Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Metropolis

31-052 Kraków

Starowiślna 91

telefon tel.: 668 269 625


email  biuro@metropolis.org.pl
strona www  www.krowoderska40.eu

pn-pt od 9-17

O nas

Działalność naszych firm obejmuje trzy grupy usług i trzy działalności:

działalność deweloperska
turystykę
usługi medyczne

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKA
Firma METROPOLIS rozpoczęła działalność w 2003 roku i zajmuje się budowlą osiedli mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych. Do naszych klientów należą duże firmy zagraniczne a wśród naszych klientów indywidualnych znalazła się np. aż 1/3 aktualnej reprezentacji Polski w piłce nożnej. W naszej działalności deweloperskiej zajmujemy się przygotowywaniem od podstaw inwestycji budowlanych, kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej, generalną realizacją inwestycji, a także nadzorem nad jej prawidłowym przebiegiem, a po zrealizowaniu inwestycji także zarządzaniem naszymi osiedlami. Nasi pracownicy to zespól doświadczonych profesjonalistów. 
Jako jedyna firma deweloperska w Krakowie współpracujemy przy realizacjach naszych osiedli także z artystami i plastykami z Akademii Sztuk Pięknych i dlatego właśnie są one takie wyjątkowe.

MISJA FIRMY NIEZWYKŁE OSIEDLA DLA NIEZWYKŁYCH LUDZI

HOTELARSTWO
Nasza firma w 2008 na własnej działce rozpoczyna budowę hotelu 'Metropolis" obok Wawelu w samym w centrum Krakowa. W roku 2009 planujemy rozpoczęcie budowy drugiego hotelu "Negresco" tym razem w rejonie żydowskiej dzielicy Kazimierz w Krakowie.

USŁUGI MEDYCZNE
Należąca do grupa firma Indexmedica od 2004 roku oferuje usługi medyczne dla obcokrajowców w Polsce. Jesteśmy właścicielem największej i najbardziej luksusowej kliniki stomatologicznej w Krakowie, zobacz www.indexmedica.pl. 
Nasza klinika należy do najnowocześniejszych w Polsce i jest jedyną w kraju, gdzie 100 % lekarzy posiada specjalizacje w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

Z poważaniem Sebastian Kamiński dyrektor ds. marketinguLudzie:
LUDZIE
Największym kapitałem jaki posiadamy jest paleta wielu atrakcyjnych nieruchomości ale najważniejszym kapitałem jaki posiadamy to nasi ludzie. Zespół Doradców Metropolis tworzą ludzie młodzi, wykształceni, dynamiczni, angażujący się w realizowane przedsięwzięcia. Wiemy, że to od nich zależy jakość oferowanych przez naszą firmę usług. To oni dysponują wiedzą niezbędną przy podejmowaniu decyzji na rynku nieruchomości Sukces przedsięwzięć realizowanych przez naszych Klientów zależy od wiedzy naszych pracowników, dlatego też stworzyliśmy rozbudowany program szkoleń podnoszący ich kwalifikacje. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie budowy. Przyczyniając się do sukcesu przedsięwzięć swoich Klientów, realizują swoje cele i ambicje zawodowe. Obustronne zadowolenie gwarantowane jest przez konsekwencję w realizacji celów, partnerstwo w działaniu i wzajemne zaufanie.

KONSEKWENCJA - Projekty realizujemy skutecznie dzięki konsekwentnym i sprawdzonym działaniom oraz aktywnemu podejściu do sprawy. Kapitał inwestujemy w atrakcyjne i perspektywiczne w nieruchomości.

PARTNERSTWO - Doradzamy klientom oferując własną wiedzę i doświadczenie - niezbędne przy podjęciu decyzji o wyborze najlepszego kredytu. Finansowy sukces osiągnięty przez naszego klienta jest jednocześnie naszym sukcesem i staramy się powielać go wielokrotnie.

ZAUFANIE - Dążymy do satysfakcji klienta oddając w jego ręce efekt wspólnej pracy opartej na wzajemnym zrozumieniu i podobnym postrzeganiu potrzeb. Sposób realizacji powierzonych nam zadań pozwala docenić profesjonalizm i zdecydować się na dalszą korzystną współpracę.

Nagrody:

Osiedle Ogrody Żabińca zostało Laureatem Konkursu Godła: Inwestycja Roku 2012 organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Inwestycja Roku 2012 to inwestycja wybudowana rzetelnie przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Charakteryzuje ją wyjątkowa architektura, zastosowanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań, zapewniających użytkownikom komfort codziennego życia.

Kapituła oraz zespół programowy docenił potencjał naszej firmy, architekturę i standard inwestycji. Zdaniem organizatorów Osiedle Ogrody Żabińca wyróżnia się pod względem jakości na rodzimym rynku budowlanym.

Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się wśród firm, które zdobyły uznanie środowiska branżowego i konsumenckiego, godnych zaufania, których standardy funkcjonowania wpisują się w kanon dobrych praktyk biznesowych.Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Rzeszówmieszkania na sprzedaż powiat Toruńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jezioranymieszkania na sprzedaż gmina Pęcławmieszkania na wynajem w Zabieledomy na sprzedaż w Górowo-Trząskachdomy na wynajem w Sulimicach

Deweloperzy

);