Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Informacje o firmie

Wojt Bud Sp. z o.o.

Kraków

Chmieleniec 2B L.U. 7

telefon tel.: (12) 267-33-89


email  biuro@wojtbud-inwestycje.pl
strona www  www.wojtbud-inwestycje.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży
Kraków
Chmieleniec 2B L.U. 7
tel.: 695 169 570, 12 267 33 89
www.wojtbud-inwestycje.pl biuro@wojtbud-inwestycje.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

O nas

Firma Wojt Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, powstała w roku 2001.

Podstawową działalnością statutową Spółki jest wznoszenie obiektów mieszkalnych na terenie miasta Krakowa i województwa małopolskiego.

Firma jako Generalny Wykonawca oferuje swoim klientom pełen zakres robót budowlano - montażowych przy budowie różnego rodzaju inwestycji.

W działaniu cechuje nas rzetelność i fachowość poparta krótkim okresem realizacji inwestycji, za co jesteśmy nagradzani wieloma dobrymi recenzjami. Za nasze realizacje otrzymujemy dobre opinie oraz referencje od Inwestorów.

W roku 2007 postawiliśmy pierwsze kroki w działalności deweloperskiej. W przyszłości chcemy zająć się kompleksową realizacją własnych inwestycji, nie rezygnując jednocześnie z ciągłego świadczenia usług w generalnym wykonawstwie i współpracy z innymi Inwestorami.

Misją firmy jest oferowanie wysokiej jakości usługi budowlanych, doskonale odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych aktualnych i przyszłych Klientów.

W 2007 roku Wojt Bud Sp. z o.o. dołączyła do grona prestiżowych Gazel Biznesu – najdynamiczniej rozwijających się firm województwa małopolskiego, zajmując trzecie miejsce w rankingu. Otrzymaliśmy od dziennika „Puls Biznesu” statuetkę Gazel Biznesu.

Firma Wojt Bud Sp. z o.o. z siedzibą Kraków, ul. Chmieleniec 2B L.U. 7, powstała w roku 2001. Jej podstawową działalnością statutową jest wznoszenie obiektów mieszkalnych na terenie miasta Krakowa i województwa małopolskiego.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemhale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Ostrowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Górowskidomy na sprzedaż gmina Grębkówmieszkania na sprzedaż gmina Łąckdomy na sprzedaż w Gąsiorowiedomy na wynajem w Budachmieszkania na wynajem w Strupiechowie

Deweloperzy