Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Wawel Service Sp. z o.o.

31-101 Kraków

Plac na Groblach 21

telefon tel.: (12)3984417


email  sprzedaz@wawel-service.pl
strona www  www.wawel-service.pl/?utm_source=portal&utm_medium=krnpl&utm

Godziny otwarcia: od pon do pt 9:00 - 18:00 sobota 10:00 - 14:00 (po wcześniejszym umówieniu)


Plac na Groblach 21
31-101 Kraków
Plac na Groblach 21
tel.: (12) 376-72-48
www.taniemieszkania.pl
sprzedaz@taniemieszkania.pl
od pon do pt 9:00 - 18:00

O nas

Spółka pod firmą Wawel Service Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie została założona w 1992 roku.
Od 1998 roku podstawowym przedmiotem działalności spółki jest budownictwo mieszkaniowe. W tym czasie zrealizowała jako inwestor osiedle mieszkaniowe w Krakowie składające się z sześciu budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi oraz podziemnym garażem. Inwestycja ta została nominowana do tytułu "Przyjazny Dom, Przyjazne Osiedle – Kraków 2000".

Obecnie spółka zajmuje się przygotowaniem inwestycji budowlanych na zlecenie, w tym kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej, generalną realizacją inwestycji, a także nadzorem nad jej prawidłowym przebiegiem. Posiadamy 99% udziałów w Towarzystwie Budownictwa Społecznego Wawel Service Spółka z o.o., które działając na mocy ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego, realizuje szereg projektów mieszkaniowych obejmujących łącznie ponad 20 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkań. Wśród tych projektów dominuje budownictwo mieszkaniowe przeznaczone na sprzedaż z mieszkaniami własnościowymi, a także budowa mieszkań przeznaczonych na wynajem. Naszym partnerem w tym zakresie jest Miasto Kraków, które partycypując w kosztach budowy zapewnia mieszkania kilkudziesięciu rodzinom w Krakowie. Inwestycja oparta jest o kredyt udzielany z zasobów Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, a udzielany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Ponadto Miasto Kraków zakupi od spółki ponad 100 mieszkań przeznaczonych dla osób oczekujących na mieszkania zastępcze i komunalne – w tej sprawie Prezydent Miasta Krakowa wydał już specjalne zarządzenie. Spółka angażuje się także w projekty dotyczące budowy mieszkań socjalnych, oparte na oryginalnym systemie finansowania. W przeciągu najbliższych trzech lat, planuje się wybudowanie około 1000 takich mieszkań dla osób posiadających minimalne wynagrodzenia.
W bieżącym czasie realizujemy budowę trzech osiedli mieszkaniowych w Krakowie, obejmujących łącznie ok. 500 mieszkań, natomiast przedmiotem naszego zainteresowania są kolejne dwie działki budowlane, z przeznaczeniem pod szeroko rozumiane budownictwo mieszkaniowe.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdomy do kupieniainne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Ciechanowskimieszkania na sprzedaż powiat Jaworskidomy na wynajem gmina Pilznodomy na sprzedaż gmina Jaraczewomieszkania na sprzedaż w Grądachmieszkania na wynajem w Podstolicachmieszkania na wynajem w Krzywokleszcz

Deweloperzy

);