Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Wawel Service Sp. z o.o.

31-101 Kraków

Plac na Groblach 21

telefon tel.: (12)3984417


email  sprzedaz@wawel-service.pl
strona www  www.wawel-service.pl/?utm_source=portal&utm_medium=krnpl&utm

Godziny otwarcia: od pon do pt 9:00 - 18:00 sobota 10:00 - 14:00 (po wcześniejszym umówieniu)


Plac na Groblach 21
31-101 Kraków
Plac na Groblach 21
tel.: (12) 376-72-48
www.taniemieszkania.pl
sprzedaz@taniemieszkania.pl
od pon do pt 9:00 - 18:00

O nas

Spółka pod firmą Wawel Service Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie została założona w 1992 roku.
Od 1998 roku podstawowym przedmiotem działalności spółki jest budownictwo mieszkaniowe. W tym czasie zrealizowała jako inwestor osiedle mieszkaniowe w Krakowie składające się z sześciu budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi oraz podziemnym garażem. Inwestycja ta została nominowana do tytułu "Przyjazny Dom, Przyjazne Osiedle – Kraków 2000".

Obecnie spółka zajmuje się przygotowaniem inwestycji budowlanych na zlecenie, w tym kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej, generalną realizacją inwestycji, a także nadzorem nad jej prawidłowym przebiegiem. Posiadamy 99% udziałów w Towarzystwie Budownictwa Społecznego Wawel Service Spółka z o.o., które działając na mocy ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego, realizuje szereg projektów mieszkaniowych obejmujących łącznie ponad 20 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkań. Wśród tych projektów dominuje budownictwo mieszkaniowe przeznaczone na sprzedaż z mieszkaniami własnościowymi, a także budowa mieszkań przeznaczonych na wynajem. Naszym partnerem w tym zakresie jest Miasto Kraków, które partycypując w kosztach budowy zapewnia mieszkania kilkudziesięciu rodzinom w Krakowie. Inwestycja oparta jest o kredyt udzielany z zasobów Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, a udzielany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Ponadto Miasto Kraków zakupi od spółki ponad 100 mieszkań przeznaczonych dla osób oczekujących na mieszkania zastępcze i komunalne – w tej sprawie Prezydent Miasta Krakowa wydał już specjalne zarządzenie. Spółka angażuje się także w projekty dotyczące budowy mieszkań socjalnych, oparte na oryginalnym systemie finansowania. W przeciągu najbliższych trzech lat, planuje się wybudowanie około 1000 takich mieszkań dla osób posiadających minimalne wynagrodzenia.
W bieżącym czasie realizujemy budowę trzech osiedli mieszkaniowych w Krakowie, obejmujących łącznie ok. 500 mieszkań, natomiast przedmiotem naszego zainteresowania są kolejne dwie działki budowlane, z przeznaczeniem pod szeroko rozumiane budownictwo mieszkaniowe.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Nowy Sączlokale użytkowe na wynajem powiat Ostródzkidomy na sprzedaż gmina Żórawinamieszkania na wynajem gmina Kolbudymieszkania na wynajem w Czułowiedomy na wynajem w Gilewomieszkania na wynajem w Boguty-Żurawich

Deweloperzy

);