Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Wawel Service Sp. z o.o.

31-101 Kraków

Plac na Groblach 21

telefon tel.: (12) 376-72-48


email  sprzedaz@taniemieszkania.pl
strona www  www.taniemieszkania.pl

Godziny otwarcia: od pon do pt 9:00 - 18:00 sobota 10:00 - 14:00 (po wcześniejszym umówieniu)
  Biura sprzedaży:


Biuro sprzedaży Białoprądnicka (biuro na terenie inwestycji)


tel.: (12) 442-00-18
www.taniemieszkania.pl sprzedaz@taniemieszkania.pl
Czynne od pon do pt 8:00 - 16:00

Plac na Groblach 21
31-101 Kraków
Plac na Groblach 21
tel.: (12) 376-72-48
www.taniemieszkania.pl sprzedaz@taniemieszkania.pl
od pon do pt 9:00 - 18:00

Borkowska
30-438 Kraków
Borkowska 17
tel.: (12) 262 10 45
www.taniemieszkania.pl sprzedaz@taniemieszkania.pl
od pon do pt 8:00 - 16:00

O nas

Spółka pod firmą Wawel Service Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie została założona w 1992 roku.
Od 1998 roku podstawowym przedmiotem działalności spółki jest budownictwo mieszkaniowe. W tym czasie zrealizowała jako inwestor osiedle mieszkaniowe w Krakowie składające się z sześciu budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi oraz podziemnym garażem. Inwestycja ta została nominowana do tytułu "Przyjazny Dom, Przyjazne Osiedle – Kraków 2000".

Obecnie spółka zajmuje się przygotowaniem inwestycji budowlanych na zlecenie, w tym kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej, generalną realizacją inwestycji, a także nadzorem nad jej prawidłowym przebiegiem. Posiadamy 99% udziałów w Towarzystwie Budownictwa Społecznego Wawel Service Spółka z o.o., które działając na mocy ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego, realizuje szereg projektów mieszkaniowych obejmujących łącznie ponad 20 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkań. Wśród tych projektów dominuje budownictwo mieszkaniowe przeznaczone na sprzedaż z mieszkaniami własnościowymi, a także budowa mieszkań przeznaczonych na wynajem. Naszym partnerem w tym zakresie jest Miasto Kraków, które partycypując w kosztach budowy zapewnia mieszkania kilkudziesięciu rodzinom w Krakowie. Inwestycja oparta jest o kredyt udzielany z zasobów Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, a udzielany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Ponadto Miasto Kraków zakupi od spółki ponad 100 mieszkań przeznaczonych dla osób oczekujących na mieszkania zastępcze i komunalne – w tej sprawie Prezydent Miasta Krakowa wydał już specjalne zarządzenie. Spółka angażuje się także w projekty dotyczące budowy mieszkań socjalnych, oparte na oryginalnym systemie finansowania. W przeciągu najbliższych trzech lat, planuje się wybudowanie około 1000 takich mieszkań dla osób posiadających minimalne wynagrodzenia.
W bieżącym czasie realizujemy budowę trzech osiedli mieszkaniowych w Krakowie, obejmujących łącznie ok. 500 mieszkań, natomiast przedmiotem naszego zainteresowania są kolejne dwie działki budowlane, z przeznaczeniem pod szeroko rozumiane budownictwo mieszkaniowe.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria