Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: MEGAPOLIS OSIEDLE FI Sp. z o.o. S.K.

30-403 Kraków

Rzemieślnicza 26

telefon tel.: +48(12) 300 00 77
tel.: +48(12) 266 77 33


email  biuro@megapolis.pl
strona www  www.pasazfi.pl

O nas

Grupa deweloperska Megapolis Development to firma stanowiącą część Grupy PGD, która od 8 lat regularnie pojawia się w rankingu Polityki i Rzeczpospolitej wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw. W województwie małopolskim znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm tego regionu, co potwierdziło kolejne już wyróżnienie – Diament Forebsa. Mając tak mocne i stabilne zaplecze finansowe, grupa deweloperska Megapolis Development gwarantuje swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Pierwsza zrealizowana przez nas inwestycja mieszkaniowa to „Kapelanka 6a”. Elegancki budynek usytuowany w pobliżu ścisłego centrum miasta spełnia bardzo wysokie standardy jakościowe w zakresie zastosowanych materiałów i technologii. Wskaźnik NPS (lojalności i zadowolenia klientów) uzyskany w badaniach przeprowadzonych wśród klientów inwestycji Kapelanka 6a dowiódł, że 92 % z nich poleciłoby zakup mieszkania w naszej firmie rodzinie bądź znajomym.

Nasze doświadczenie w branży deweloperskiej opiera się także na kilku zrealizowanych wcześniej, między innymi w Warszawie i Krakowie, projektach komercyjnych, wyróżniających się elegancją i dbałością o jakość wykonania.

Podejmując kolejne wyzwania, chcemy korzystać ze zdobytych doświadczeń mając zawsze na uwadze wygodę i maksimum zadowolenia naszych Klientów.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy na zamianędomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Kolbuszowskimieszkania na wynajem powiat M. Bytomlokale użytkowe na wynajem gmina Biłgorajmieszkania na sprzedaż gmina M. Chełmmieszkania na sprzedaż w Kozłowiemieszkania na sprzedaż w Wymysłowiemieszkania na wynajem w Kłonna-Kolonia

Deweloperzy