Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: JANIA CONSTRUCTION

32-400 Myślenice

Jawornik 788

telefon tel.: 12 274 30 60


email  biuro@rapit.com.pl
strona www  www.janiaconstruction.pl

  Biura sprzedaży:


iHome Nieruchomości
32-400 Myślenice
Piłsudskiego 43
tel.: (12) 312-71-23
www.wieliczkapark.pl biuro@ihome.nieruchomosci.pl
Nasze biuro jest partnerem "Expander - Expert Finansowy". Oferujemy kredyty hipoteczne oferowane przez 13 banków. Ułatwiona oraz przyspieszona procedura.

Biuro Nieruchomości RAPIT s.c.
Myślenice
Rynek 28
tel.: +48 (12) 274 30 60
www.slonecznekrzyszkowice.pl biuro@rapit.com.pl


Biuro Nieruchomości RAPIT s.c.
Myślenice
Rynek 28
tel.: 12 274 30 60
www.nowezarabie.pl biuro@rapit.com.pl


O nas

Firma Jania Construction jest śmiałą wizją Prezesa Patryka Jani, powstałą z chęci kreowania nowoczesnego wizerunku powiatu myślenickiego na tle całego województwa małopolskiego. Po wcześniejszych sukcesach na rynku motoryzacyjnym i budowlanym Prezes Jania tworzy nowe plany na lata 2016-2020. W skład korporacji wchodzi również salon samochodów używanych Jania Autohaus, który z roku na rok zwiększa swoją sprzedaż samochodów średniej klasy. Firma śmiało może pochwalić się wysokim wynikiem sprzedaży, bowiem w latach 2014-2015 sprzedała blisko 1300 samochodów. INWESTYCJE I GŁÓWNE CELE SPÓŁKI W grudniu 2015 roku została zakończona inwestycja „Zarabie od nowa”, elegancki apartamentowiec, w którym wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Obecnie postępuje budowa nowoczesnych domów w centrum wypoczynkowej dzielnicy miasta. Jania Construction planuje do końca 2020 roku zbudować i oddać do użytku ponad 200 domów jednorodzinnych oraz 100 luksusowych apartamentów w prestiżowych lokalizacjach na terenie całego województwa małopolskiego. Przy nowoczesnych inwestycjach przewiduje również powierzchnie na lokale użytkowe, biurowe i pełną wygód infrastrukturę. PARTNERZY Spółka realizuje swoją misję z najlepszymi specjalistami swoich dziedzin, zachowując najwyższe standardy jakości na wszystkich etapach inwestycji i zdobywając coraz szersze zaufanie klientów i szacunek konkurencji. Praca ze sprawdzonymi kooperantami pozwala usprawnić cały proces inwestycyjny i zminimalizować koszty własne, a w konsekwencji zaoferować konkurencyjne ceny mieszkań i domów. Prezes Patryk Jania swój sukces i dalsze plany dzieli z blisko współpracującą firmą architektoniczną Arch Logica należącą do Wiktora Kielana, jednego z najbardziej kreatywnych architektów, posiadającego wizję, w które firma śmiało inwestuje. Kompleksową obsługę sprzedaży realizowanych inwestycji oraz doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości zapewnia Biuro Nieruchomości RAPIT s.c. w Myślenicach, znana i ceniona firma z wieloletnim doświadczeniem. Biuro RAPIT istnieje od 1997 roku, zawsze stawiając sobie za główny cel najwyższą jakość świadczonych usług, ze szczególnym uwzględnieniem interesu oraz bezpieczeństwa klienta.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kutnowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Nowosolskilokale użytkowe na wynajem gmina Wołówdomy na sprzedaż gmina Grębkówdomy na sprzedaż w Malińcumieszkania na sprzedaż w Bobrówkudomy na wynajem w Lubyczy Królewskiej

Deweloperzy

);