Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: LC CORP S.A.

53-333 Wrocław

Powstańców Śląskich 2-4

telefon tel.: 71- 7165571


email  biuro@lcc.pl
strona www  www.lcc.pl

  Biura sprzedaży:


LC CORP S.A.
04-381 Warszawa
Chrzanowskiego 4
tel.: 22 100 11 12
www.lcc.pl/pl/korona-pragi#o-inwestycji warszawa@lcc.pl


LC CORP S.A. - Wrocław
53-333 Wrocław
Powstańców Śląskich 2-4
tel.: 71 716 55 71
www.lcc.pl osiedle.maestro@lcc.pl
Godziny otwarcia Pn - Pt 9:00 - 18:00 So: 10-18

LC CORP S.A. - Kraków
30-504 Kraków
Kalwaryjska 65/6
tel.: (12) 350-57-27, 785-550-750, 603-886-866
www.lcc.pl słoneczne.miasteczko@lcc.pl


O nas

LC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Nasze nieruchomości są skoncentrowane między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz ich okolicach. Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii oraz stabilnemu zapleczu finansowemu. Od 29 czerwca 2007 r. LC Corp S.A. jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W kwietniu 2007 roku we Wrocławiu zostało ukończone i oddane do użytku centrum komercyjne - Arkady Wrocławskie, na którego terenie znajduje się ponad 100 sklepów, klub fitness, złożone z dziesięciu sal - kino oraz dwunastopiętrowy budynek biurowy o powierzchni użytkowej ok. 10000 m2. W 2011 roku ruszyła budowa drugiego budynku wrocławskiego osiedla Maestro, które zlokalizowane jest w dzielnicy Krzyki-Jagodno. Ponadto, w fazę realizacji wszedł kolejny projekt przy ulicy Potokowej. W przyszłości kolejne inwestycje powstaną przy ulicach Brzeskiej, Granicznej oraz Stabłowickiej.

Doświadczenie budowlane, solidne podstawy finansowe oraz przejrzysta polityka sprzedażowa sprawiają, że jesteśmy pewną i godną zaufania grupą deweloperską.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Ciechanowskimieszkania na wynajem powiat Szczycieńskilokale użytkowe na wynajem gmina Inowrocławmieszkania na wynajem gmina M. Tarnobrzegmieszkania na sprzedaż w Rzejowicachdomy na wynajem w Kaczyniedomy na wynajem w Wieleniu

Deweloperzy

);