmu na okres od 5 do 10 lat pozostałe koszty, związane z eksploatacją i zarządzaniem pokrywane będą przez firmę, która jest operatorem.

Inwestycja jest już oddana do użytkowania, a generalnym wykonawcą projektu była spółka Unihouse Oddział Unibep S.A. Informacje o cenach dostępne są w punkcie sprzedaży.

 

 294 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o.

ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o.

61-541 Poznań, ul. Przemysłowa 39

telefon pokaż kontakt

Telefon: 506 469 609

Adres e-mail: sprzedaz@eco-city.com.pl

Strona www: www.eco-city.com.pl/

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Deweloperzy