Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: JCW Deweloper

35-602 Rzeszów

Bernackiego 16

telefon tel.: +48 790 207 765


email  jcw@op.pl
strona www  www.jcwdeweloper.pl

O nas

Inwestycje Zrealizowane

Pod szyldem JCW Jerzy Ćwiąkała zrealizowano do tej pory:

1. Budynek mieszkalny wielorodzinny położony w Rzeszowie przy ul. Zelwerowicza 17e, składający się z 8 mieszkań o powierzchni netto 425 m². Budowę tego budynku rozpoczęto w lipcu 2012 a pozwolenie na użytkowanie uzyskano w grudniu 2013. Sprzedaż mieszkań zakończono w czerwcu 2014.

2. Budynek mieszkalny wielorodzinny położony w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego 61a, składający się z 10 mieszkań o powierzchni netto 660 m². Budowę tego budynku rozpoczęto w październiku 2014 a pozwolenie na użytkowanie uzyskano w listopadzie 2015. Sprzedaż mieszkań zakończona.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na zamianędomy na wynajem powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na wynajem powiat Nidzickidomy na sprzedaż gmina Czarnożyłylokale użytkowe na wynajem gmina Dębowa Kłodamieszkania na sprzedaż w Gałkachmieszkania na wynajem w Pieczyskach Łowickichmieszkania na sprzedaż w Mokrych

Deweloperzy