Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Krakowskie Biuro Inwestycyjne Sp. z o.o. Sp. k.

30-689 Kraków

Przy Kuźni 27

telefon tel.: 500-001-394


email  biuro@kbi.krakow.pl
strona www  www.kbi.krakow.plBiuro Sprzedaży
30-347 Kraków
Kapelanka 26/2
tel.: 500-001-394
www.kbi.krakow.pl
biuro@kbi.krakow.pl


O nas

Firma Krakowskie Biuro Inwestycyjne Stanisław Wołek powstała w 2006 roku i już od 9 lat realizuje w Krakowie inwestycje budowlane w segmencie budowy wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Wieloletnie doświadczenie właściciela firmy, rzetelne wykonawstwo, a przede wszystkim zrealizowane już przez naszą firmę inwestycje - pięć wielorodzinnych budynków (ul. Łużycka nr 71b, ul.Łużycka nr 71c, ul.Łużycka nr 93 oraz ul. Bochenka nr 7 i nr 9 w Krakowie) - wszystkie wybudowane bezusterkowo i oddane w terminie, gwarantuje Państwu wysoki poziom świadczonych usług i konkretne, rzetelne podejście do tematu. Dwa ostatnie budynki zostały zrealizowane już z Bankowym Rachunkiem Powierniczym.

Przy współpracy z uznanym biurem architektonicznym oraz z rzetelnymi wykonawcami, przygotowujemy i wdrażamy swoje projekty budowlane, dbając o wysoki poziom ich realizacji, z uwzględnieniem indywidualnych i różnorodnych oczekiwań oraz potrzeb naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Klientów zainteresowanych zamieszkaniem w spokojnej, zielonej okolicy oraz wysokim poziomem usług świadczonych przez naszą firmę, przystępujemy do realizacji nowej inwestycji przy 3,5 hektarowym parku, pn. "Apartamenty Wyszyńskiego", przy ulicy Rydygiera 6 w Krakowie - Podgórzu (obok ul.ks. Prymasa Wyszyńskiego na Rżące).

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice na zamianęhale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Sosnowiecmieszkania na wynajem powiat Kartuskidomy na sprzedaż gmina Zdzieszowicemieszkania na sprzedaż gmina Człuchówdomy na wynajem w Owczarachmieszkania na wynajem w Łazanachdomy na sprzedaż w Studziennie

Deweloperzy

);