Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Bałtyk Apartamenty w Poddąbiu, Poddąbie

Inwestycja, mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Poddąbie

Powierzchnia:

apartamenty:
81,00 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Bałtyk Apartamenty w Poddąbiu
operator:
Bałtyk Joanna Widy
lokalizacja:
Poddąbie
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
81,00 m2
stopa zwrotu:
Informacje w biurze sprzedaży
pokoje:
4
dostępnych ofert:
3
termin oddania:
gotowe
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

OSTATNIE 3 WOLNE APARTAMENTY - WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

W ramach oferty specjalnej przy zakupie w ciągu 1 miesiąca oferuję: miejsce postojowe na terenie oraz pełne umeblowanie i wyposażenie apartamentu za 0 zł.

Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu to wyjątkowy zespół dwóch ekskluzywnych budynków zlokalizowanych zaledwie 350 metrów od plaży.

Budynek B

Obiekt powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i jest jedyną taką inwestycją w całym Poddąbiu i okolicy.

Tworząc projekt inwestycji staraliśmy się zapewnić rozwiązania przestrzenne dopasowane do potrzeb każdego z naszych klientów.

W naszej ofercie znajdują się zarówno jednopoziomowe apartamenty z aneksem kuchennym, jak i przestronne, dwupoziomowe lokale.

Wszystkie apartamenty posiadają duże, ustawne balkony lub tarasy po słonecznej stronie budynku.

Położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu, na terenie Obszaru NATURA 2000, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i w zasięgu Uzdrowiska Ustka sprawia, że każdy pobyt w naszych apartamentach jest niezapomnianym przeżyciem.

zdjęcie do oferty

Lekko pofałdowany krajobraz okolic Poddąbia zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych. Już 6 km na wschód (w Rowach) zaczyna się wpisany na listę UNESCOSłowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, jeziorem Gardno, latarnią morskąw Czołpinie i pięknymi widokowo szlakami pieszymi (min. na udostępnionym turystom ogromnym byłym terenie wojskowym skąd rozpościerają się fantastyczne widoki na morze, wydmy, górę Rowokół i jeziora Gardno oraz Małe i Wielkie Dołgie).

Zaledwie 3 km na południe od Poddąbia przebiega wielokilometrowejdługości, niezwykle malowniczy rowerowy Szlak Zwiniętych Torów poprowadzony starym poniemieckim nasypem kolejowym (zatem poziomy, pomimo pagórkowatych okolic Poddąbia ).W pobliżu płynie rzeka Słupia, na której środkowym biegu pobudowano najstarsze w Europie elektrownie wodne (np. EW Struga z 1896r, Gałąźnia Mała, Konradowo, Krzynia ).

Sama Słupia ma charakter rzeki górskiej, wędkarze łowią w niej pstrągi i łososie, zaś amatorzy kajaków i pontonów mogą urządzić sobie spływ aż do morza – dotrą do portu Ustce ( 9 km na zachód od Poddąbia ). Drugą malowniczą rzeką w okolicy jest wpadająca do jez. Gardno Łupawa. Także na Łupawie działa kilka wartych zobaczenia elektrowni wodnych: Łupawa, Poganice, Żelkowo z 1906 r, Smołdzino.

W promieniu 20 km znajduje się wiele zabytków architektury, kościołów, dworów, często ponad stuletnich gospodarstw z szachulcowymi budynkami i specyficznymi zagrodami, całe wsie z zachowanym do dziś średniowiecznym układem owalnicowym . Warto wybrać się na wycieczkę rowerem lub samochodem do Starkowa, Swołowa, Bruskowa albo na wschód do Gardny Wielkiej, Smołdzina czy Kluk.

Bardzo ładny jest odnawiany od kilku lat Słupsk, warto zajrzeć do miejscowego muzeum, gdzie można obejrzeć min. największy w Polsce zbiór obrazów Witkacego.

W niedalekiej Łupawie-Poganicach znajduje się największe w Polsce skupisko grobowców megalitycznych kultury pucharów lejkowatych sprzed 5 tysięcy lat ( 2800-2500 p.n.e.). Odkryto tutaj około 50 monumentalnych budowli, z których największa ma kształt trapezu o długości 56 m i szerokości 10 m.

SPACEREM - wzdłuż klifu na wschód


Poddąbie położone jest w pięknym lesie nad samym morzem. Okolica zachęca do spacerów lasem, plażą lub skrajem klifu, skąd rozciągają się piękne widoki. Wzdłuż brzegu biegnie czerwony szlak turystyczny ale chyba lepiej spacerować ścieżką wzdłuż skraju klifu. Kierując się nią na wschód po kilkuset metrach natrafimy na piękną leśną polanę z niesamowitym widokiem na morze. Poniżej na granicy plaży i wody widać zarysy wraku kutra z czasów wojny. Idąc dalej po ok. kilometrze dojdziemy do starego ogrodzenia byłej jednostki wojskowej. Przy końcu ogrodzenia znajduje się ponad urwistym brzegiem mała polanka, z której startują przy sprzyjającym wietrze lotniarze (z wys. 42 m n.p.m.) .

W miejscach gdzie klif jest bardziej stabilny zbocza podziurawione są gniazdami kolonii jeżyków. Kilkaset metrów dalej plaża zaczyna się zmniejszać, staje się bardzo wąska i kamienista, a klif bardziej urwisty. Naturalny pomost widokowy o wys. 40 m to szczyt Klifu Dębińskiego. Z zachowaniem ostrożności możemy się wychylić – brzeg usiany jest ogromnymi głazami. To tzw. Kamienisko jedyne tego typu miejsce na odcinku od Jarosławca po Łebę. Wśród kamieni na plaży bez trudu znajdziemy okruchy wapienne ze skamieniałościami, a jeśli dopisze nam szczęście to znajdziemy też bursztyny, czasem wielkości pięści.

Dotarliśmy do Dębiny. Jeśli cofniemy się kilkadziesiąt metrów, na czerwony szlak możemy obejrzeć przybity do pnia , stale pielęgnowany ołtarzyk z wileńskim obrazem i napisem „ Matko Ostrobramska módl się za nami”. Jak głosi legenda fundatorem ołtarzyka jest ojciec dwóch synów, którzy zginęli porwani przez szczególnie szybkie i silne w tym rejonie prądy morskie. Za Dębiną klif powoli zanika, przechodząc w pasm niewysokich wydm .

Bałtyk Apartamenty w Poddąbiu

Nadbałtyckie tereny od lat cieszą się popularnością wśród turystów, również zagranicznych. Wybór odpowiedniego miejsca ma decydujący wpływ na jakość pobytu. Poddąbie jest jednym z tych miejsc, gdzie urlopowicze będą mieli okazję spędzić czas wyjątkowo atrakcyjnie. Ta położona pomiędzy Ustką a Rowami wieś słynie nie tylko z malowniczych brzegów klifowych, ale także wyjątkowych lasów bukowo-sosnowych, należących do Słowińskiego Parku Narodowego.

To właśnie tam znajdują się Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu. Charakteryzujący je wysoki standard jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Komfortowe pokoje w opcji jedno- i dwupoziomowej pozwolą dopasować odpowiedni lokal zarówno dla rodzin, jak i pojedynczych gości. Przynależne do apartamentów balkony i tarasy pozwolą cieszyć się pięknym widokiem roztaczającym się z okien budynku. Okolica ta bowiem obfituje w tereny zielone, co zapewnia okazję do różnorodnego sposobu spędzania wolnego czasu. Miłośnicy spacerów będą mogli wędrować lasem, a także podziwiać wschody i zachody słońca, idąc skrajem klifu na plażę. Nieopodal Apartamentów znajduje się również polana, skąd można obserwować startujących lotniarzy. Z kolei szczyt pobliskiego Klifu Dębińskiego to naturalny pomost widokowy, z którego roztacza się widok na okolicę. Spacerujący w pobliżu klifów będą mieli okazję zobaczyć na ich zboczach gniazda jeżyków oraz znaleźć najsłynniejszą pamiątkę z nadmorskich wakacji, czyli bursztyny. Tutejszy krajobraz jest bogaty również w ruchome wydmy.

W Poddąbiu każdy znajdzie dla siebie rozrywkę. Zwolennicy atrakcji wodnych i wędkarze zyskają szansę na spływ do portu w Ustce kajakami lub pontonami bądź połów pstrągów i łososi w płynącej w zasięgu kilku kroków rzeki Słupi. To na jednym z jej biegów zostały wybudowane najstarsze dziś w Europie elektrownie wodne. Poddąbie usatysfakcjonuje również pasjonatów wycieczek rowerowych za sprawą Szlaku Zwiniętych Torów, biegnącego po nasypie kolejowym.

Oprócz walorów przyrodniczych w okolicy nie brakuje wartych zwiedzenia miejsc. Przykładem mogą tu być zarówno zabytki architektoniczne, jak i muzea czy grobowce sprzed 5 tys. lat.

Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu to jedyna taka inwestycja w tej lokalizacji. W ofercie zostały dostępne jeszcze tylko 3 wolne apartamenty. Posiadanie tego typu obiektu to nie tylko szansa na udany pobyt nad morzem, ale także okazja na zyskanie dodatkowego dochodu.  

Więcej informacji na stronie poddabie.info.

 498 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Bałtyk Apartamenty w Poddąbiu

Bałtyk Apartamenty w Poddąbiu

76-270 PODDĄBIE, ul. Promenada Słońca 1A

telefon pokaż kontakt

Telefon: 609-809-199

Adres e-mail: biuro@apartamentypoddabie.pl

Strona www: www.apartamentypoddabie.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Deweloperzy