Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Velo Developer Sp. z o.o.

30-721 Kraków

Surzyckiego 16

telefon tel.: (012) 269-81-60
tel.: 512 031 650
fax: (012) 267-20-38


email  velo@velo.krakow.pl
strona www  www.velo.krakow.pl

O nas

Firma Velo Developer to spółka powiązana kapitałowo z trzema firmami: FORBAU sp. z o.o., ELZAP oraz ELPY. Utworzona pod kątem realizacji i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych - domów oraz budownictwa wielorodzinnego.

Powiązanie z kapitałem i doświadczeniem firm Forbau sp. z o.o, ELZAP oraz ELPY daje gwarancję najlepszego i terminowego wykonania inwestycji. Dlaczego? Bo FORBAU to spółka zajmująca się budownictwem w generalnym wykonawstwie z dużym doświadczeniem (wykonawca takich inwestycji jak RONDO BUSSINES PARK w realizacji, SALWATOR TOWER, OSIEDLE AKACJOWA, FABRYKA MANA w Niepołomicach w realizacji), posiadająca grupę 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych.
Firma ELZAP jest realizatorem kompleksowego wyposażenia wnętrz, a swoje doświadczenie uzyskała realizując setki kontraktów na terenie całego kraju /np. Millenium Plaza w Warszawie, Ambasada USA w Warszawie, Grupa Kęty, wiele nowoczesnych szpitali i banków.
ELPY jest z kolei firmą zatrudniająca elitarną grupę cieśli i zbrojarzy wykonującą najtrudniejsze zadania w konstrukcjach żelbetowych.

Budynki wznosimy tylko z najlepszych materiałów, dbając o każdy szczegół. Staramy się by obiekty wznoszone przez nas miały niebanalna architekturę a komfort i ekonomikę eksploatacji budynków zapewniły odpowiednie-najnowsze rozwiązania technologiczne od kolektorów słonecznych po inteligentną instalację. Standardem w naszych domach i mieszkaniach jest klimatyzacja.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażmieszkania do kupieniainne nieruchomości na zamianędomy na wynajem powiat M. Opolemieszkania na wynajem powiat Braniewskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubień Kujawskidomy na sprzedaż gmina Orlamieszkania na wynajem w Starych Zawadachmieszkania na sprzedaż w Chruścieludomy na wynajem w Krowicy Hołodowskiej

Deweloperzy