Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Prestige

05-500 Piaseczno

Pawia 7/96

telefon tel.: (22) 701-85-85
tel.: 507-042-713


email  belmare@prestige.pl
strona www  www.prestige.pl

  Biura sprzedaży:


Dalanowska 24B
03-566 Warszawa
Dalanowska 24B
tel.: 22 423-18-17, 510-281-700
www.prestige.pl dalanowska@prestige.pl


Zen Garden
01-460 Warszawa
Górczewska 228 lok. 2/4
tel.: 22 304-10-00
www.prestige.pl prestige@prestige.pl


O nas

Firma Prestige® powstała w 1992 roku i stanowi obecnie jedną z liczących się na rynku warszawskim firm developerskich oraz pośredników w obrocie nieruchomościami.

Obok sprzedaży mieszkań, zakres działalności firmy Prestige® obejmuje: organizowanie zakupu terenu pod inwestycje, udział w ustalaniu programu zabudowy i struktury mieszkań, uzyskiwanie uzgodnień i pozwoleń, prowadzenie nadzoru nad pracami projektowymi i budowlanymi, kompleksową obsługę.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Zabrzelokale użytkowe na wynajem powiat M. Gdynialokale użytkowe na wynajem gmina Uchaniedomy na wynajem gmina Stalowa Woladomy na wynajem w Longinówcedomy na wynajem w Tarnowejmieszkania na wynajem w Wylanach

Deweloperzy

);