Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Velo Developer Sp. z o.o.

30-721 Kraków

Surzyckiego 16

telefon tel.: (012) 269-81-60
tel.: 512 031 650
fax: (012) 267-20-38


email  velo@velo.krakow.pl
strona www  www.velo.krakow.pl

O nas

Firma Velo Developer to spółka powiązana kapitałowo z trzema firmami: FORBAU sp. z o.o., ELZAP oraz ELPY. Utworzona pod kątem realizacji i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych - domów oraz budownictwa wielorodzinnego.

Powiązanie z kapitałem i doświadczeniem firm Forbau sp. z o.o, ELZAP oraz ELPY daje gwarancję najlepszego i terminowego wykonania inwestycji. Dlaczego? Bo FORBAU to spółka zajmująca się budownictwem w generalnym wykonawstwie z dużym doświadczeniem (wykonawca takich inwestycji jak RONDO BUSSINES PARK w realizacji, SALWATOR TOWER, OSIEDLE AKACJOWA, FABRYKA MANA w Niepołomicach w realizacji), posiadająca grupę 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych.
Firma ELZAP jest realizatorem kompleksowego wyposażenia wnętrz, a swoje doświadczenie uzyskała realizując setki kontraktów na terenie całego kraju /np. Millenium Plaza w Warszawie, Ambasada USA w Warszawie, Grupa Kęty, wiele nowoczesnych szpitali i banków.
ELPY jest z kolei firmą zatrudniająca elitarną grupę cieśli i zbrojarzy wykonującą najtrudniejsze zadania w konstrukcjach żelbetowych.

Budynki wznosimy tylko z najlepszych materiałów, dbając o każdy szczegół. Staramy się by obiekty wznoszone przez nas miały niebanalna architekturę a komfort i ekonomikę eksploatacji budynków zapewniły odpowiednie-najnowsze rozwiązania technologiczne od kolektorów słonecznych po inteligentną instalację. Standardem w naszych domach i mieszkaniach jest klimatyzacja.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Sępoleńskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Elblągmieszkania na wynajem gmina Gawłuszowicedomy na sprzedaż gmina Choszcznomieszkania na wynajem w Dołachmieszkania na wynajem w Dominikowiedomy na wynajem w Mózgowie

Deweloperzy

);