Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Prestige

05-500 Piaseczno

Pawia 7/96

telefon tel.: (22) 701-85-85
tel.: 507-042-713


email  belmare@prestige.pl
strona www  www.prestige.plDalanowska 24B
03-566 Warszawa
Dalanowska 24B
tel.: 22 423-18-17, 510-281-700
www.prestige.pl
dalanowska@prestige.pl


Zen Garden
01-460 Warszawa
Górczewska 228 lok. 2/4
tel.: 22 304-10-00
www.prestige.pl
prestige@prestige.pl


O nas

Firma Prestige® powstała w 1992 roku i stanowi obecnie jedną z liczących się na rynku warszawskim firm developerskich oraz pośredników w obrocie nieruchomościami.

Obok sprzedaży mieszkań, zakres działalności firmy Prestige® obejmuje: organizowanie zakupu terenu pod inwestycje, udział w ustalaniu programu zabudowy i struktury mieszkań, uzyskiwanie uzgodnień i pozwoleń, prowadzenie nadzoru nad pracami projektowymi i budowlanymi, kompleksową obsługę.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Grudziądzdomy na wynajem powiat M. Zielona Góradomy na wynajem gmina Lubaczówlokale użytkowe na wynajem gmina Nowe Piekutymieszkania na wynajem w Maliniedomy na wynajem w Zalesiedomy na sprzedaż w Nowe Krzewo

Deweloperzy

);