Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: MEGAPOLIS OSIEDLE FI Sp. z o.o. S.K.

30-403 Kraków

Rzemieślnicza 26

telefon tel.: +48(12) 300 00 77
tel.: +48(12) 266 77 33


email  biuro@megapolis.pl
strona www  www.pasazfi.pl

O nas

Grupa deweloperska Megapolis Development to firma stanowiącą część Grupy PGD, która od 8 lat regularnie pojawia się w rankingu Polityki i Rzeczpospolitej wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw. W województwie małopolskim znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm tego regionu, co potwierdziło kolejne już wyróżnienie – Diament Forebsa. Mając tak mocne i stabilne zaplecze finansowe, grupa deweloperska Megapolis Development gwarantuje swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Pierwsza zrealizowana przez nas inwestycja mieszkaniowa to „Kapelanka 6a”. Elegancki budynek usytuowany w pobliżu ścisłego centrum miasta spełnia bardzo wysokie standardy jakościowe w zakresie zastosowanych materiałów i technologii. Wskaźnik NPS (lojalności i zadowolenia klientów) uzyskany w badaniach przeprowadzonych wśród klientów inwestycji Kapelanka 6a dowiódł, że 92 % z nich poleciłoby zakup mieszkania w naszej firmie rodzinie bądź znajomym.

Nasze doświadczenie w branży deweloperskiej opiera się także na kilku zrealizowanych wcześniej, między innymi w Warszawie i Krakowie, projektach komercyjnych, wyróżniających się elegancją i dbałością o jakość wykonania.

Podejmując kolejne wyzwania, chcemy korzystać ze zdobytych doświadczeń mając zawsze na uwadze wygodę i maksimum zadowolenia naszych Klientów.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Inwestycje

Brak ofert spełniających kryteria.