Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Krak Estate Sp. z o.o. – Łokietka Sp. k.

30-719 Kraków

Wodna 28/5

telefon tel.: + 48 12 397 39 66
tel.: + 48 666 383 593


email  sprzedaz@krakestate.pl
strona www  www.osiedlelokietka228.pl

O nas

Działamy na małopolskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w realizacji kameralnych i ciekawych pod względem architektonicznym budynków mieszkalnych. Nasze inwestycje zawsze charakteryzują się atrakcyjną lokalizacją oraz niestandardowymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Do prowadzenia inwestycji powoływane były spółki celowe które zajmowały się prowadzeniem procesu inwestycyjno-budowlanego począwszy od zakupu gruntu pod budowę, na sprzedaży gotowych budynków mieszkalnych skończywszy.

Wszystkie nasze dotychczasowe inwestycje prowadzone były z wyjątkową starannością i dokładnością, a każdy przychodzący do nas Klient traktowany był w sposób indywidualny. Realizacja każdego z dotychczasowych projektów niosła za sobą zdobywanie nowych doświadczeń i pozwalała na nieustanne podnoszenie standardów świadczonych przez nas usług.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajeminne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Sochaczewskilokale użytkowe na wynajem powiat Myśliborskidomy na sprzedaż gmina Przeworsklokale użytkowe na wynajem gmina Białogarddomy na wynajem w Garliniemieszkania na sprzedaż w Ludwinowiemieszkania na wynajem w Szyszynie

Deweloperzy

);