Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Mak Dom Holding S.A.

31-341 Kraków

Stelmachów 58/LU5

telefon tel.: (22) 737 70 80
fax: (22) 737 70 80


email  warszawa@makdom.pl
strona www  www.makdom.com.pl

godzin otwarcia: od poniedziałku do piątku od 8 - 16


Mak Dom Sp. z o.o. - Kraków
31-346 Kraków
Stawowa 119
tel.: 12 661-53-45
www.makdom.com.pl
krakow@makdom.com.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - środa od 9:00 do 17:00
czwartek - piątek od 8:00 do 16:00

Mak Dom Sp. z o.o. - Poznań
60-132 Poznań
Górczyńska 20
tel.: (61) 671-11-77, 607-209-929
www.makdom.pl
poznan@makdom.pl
Godziny otwarcia:
pn. śr. piąt. 9:00 - 16:00
wt. czw. 9:00 - 17:00

O nas

Mak Dom jest Spółką, której działalność opiera się w całości na prywatnym kapitale krajowym. Na rynku branży budowlanej funkcjonuje od 1992r. i ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Działalność firmy ukierunkowana jest na duże projekty zarówno przemysłowe jak i mieszkaniowe. Aby mieć możliwość realizacji dużych zadań inwestycyjnych i uwiarygodnić pozycję Firmy, w 1999r. wspólnicy Spółki zadecydowali o podniesieniu kapitału zakładowego do wysokości ponad 15,6 mln PLN.

W latach 1992-1999 byliśmy Generalnym Wykonawcą prac budowlanych wielu obiektów. Wybudowaliśmy biurowce oraz hale produkcyjne i magazynowe m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie (Piaseczno), Gdyni, Toruniu i Białymstoku. Poza budownictwem przemysłowym i mieszkaniowym, specjalizujemy się w budowie konstrukcji nośnych do elektrowni wiatrowych. Wykonaliśmy wszystkie prace ogólnobudowlane wraz z drogami dojazdowymi do największych w Polsce elektrowni. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych firm o światowej renomie, oraz krajowych liderów branży budowlanej.

Mak Dom był podwykonawcą inwestycji realizowanej przez polski oddział koncernu telekomunikacyjnego, firmę Energis. Inwestycja polegająca na budowie 35 stacji przekaźnikowych była obsługiwana przez Mak Dom w zakresie instalacji elektrycznych, przeciwpożarowych, systemów automatyki, klimatyzacji oraz kontroli dostępu. Wszystkie stacje wyposażono w systemy informujące o włamaniu i napadzie oraz w systemy monitorowania stanu technicznego.

Właścicielami Mak Dom są krajowe osoby fizyczne, posiadające wieloletnie doświadczenie. Zdobywali je jako udziałowcy i zarządzający w wiodących przedsiębiorstwach branży budowlanej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy usługi najwyższej jakości, które wykonywane są rzetelnie, szybko i na czas. Nasze doświadczenie i osiągnięcia są gwarancją wykonania nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.

W celu poszerzenia oferty mieszkaniowej, w sierpniu 2001r. spółka powołała "TBM DOM" sp. z o.o., która realizuje w systemie deweloperskim osiedle mieszkaniowe "Morskie Oko" w Otwocku, a w planach ma realizację kolejnych osiedli z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż m.in. w Warszawie, Otwocku i Lublinie.

Charakterystyka działalności:

Działalność deweloperska:

  • budownictwo ogólnoprzemysłowe
  • budownictwo mieszkaniowe
  • projektowanie obiektów budowlanych

Nieruchomości:
  • wynajem nieruchomości własnych lub dzierżawionych

Consulting:
  • usługi doradcze i consultingowe w zakresie budownictwa
  • inwestorstwo zastępcze

Prace specjalistyczne:
  • projektowanie instalacji technicznych
  • budowa elektrowni wiatrowychZnajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadomy na wynajemdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Hrubieszowskilokale użytkowe na wynajem powiat Brodnickimieszkania na sprzedaż gmina Mściwojówdomy na wynajem gmina Wilczętadomy na wynajem w Przytoczniemieszkania na sprzedaż w Czachorowiedomy na wynajem w Kamionce

Deweloperzy

);