Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: SŁONECZNE KLINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

31-066 KRAKÓW

KOMUNY PARYSKIEJ 56/47

telefon tel.: (12) 353-33-01
tel.: 787-695-802; 788-070-502


email  biuro@slonecznekliny.pl
strona www  www.slonecznekliny.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży Słoneczne Kliny
30-389 Kraków
Komuny Paryskiej 56/47 (teren inwestycji)
tel.: (12) 353-33-01, 513-129-047
www.slonecznekliny.pl biuro@slonecznekliny.pl


O nas

Inwestorem jest „WIND Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Na Klinach” spółka komandytowa, założona w celu realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego polegającego na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego symbolem A przy ulicy Komuny Paryskiej w Krakowie w ramach projektu inwestycyjnego Słoneczne Kliny. Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w miesiącu kwietniu 2012 roku pod numerem KRS 0000418199.
Wspólnikami spółki są: „RAFIS” Rafał Ziętek i Wspólnicy Spółka Jawna, drugim wspólnikiem jest Witold Indrychowski, trzecim WIND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka zarządzana jest przez osoby posiadające doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów deweloperskich zrealizowanych w Krakowie m.in.: Angel Plaza, Angel City, osiedle mieszkaniowe Pod Fortem oraz budynek biurowy Centrum Biurowe Lubicz.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedażmieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Częstochowamieszkania na wynajem powiat Leżajskimieszkania na sprzedaż gmina Brzuzelokale użytkowe na sprzedaż gmina Zbąszynekmieszkania na wynajem w Sitnicymieszkania na wynajem w Wilanowiedomy na wynajem w Bujny

Deweloperzy