Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Informacje o firmie

Firma: Wings Properties Sp. z o.o.

50-414 Wrocław

Podwale 83

telefon tel.: (71) 302-57-60
fax: (71) 302-57-61


email  sales@ovowroclaw.com
strona www  www.ovowroclaw.com

O nas

Inwestorem jest spółka Wings Properties Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Została założona w celu zrealizowania projektu kompleksu OVO. Wings Properties Sp. z o.o. należy do grupy STAR GROUP POLAND. Podmioty ze STAR GROUP POLAND odpowiedzialne są za liczne inwestycje w Polsce m.in:
  • Angel Wings - kompleks luksusowych apartamentów, Wrocław, ul. Traugutta
  • The Granary - La Suite Hotel Wrocław City Center, Wrocław, ul. Mennicza (członek SLH)
  • Angel Plaza - kompleks luksusowych apartamentów, Kraków, ul. Zwierzyniecka 24 - (zwycięzca nagrody CCE Excellence za rok 2007)
  • Angel City - kompleks luksusowych apartamentów, Kraków, ul. Warszawska
  • Angel Wawel - kompleks luksusowych apartamentów, Kraków, ul. Koletek

Bankiem współfinansującym inwestycję jest Raiffeisen Bank Polska S.A.

W zakresie projektowania Wings Properties współpracuje z wieloma podmiotami cieszącymi się uznaniem na międzynarodowym rynku w tym z: Gottsman-Szmelcman Architecture Sarl - paryskim biurem architektonicznym odpowiedzialnym przede wszystkim za koncepcję projektu OVO, Broad Malyan Polska S.A. - architektem lokalnym, Buro Happold Polska Sp. z o.o. - projektantem branżowym.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat Pułtuskilokale użytkowe na wynajem powiat Prudnickimieszkania na wynajem gmina Więcborkdomy na wynajem gmina Jemielnicamieszkania na sprzedaż w Mokronosie Dolnymdomy na wynajem w Borkumieszkania na sprzedaż w Jarcewie

Deweloperzy