Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: KRAKOIN

31-126 Kraków

Czarnowiejska 9

telefon tel.: 12 421 37 37
tel.: 12 423-00-10
fax: 12 423 03 29


email  biuro@krakoin.com.pl
strona www  www.krakoin.com.pl

O nas

Grupa KRAKOIN to zespół firm się zajmujących się inwestycjami deweloperskimi, budownictwem oraz inwestowaniem w obiekty turystyczne.

Założone w 1999 r. Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne „KRAKOIN” to firma deweloperska, znana na rynku z solidności, terminowości oraz atrakcyjnej oferty, nieodmiennie cieszącej się dużym zainteresowaniem Klientów.

KRAKOIN w ciągu osiemnastu lat działalności na krakowskim rynku mieszkaniowym oddał do użytkowania ponad 2000 lokali w pięciu inwestycjach:

  – Krowodrza, ul. Fieldorfa-Nila / Kluczborska
  Wybudowane w latach 2000-2007 osiedle mieszkaniowe, w skład którego wchodzi dwanaście budynków usługowo-mieszkalnych liczących ok. tysiąc mieszkań.
  – Prądnik Czerwony, ul. Reduta
  Osiedle mieszkaniowe składające się z sześciu budynków. Aktualnie w realizacji jest ostatni z budynków.
  – Zakrzówek, ul. Pychowicka
  Kompleks ośmiu budynków zrealizowanych w latach 2006-2015.
  – Stare Miasto, ul. Czarnowiejska 9
  Nowoczesny apartamentowiec wybudowany w ścisłym centrum Krakowa.
  – Piaski Nowe, ul. Bochenka
  Składający się z trzech budynków zespół mieszkaniowy wybudowany na przestrzeni lat 2013-2016 r.
Wartym podkreślenia jest fakt, że wszystkie zrealizowane na przestrzeni kilkunastu lat inwestycje zostały ukończone w terminie, jak również zostały sfinansowane ze środków własnych, co podkreśla wiarygodność grupy.

Plany KRAKOIN-u na najbliższe lata to oddanie do użytkowania kolejnych kilkuset lokali, zarówno w ramach osiedli mieszkaniowych przy ul. Reduta, ul. Turniejowej i ul. Podedworze, jak również, będących w fazie projektowej inwestycjach.

Spółka należy do Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Od maja 2005 r. Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne „KRAKOIN” posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Jakość naszych usług jest systematycznie sprawdzana i potwierdzania certyfikatem jakości wydawanym przez niezależną jednostkę certyfikującą.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Inwestycje

Brak ofert spełniających kryteria.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na wynajemdziałki do kupieniadomy na sprzedaż powiat Miechowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Grodziskidomy na wynajem gmina Żabnomieszkania na sprzedaż gmina Górzycadomy na wynajem w Krzycku Małymdomy na sprzedaż w Kwaśniowie Dolnymmieszkania na wynajem w Hucie Głodowskiej

Deweloperzy

);