Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: LC CORP S.A.

53-333 Wrocław

Powstańców Śląskich 2-4

telefon tel.: 71- 7165571


email  biuro@lcc.pl
strona www  www.lcc.pl

  Biura sprzedaży:


LC CORP S.A.
04-381 Warszawa
Chrzanowskiego 4
tel.: 22 100 11 12
www.lcc.pl/pl/korona-pragi#o-inwestycji warszawa@lcc.pl


LC CORP S.A. - Wrocław
53-333 Wrocław
Powstańców Śląskich 2-4
tel.: 71 716 55 71
www.lcc.pl osiedle.maestro@lcc.pl
Godziny otwarcia Pn - Pt 9:00 - 18:00 So: 10-18

LC CORP S.A. - Kraków
30-504 Kraków
Kalwaryjska 65/6
tel.: (12) 350-57-27, 785-550-750, 603-886-866
www.lcc.pl słoneczne.miasteczko@lcc.pl


O nas

LC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Nasze nieruchomości są skoncentrowane między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz ich okolicach. Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii oraz stabilnemu zapleczu finansowemu. Od 29 czerwca 2007 r. LC Corp S.A. jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W kwietniu 2007 roku we Wrocławiu zostało ukończone i oddane do użytku centrum komercyjne - Arkady Wrocławskie, na którego terenie znajduje się ponad 100 sklepów, klub fitness, złożone z dziesięciu sal - kino oraz dwunastopiętrowy budynek biurowy o powierzchni użytkowej ok. 10000 m2. W 2011 roku ruszyła budowa drugiego budynku wrocławskiego osiedla Maestro, które zlokalizowane jest w dzielnicy Krzyki-Jagodno. Ponadto, w fazę realizacji wszedł kolejny projekt przy ulicy Potokowej. W przyszłości kolejne inwestycje powstaną przy ulicach Brzeskiej, Granicznej oraz Stabłowickiej.

Doświadczenie budowlane, solidne podstawy finansowe oraz przejrzysta polityka sprzedażowa sprawiają, że jesteśmy pewną i godną zaufania grupą deweloperską.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdziałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Białostockidomy na sprzedaż powiat Gryfickidomy na wynajem gmina Bełżecmieszkania na sprzedaż gmina Koszęcinmieszkania na wynajem w Moczydły-Kukiełkachdomy na wynajem w Stęszowiedomy na wynajem w Ględach

Deweloperzy

);