Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: OPEN STANDARD

00-140 Warszawa

Solidarności 115 lok. 2

telefon tel.: 501-170-295


email  kontakt@openstandard.pl
strona www  www.openstandard.pl

O nas

OPEN STANDARD świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych na terenie Warszawy i jej okolic.Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

OPEN STANDARD to dynamiczny zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w największych korporacjach z branży nieruchomości, którzy w oparciu o kompetencje i posiadaną wiedzę, obowiązujące przepisy prawne, nowoczesne techniki sprzedaży oraz indywidualne podejście i właściwą ocenę potrzeb klienta zapewnią skuteczną obsługę na najwyższym poziomie.

Każdy Klient jest dla nas ważny - jeśli nie mamy czegoś w ofercie poświęcimy czas i wyszukamy odpowiednią dla Państwa nieruchomość stosując wszelkie możliwe i znane nam metody i umiejętności.Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Inwestycje

Brak ofert spełniających kryteria.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajeminne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Wolsztyńskidomy na sprzedaż powiat Konińskimieszkania na wynajem gmina Lipnica Murowanadomy na wynajem gmina M. Płockdomy na wynajem w Podleskodomy na wynajem w Białoborzedomy na wynajem w Piekiełku

Deweloperzy

);