Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Informacje o firmie

Firma: Metropolis

31-106 Kraków

Wygoda 8a

telefon tel.: 012 631 11 55
fax: 012 631 11 56


email  biuro@metropolis.org.pl
strona www  www.MaleDomy.com.pl

pn-pt od 9-17

O nas

Działalność naszych firm obejmuje trzy grupy usług i trzy działalności:

działalność deweloperska
turystykę
usługi medyczne

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKA
Firma METROPOLIS rozpoczęła działalność w 2003 roku i zajmuje się budowlą osiedli mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych. Do naszych klientów należą duże firmy zagraniczne a wśród naszych klientów indywidualnych znalazła się np. aż 1/3 aktualnej reprezentacji Polski w piłce nożnej. W naszej działalności deweloperskiej zajmujemy się przygotowywaniem od podstaw inwestycji budowlanych, kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej, generalną realizacją inwestycji, a także nadzorem nad jej prawidłowym przebiegiem, a po zrealizowaniu inwestycji także zarządzaniem naszymi osiedlami. Nasi pracownicy to zespól doświadczonych profesjonalistów. 
Jako jedyna firma deweloperska w Krakowie współpracujemy przy realizacjach naszych osiedli także z artystami i plastykami z Akademii Sztuk Pięknych i dlatego właśnie są one takie wyjątkowe.

MISJA FIRMY NIEZWYKŁE OSIEDLA DLA NIEZWYKŁYCH LUDZI

HOTELARSTWO
Nasza firma w 2008 na własnej działce rozpoczyna budowę hotelu 'Metropolis" obok Wawelu w samym w centrum Krakowa. W roku 2009 planujemy rozpoczęcie budowy drugiego hotelu "Negresco" tym razem w rejonie żydowskiej dzielicy Kazimierz w Krakowie.

USŁUGI MEDYCZNE
Należąca do grupa firma Indexmedica od 2004 roku oferuje usługi medyczne dla obcokrajowców w Polsce. Jesteśmy właścicielem największej i najbardziej luksusowej kliniki stomatologicznej w Krakowie, zobacz www.indexmedica.pl. 
Nasza klinika należy do najnowocześniejszych w Polsce i jest jedyną w kraju, gdzie 100 % lekarzy posiada specjalizacje w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

Z poważaniem Sebastian Kamiński dyrektor ds. marketingu

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Staszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Obornickidomy na wynajem gmina Łomazydomy na wynajem gmina Godówdomy na sprzedaż w Brzostkumieszkania na sprzedaż w Marywilumieszkania na sprzedaż w Białobrzegu Bliższym

Deweloperzy