Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Informacje o firmie

Firma: Techniq

32-020 Wieliczka

Gwarków 29

telefon tel.: 661-963-762


email  biuro.techniq@gmail.com
strona www  www.techniq.pl

O nas

TECHNIQ to jedna z największych i najbardziej uznanych firm deweloperskich na krakowskim rynku domów i osiedli jednorodzinnych !

Od 2002 roku zbudowaliśmy prawie 100 domów jednorodzinnych!

Od 2006 roku wybudowaliśmy prawie 50 domów na własnych inwestycjach!

Najważniejsze są i były dla nas zawsze fundamenty, które ukształtowały TECHNIQ jako firmę, która :

1. PIĘKNE LOKALIZACJE!
Wyszukuje i buduje osiedla na najpiękniejszych widokowych działkach w Krakowie, Wieliczce, Niepołomicach, Libertowie, Lusinie, Ochmanowie, Mogilanach, Zielonkach i Czarnochiwicach itd.!

2. JAKOŚĆ!
Zawsze kieruje się największą jakością wykonania, a wykonywane domy zawsze charakteryzują niepowtarzalnym designem. Budujemy solidnie!

3. KLIENT!
Zawsze stara się dostosować do klienta i jego potrzeb. Jest nastawiona elastycznie i stara się realizować wymagania.!

4. BEZPIECZEŃSTWO!
W pełni jest Polską rodzinną firmą z własnym kapitałem ! Posiadamy własną stałą ekipę budowlaną, która od 2006 roku nie zmieniła się! Sami budujemy i sami sprzedajemy przez co cały proces od zakupu ziemi do przekazania kluczy znajaduję w ramach jednej firmy, przez co macie państwo gwarancje, że państwa dom będzie bezpieczny!!

5. CENA!
Nasze ceny zawsze były atrakcyjne przez co do tej pory około 80% domów było rezerwowanych do tej pory na etapie budowy fundamentów!!

Dziś do tych cech dorzucamy jeszcze szeroką ofertę, u nas możesz kupić zarówno mieszkanie jak i szeregówkę, bliźniaka, dom jednorodzinny czy wille. Oglądnij nasze inwestycje i sprawdź nasze możliwości ! BĄDŹ SZCZĘŚLIWY! w wybudowanym przez NAS dla CIEBIE domu!Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Myśliborskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Żorydomy na wynajem gmina Batorzlokale użytkowe na wynajem gmina Golub-Dobrzyńmieszkania na wynajem w Uniejów-Koloniidomy na wynajem w Postołowiedomy na sprzedaż w Białogardzie

Deweloperzy