Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Informacje o firmie

Firma: MEGAPOLIS OSIEDLE FI Sp. z o.o. S.K.

30-403 Kraków

Rzemieślnicza 26

telefon tel.: +48(12) 300 00 77
tel.: +48(12) 266 77 33


email  biuro@megapolis.pl
strona www  www.pasazfi.pl

O nas

Grupa deweloperska Megapolis Development to firma stanowiącą część Grupy PGD, która od 8 lat regularnie pojawia się w rankingu Polityki i Rzeczpospolitej wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw. W województwie małopolskim znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm tego regionu, co potwierdziło kolejne już wyróżnienie – Diament Forebsa. Mając tak mocne i stabilne zaplecze finansowe, grupa deweloperska Megapolis Development gwarantuje swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Pierwsza zrealizowana przez nas inwestycja mieszkaniowa to „Kapelanka 6a”. Elegancki budynek usytuowany w pobliżu ścisłego centrum miasta spełnia bardzo wysokie standardy jakościowe w zakresie zastosowanych materiałów i technologii. Wskaźnik NPS (lojalności i zadowolenia klientów) uzyskany w badaniach przeprowadzonych wśród klientów inwestycji Kapelanka 6a dowiódł, że 92 % z nich poleciłoby zakup mieszkania w naszej firmie rodzinie bądź znajomym.

Nasze doświadczenie w branży deweloperskiej opiera się także na kilku zrealizowanych wcześniej, między innymi w Warszawie i Krakowie, projektach komercyjnych, wyróżniających się elegancją i dbałością o jakość wykonania.

Podejmując kolejne wyzwania, chcemy korzystać ze zdobytych doświadczeń mając zawsze na uwadze wygodę i maksimum zadowolenia naszych Klientów.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Rzeszówdomy na sprzedaż powiat Ostrołęckimieszkania na sprzedaż gmina Kórnikdomy na wynajem gmina Rogówdomy na sprzedaż w Ryszewkumieszkania na wynajem w Nałęczedomy na sprzedaż w Osiku

Deweloperzy