Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: WAN s.a Oddział w Krakowie

30-816 Kraków

Górników 54/2

telefon tel.: (12)-265-02-66WAN S.A.
30-816 Kraków
Górników 54 lok. 2 (Budynek C na terenie inwestycji)
tel.: (12) 265-02-66
www.apartamentywielicka.pl
wielicka@wan.com.pl
Joanna Zwierz, j.zwierz@wan.com.pl, tel: +48-516-148-141
Ewelina Krosta, e.krosta@wan.com.pl, tel: +48-516-148-142

O nas

WAN SA jest spółką działającą od prawie 15 lat w sektorze usług deweloperskich. Dbałość o wybór atrakcyjnej lokalizacji, oryginalnego projektu, zastosowanie najnowszych technologii, a także najwyższa jakość użytych materiałów powoduje, że nasze inwestycje są wysoko oceniane zarówno przez ekspertów branżowych jak i samych klientów. W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy doświadczenie, wiele nagród oraz niełatwą do osiągnięcia w tej dziedzinie wiarygodność potwierdzaną cyklicznie przyznawanym Certyfikatem Dewelopera.

Dotychczasowa działalność WAN SA zaowocowała szeregiem udanych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Przykładem może być luksusowy budynek apartamentowy przy ul. Bielawskiej znajdujący się w samym sercu Mokotowa, na skraju malowniczej skarpy Mokotowskiej. Jest to jeden z pierwszych w Warszawie tego typu obiektów: ogrodzony, chroniony, z garażem podziemnym i ogrodami zimowymi, wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w cichobieżne windy z luksusowymi penthousami na ostatnich kondygnacjach. Obecnie wszystkie te elementy są powszechnie obowiązującym standardem, jednak nasza Spółka realizując tą inwestycję w 1998 miała znaczący udział w jego tworzeniu.

W innej dzielnicy Warszawy, też nieopodal centrum, zlokalizowana jest jedna z naszych ostatnich inwestycji - Apartamenty Stary Żoliborz - mieszcząca 190 lokali. Walory lokalizacji w tej zielonej dzielnicy podnoszą względy komunikacyjne - m.in. bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra.

Do innego klienta adresowana jest nasza realizacja Park Chojnów z 27 domami jednorodzinnymi. Zlokalizowana w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie Konstancina, modnej podwarszawskiej miejscowości, jest alternatywą dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą, kameralność a jednocześnie nie rezygnujących z dobrodziejstw cywilizacji.

Przy planowaniu nowych inwestycji przykładamy bardzo dużą wagę do jakości projektu architektonicznego. Współpracujemy ze znakomitymi projektantami takimi jak „Jems Architekci” czy „Kulczyński Architekt”. Projekty realizowane przez WAN SA są nowoczesne, ale też nawiązując do architektury danego miejsca, doskonale harmonizują z otoczeniem. Potwierdzeniem tego jest nominacja budynku Rezydencja przy Skoczni do nagrody głównej w kategorii budynków wielorodzinnych w konkursie organizowanym przez wydawnictwo „Murator”.

Nasza firma przez lata działalności zgromadziła własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. W wybudowanych obiektach w majątku spółki w celu dalszego wynajmu pozostawialiśmy powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe (w 2004 roku zawarliśmy największą transakcję na warszawskim rynku powierzchni biurowych wynajmując spółce Polkomtel SA na okres 10-ciu lat kompleks biurowców przy ul. Postępu przy warszawskim lotnisku Okęcie) oraz najbardziej atrakcyjne apartamenty np. luksusowe penthousy z dużymi tarasami i własnymi basenami (wśród najemców mieliśmy m.in. ambasadorów Irlandii i Brazylii).

W ostatnich latach nasz portfel powiększył się o budynek biurowy w Gdańsku, zlokalizowany tuż obok wejścia na Gdańską Starówkę stanowiąc powszechnie rozpoznawalny element jej otoczenia oraz stocznię rzeczną w Płocku. WAN SA jest inwestorem warszawskiego obiektu Babka Tower jednego z najwyższych w Polsce budynków apartamentowo-biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 70 617 m. kw., będącego jednocześnie siedzibą zarządu Spółki, oraz budynków biurowych przy ulicy Puławskiej i przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Oprócz działalności deweloperskiej firma zajmuje się inwestycjami kapitałowymi na rynkach poza giełdowych. W 2007 roku 25% akcji naszej spółki nabył fundusz zarządzany przez Morgan Stanley Real Estate, grupę należąca do Morgan Stanley, jednej z wiodących instytucji finansowo-inwestycyjnych w zakresie rynku nieruchomości. Była to pierwsza inwestycja tej firmy w Polsce. Na poziomie projektowym, WAN SA współpracuje z wieloma bankami - BRE Bank, DNB Nord, Reiffeisen, DZ Bank, BGK - które finansują i finansowały nasze inwestycje.

W roku 2009 postanowiliśmy poszerzyć działalność o nowy zakres, wybudowaliśmy park logistyczny w Pruszkowie pod Warszawą, zlokalizowany w sąsiedztwie zjazdu z aktualnie budowanej autostrady A-2, Warszawa-Berlin. Obecnie rozpoczynamy nową inwestycję mieszkaniową w Krakowie „Apartamenty Wielicka”. O jej wyjątkowości przesądza bezpośrednie sąsiedztwo zabytkowego parku, staranny projekt architektoniczny jak i wieloprofilowość oferty. Wśród 350 lokali znajdują się zarówno przestronne apartamenty z własnym ogródkiem czy rozległym tarasem jak i małe mieszkania adresowane dla młodych ludzi poszukujących swego pierwszego M.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości na zamianędomy na wynajemmieszkania na wynajem powiat Obornickimieszkania na sprzedaż powiat Malborskilokale użytkowe na wynajem gmina Lelówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Popówdomy na wynajem w Jeleniowiemieszkania na wynajem w Międzyleśmieszkania na sprzedaż w Helenowie

Deweloperzy

);