Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Geo Grupa Deweloperska

30-085 Kraków

Głowackiego 10

telefon tel.: 12 376 73 86


email  info@geogrupa.pl
strona www  www.geogrupa.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży KATOWICE
40-555 Katowice
Rolna 17b/2
tel.: 32 720 61 93
www.geogrupa.pl katowice@geogrupa.pl
Biuro sprzedaży czynne: poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00 ostatnia sobota miesiąca: 9.30 - 13.30

Biuro Sprzedaży WROCŁAW
51-163 Wrocław
Kromera 51A
tel.: 71 722 76 02
www.geogrupa.pl wroclaw@geogrupa.pl
Biuro sprzedaży czynne: poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00 sobota: 10.00 - 14.00

O nas


Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła działalność w roku 1988 w Krakowie jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających na rynku budownictwa mieszkaniowego. W ponad 23-letniej działalności Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji a w nich ok. 3 500 mieszkań. Aktualnie Geo realizuje inwestycje na terenie Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Geo jest członkiem: Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz uczestniczy w programie "Biała Lista Firm" weryfikującym firmy pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.

Aktywna i profesjonalna działalność Grupy GEO znajduje uznanie w konkursach branżowych, w których Geo jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Przyznawane nagrody i wyróżnienia stanowią dla firmy zaszczyt oraz uhonorowanie profesjonalizmu całego zespołu zaangażowanego w pracę.

Wysoka jakość projektów i wykonawstwa, innowacyjność rozwiązań oraz perfekcja rzemiosła pozwoliły Grupie Geo osiągnąć sukces, który gwarantuje klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Wieloletnie doświadczenie i fachowa obsługa zapewniają poczucie bezpieczeństwa i pełne zaufanie do firmy.

Aktualnie dla swoich klientów Geo proponuje bonus w postaci „Książki Rabatowej”, dzięki której nabywający w Grupie Geo mieszkanie mogą liczyć na upusty cenowe na artykuły wyposażenia mieszkań oraz jego wykończenie udzielane przez naszych Partnerów.

Grupę Deweloperską Geo tworzą następujące spółki:

 • Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o. o.
 • Geo Developer Sp. z o. o.
 • Geo Domator Sp. z o.o.
 • Geo Invest S.A.
 • Budland Sp. z o.o.
 • Property Profit Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 1 Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 2 Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 3 Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Geo Projekt 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Geo Projekt 3 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Geo Medical Sp. z o.o.

Deweloper Roku 2004:
Miło nam poinformować, że Holding firm „Geo”, „Mieszkanie i Dom” otrzymał tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004” i nagrodę „Złotego Sokoła”. Niezależnie od powyższej nagrody Holding „Geo”, „Mieszkanie i Dom” został wybrany „Liderem Rynku” w otwartym plebiscycie zorganizowanym wśród klientów.

Nagrodzona inwestycja to „Dom Mieszczański” przy ul. Mazowieckiej 68A (inwestycja otrzymała już wcześniej nagrodę II stopnia w skali ogólnopolskiej w konkursie „Budowa Roku 2003”, zorganizowanym przez PZITB).

W uzasadnieniu werdyktu czytamy między innymi, że Sąd Konkursowy przyznając tę nagrodę wysoko ocenił reprezentacyjny charakter inwestycji, jej harmonijne usytuowanie w zastanym kontekście urbanistycznym i jej znaczenie w kompozycji zespołu, odpowiednią wielkość i skalę obiektu, atrakcyjne zagospodarowanie terenu i ogrodu na terenie posesji, wysoką jakość użytych materiałów i dopracowany detal architektoniczny, a także bogatą ofertę skierowaną do osób zainteresowanych zakupem mieszkania.

Jak podkreślają organizatorzy, nie był to konkurs ściśle architektoniczny. Sąd Konkursowy oceniał również dewelopera, biorąc pod uwagę wszystkie elementy procesu inwestycyjnego, takie jak np. marketing i współpracę z klientem.

Poprzez tę nagrodę został więc doceniony również sposób budowania naszych relacji z klientami oparty na rzetelności, długoletnim doświadczeniu i poczuciu odpowiedzialności za oddawane klientom obiekty. Potwierdzeniem tego jest niezależna nagroda, którą otrzymaliśmy właśnie od klientów.


Uroczyste ogłoszenie werdyktu konkursowego i wręczenie nagród odbyło się 8 października 2004 w sali obrad Rady Miasta Krakowa.

Do udziału w pierwszej edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego dewelopera Roku oraz nagrody „Złotego Sokoła” nominowanych zostało 13 inwestycji.
Domy jednorodzinne oraz zespoły budynków wielorodzinnych oceniał Sąd Konkursowy w składzie:
 • prof. Andrzej Wyżykowski – przewodniczący, główny architekt miasta Krakowa
 • Elżbieta Szczawińska – zastępca dyrektora Wydziału Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa
 • red. Leszek Mazan – niezależny publicysta
 • arch. Andrzej Rymarczyk – członek zarządu PSBD w Krakowie
 • red. Janusz Michalczak – „Dziennik Polski”
 • Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski.
Organizatorem konkursu był krakowski oddział Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów.Inwestycje zrealizowane:

W ponad 23-letniej działalności Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji a w nich ok. 3 500 mieszkań.

Przydładowe inwestycje w Krakowie

Rydla
Termin realizacji: 2006
Projektant: PP G.Sajdak
Korzeniowskiego 27 i, j, k
Termin realizacji: 2005
Projektant: Studio ZET, arch. W.Zieliński, W.Kozioł
II Pułku Lotniczego
Termin realizacji: 2004
Rydla 37
Termin realizacji: 2003
Projektant: Pracownia Projektowa G.Sajdak
Rydla 35
Termin realizacji: 2002
Projektant: Pracownia Projektowa G.Sajdak
Czyżyny - etap I
Termin realizacji: 1998-1999
Projektant: AARCADA S.A., arch. P.GajewskiJakość usług:
Zakup terenów

O atrakcyjności naszych inwestycji w dużym stopniu decyduje ich położenie. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści ds. nieruchomości wnikliwie analizują oferty terenów budowlanych poszukując lokalizacji odpowiadających wymogom i oczekiwaniom klientów.

Nasze mieszkania

Budynki mieszkalne realizowane przez Holding "Geo oraz Mieszkanie i Dom" wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz wygodą i funkcjonalnością projektowanych mieszkań.

Szczególną uwagę zwracamy na atrakcyjność i estetykę wnętrza mieszkań. Dogodny układ przestrzenno-komunikacyjny oraz wielkość pokoi, przestronna kuchnia z osobnym wejściem, dobre nasłonecznienie powierzchni mieszkalnej - zapewniają klientom wygodę i komfortowy standard mieszkania.

Dużą wagę przywiązujemy również do stosowania energooszczędnych materiałów i rozwiązań technologicznych, a także jakości i estetyki wykończenia budynku.

Realizowane rzez nas obiekty odznaczają się ciekawą aranżacją ukształtowania terenu i zieleni wokół budynków, są ogrodzone, strzeżone - zapewniając naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju.


Sprzedaż

Duży wybór lokalizacji inwestycji, ciekawe projekty architektoniczne budynków, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania oraz terminowość realizacji inwestycji - to główne czynniki wpływające na wybór zakupu mieszkania właśnie w naszej firmie.

Łącząc architektoniczną wizję budynku z wymogami i upodobaniami naszych Klientów - zapewniamy możliwość indywidualnego kształtowania powierzchni mieszkalnej.

Współpraca z bankiem

Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Grupa Deweloperska „Geo” podpisały ramową umowę o współpracy w zakresie udzielania preferencyjnych kredytów mieszkaniowych klientom dewelopera. Umowa obowiązuje od grudnia 2004 r. i dzięki niej klienci z całej Polski mogą liczyć na niższe prowizje i bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku kredytowego.

Proces inwestycyjny

Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalizm w działaniu - cechy te sprawiają, iż pracownicy działu inwestycji nadzorując procesy realizacji poszczególnych budynków począwszy od fazy projektowej aż po odbiór obiektu - sprawnie radzą sobie z wszelkimi problemami.specjalna oferta kredytowa:
Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Grupa Deweloperska „Geo” podpisały ramową umowę o współpracy w zakresie udzielania preferencyjnych kredytów mieszkaniowych klientom dewelopera. Umowa obowiązuje od grudnia 2004r. i dzięki niej klienci z całej Polski mogą liczyć na niższe prowizje i bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku kredytowego.

Grupa Deweloperska „Geo” cieszy się dużym zaufaniem wśród kredytodawców, ze względu na długoletnie doświadczenie na rynku (16 lat w Krakowie i 5 lat we Wrocławiu) oraz bardzo wysokie kapitały własne, które wynoszą 42 510 859 zł.

Największą zaletą oferty Raiffeisen Bank Polska S.A. dla klientów Grupy Deweloperskiej „Geo” jest fakt, że nie będą oni musieli ubezpieczać zaciągniętego kredytu do czasu ustanowienia hipoteki. W praktyce banki coraz częściej wymagają ubezpieczenia kredytów, do czasu uprawomocnienia się stosownych wpisów w księgach wieczystych. Koszty takiego ubezpieczenia mogą wynosić od 0,7% do 2% kwoty kredytu, co przy kredycie w wysokości 200 000 zł może wynieść nawet 4000 zł rocznie.

Rezygnacja z ubezpieczenia a zarazem obniżenie kosztów obsługi kredytu mieszkaniowego jest możliwe dzięki zastosowaniu zabezpieczenia zamiennego w postaci cesji praw z umowy przedwstępnej kupna lokalu. W przypadku konieczności wykorzystania tego rodzaju zabezpieczenia, bank za pośrednictwem dewelopera dokonuje sprzedaży lokalu innemu klientowi. Takie rozwiązanie jest możliwe jedynie w przypadku ścisłej współpracy banku z deweloperem, który dzięki swojej dotychczasowej działalności na rynku zyskał uznanie banku i klientów - tak jak ma to miejsce w przypadku Grupy Deweloperskiej GEO i Raiffeisen Bank Polska S.A.

Dzięki zawartemu porozumieniu Raiffeisen Bank Polska S.A. będzie dysponował całą potrzebną dokumentacją na temat dewelopera, jego sytuacji finansowej, a tym samym czas weryfikacji i oczekiwania na rozpatrzenie wniosku kredytowego będzie znacznie krótszy. Jednocześnie klient, który będzie zainteresowany kupnem mieszkania, już w biurze dewelopera otrzyma pełną informacje na temat możliwości i warunków uzyskania kredytu mieszkaniowego, a także będzie mógł w dogodnym dla siebie terminie i miejscu osobiście porozmawiać z przedstawicielem banku.

Szukaliśmy partnera z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości – mówi Dariusz Pasieka, Z-ca Dyrektora Regionu Małopolska ds. Bankowości Detalicznej z Raiffeisen Bank Polska S.A. Zależało nam na współpracy z firmą, która dynamicznie się rozwija i podobnie, jak Raiffeisen Bank Polska S.A. dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wierzymy, że wspólna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. i Grupy Deweloperskiej GEO dostarczy wielu powodów, dla których nasi wspólni klienci będą się czuli potraktowani w sposób wyjątkowy.

Wybraliśmy bank, który ma wieloletnią tradycję a jednocześnie nowoczesne podejście do klienta - mówi prezes Grupy „Geo” Adam Zaremba-Śmietański. W rankingu magazynów „Newsweek” i „Profit”, przeprowadzonym w sierpniu 2004 roku, Raiffeisen Bank Polska S.A. otrzymał tytuł „Przyjazny Bank” za szybką, sprawną i miłą obsługę – to dla nas najlepsza rekomendacja. W ten sposób dochodzi do mariażu dwóch partnerów, którzy wygrywają w rankingach swoich klientów – Geo Grupa Deweloperska otrzymała w tym roku „Złotego Sokoła” od klientow. To kolejny dowód na to, że tak my, jak Raiffeisen Bank Bank Polska S.A. dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci nie tylko otrzymywali dobre produkty, ale także byli kompetentnie, właściwie i wszechstronnie obsługiwani.
Z naszego rozeznania wynika, ze ponad 90% naszych klientów korzysta z kredytu przy zakupie mieszkania, a wg prognoz Związku Banków Polskich, w kolejnych latach, dzięki znacznemu obniżeniu stóp procentowych oraz korzystnemu kursowi złotego w stosunku do walut obcych ta tendencja będzie rosła.
Specjalna oferta kredytu mieszkaniowego Raiffeisen Bank Polska S.A. jest skierowana do klientów Grupy Deweloperskiej „Geo” z całej Polski, bo mimo że prowadzimy inwestycje na razie jedynie w Krakowie i we Wrocławiu, to nabywcami naszych mieszkań są osoby z całego kraju, a także cudzoziemcy, którzy szczególnie upodobali sobie właśnie te dwa miasta – dodaje Prezes Adam Zaremba-Śmietański.

Grupa Deweloperska „Geo” (poprzednia nazwa „Holding Geo, Mieszkanie i Dom”) rozpoczęła działalność w roku 1988 w Krakowie i była wówczas jedną z pierwszych prywatnych firm działających w tej branży. W roku 1992 Biuro Wspólne Rządu Polskiego i Banku Światowego testowało w firmie system kredytów hipotecznych, zanim został on wprowadzony w budownictwie wielorodzinnym w naszym kraju. W ciągu 16 lat swojej działalności zrealizowała i przekazała ponad 40 budynków wielorodzinnych, a w nich przeszło 1700 mieszkań. Od 2000r. prowadzi inwestycje także na terenie Wrocławia. Grupa Deweloperska „Geo” jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i posiada rekomendację Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa O/ w Krakowie. W roku 2004 została jednym z laureatów konkursu o tytuł „Najlepszego Krakowskiego Dewelopera Roku” a dodatkowo klienci uhonorowali ją statuetką „Złotego Sokoła” i wybrali „Liderem Rynku”. Otrzymała też nagrodę II stopnia w konkursie „Budowa Roku 2003” za inwestycję „Dom Mieszczański”.

Raiffeisen Bank Polska S.A. powstał w 1991 roku i jest częścią Raiffeisen International Bank-Holding AG (Raiffeisen International) - międzynarodowego holdingu, należącego w 100 proc. do Grupy RZB, która jest wiodącą Grupą Bankową w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i w Austrii. Raiffeisen Bank Polska S.A. zatrudnia ponad 1700 osób w 62 placówkach i koncentruje się na obsłudze firm z sektora MSP oraz klientów detalicznych. Raiffeisen Bank Polska S.A. cieszy się uznaniem ekspertów polskiego rynku finansowego i osiąga wysokie pozycje w rankingach branżowych.

Nagrody:
Poniżej przedstawiamy nagrody jakie nasza firma zdobyła na rynku krakowskim i ogólnopolskim.

Wyróżnienie w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera

Z satysfakcją informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku spółka "Geo, Mieszkanie i Dom" otrzymała wyróżnienie za inwestycję przy ul. Korzeniowskiego.

W konkursie brały udział krakowskie inwestycje oddane do użytkowania w roku 2004 i 2005. Wyróżniona inwestycja przy ul. Korzeniowskiego to kameralny zespół segmentów o ciekawej bryle architektonicznej, mieszczący w swej strukturze 20 komfortowych mieszkań. Inwestycja powstała na Woli Justowskiej, najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne i tereny zielone. Autorami projektu są arch. Witold Zieliński i arch. Wojciech Kozioł z Autorskiego Studia Architektury "Studio Zet" z Krakowa.
Tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004

Miło nam poinformować, że Holding firm „Geo”, „Mieszkanie i Dom” otrzymał tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004” i nagrodę „Złotego Sokoła”. Niezależnie od powyższej nagrody Holding „Geo”, „Mieszkanie i Dom” został wybrany „Liderem Rynku” w otwartym plebiscycie zorganizowanym wśród klientów.

Nagrodzona inwestycja to „Dom Mieszczański” przy ul. Mazowieckiej 68A (inwestycja otrzymała już wcześniej nagrodę II stopnia w skali ogólnopolskiej w konkursie „Budowa Roku 2003”, zorganizowanym przez PZITB).

W uzasadnieniu werdyktu czytamy między innymi, że Sąd Konkursowy przyznając tę nagrodę wysoko ocenił reprezentacyjny charakter inwestycji, jej harmonijne usytuowanie w zastanym kontekście urbanistycznym i jej znaczenie w kompozycji zespołu, odpowiednią wielkość i skalę obiektu, atrakcyjne zagospodarowanie terenu i ogrodu na terenie posesji, wysoką jakość użytych materiałów i dopracowany detal architektoniczny, a także bogatą ofertę skierowaną do osób zainteresowanych zakupem mieszkania.

Jak podkreślają organizatorzy, nie był to konkurs ściśle architektoniczny. Sąd Konkursowy oceniał również dewelopera, biorąc pod uwagę wszystkie elementy procesu inwestycyjnego, takie jak np. marketing i współpracę z klientem.

Poprzez tę nagrodę został więc doceniony również sposób budowania naszych relacji z klientami oparty na rzetelności, długoletnim doświadczeniu i poczuciu odpowiedzialności za oddawane klientom obiekty. Potwierdzeniem tego jest niezależna nagroda, którą otrzymaliśmy właśnie od klientów.

Uroczyste ogłoszenie werdyktu konkursowego i wręczenie nagród odbyło się 8 października 2004 w sali obrad Rady Miasta Krakowa.

Do udziału w pierwszej edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego dewelopera Roku oraz nagrody „Złotego Sokoła” nominowanych zostało 13 inwestycji.
Domy jednorodzinne oraz zespoły budynków wielorodzinnych oceniał Sąd Konkursowy w składzie:
prof. Andrzej Wyżykowski – przewodniczący, główny architekt miasta Krakowa
Elżbieta Szczawińska – zastępca dyrektora Wydziału Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa
red. Leszek Mazan – niezależny publicysta
arch. Andrzej Rymarczyk – członek zarządu PSBD w Krakowie
red. Janusz Michalczak – „Dziennik Polski”

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski.

Organizatorem konkursu był krakowski oddział Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów.
Tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004

Miło nam poinformować, że Holding firm „Geo”, „Mieszkanie i Dom” otrzymał tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004” i nagrodę „Złotego Sokoła”. Niezależnie od powyższej nagrody Holding „Geo”, „Mieszkanie i Dom” został wybrany „Liderem Rynku” w otwartym plebiscycie zorganizowanym wśród klientów.

Nagrodzona inwestycja to „Dom Mieszczański” przy ul. Mazowieckiej 68A (inwestycja otrzymała już wcześniej nagrodę II stopnia w skali ogólnopolskiej w konkursie „Budowa Roku 2003”, zorganizowanym przez PZITB).

W uzasadnieniu werdyktu czytamy między innymi, że Sąd Konkursowy przyznając tę nagrodę wysoko ocenił reprezentacyjny charakter inwestycji, jej harmonijne usytuowanie w zastanym kontekście urbanistycznym i jej znaczenie w kompozycji zespołu, odpowiednią wielkość i skalę obiektu, atrakcyjne zagospodarowanie terenu i ogrodu na terenie posesji, wysoką jakość użytych materiałów i dopracowany detal architektoniczny, a także bogatą ofertę skierowaną do osób zainteresowanych zakupem mieszkania.

Jak podkreślają organizatorzy, nie był to konkurs ściśle architektoniczny. Sąd Konkursowy oceniał również dewelopera, biorąc pod uwagę wszystkie elementy procesu inwestycyjnego, takie jak np. marketing i współpracę z klientem.

Poprzez tę nagrodę został więc doceniony również sposób budowania naszych relacji z klientami oparty na rzetelności, długoletnim doświadczeniu i poczuciu odpowiedzialności za oddawane klientom obiekty. Potwierdzeniem tego jest niezależna nagroda, którą otrzymaliśmy właśnie od klientów.

Uroczyste ogłoszenie werdyktu konkursowego i wręczenie nagród odbyło się 8 października 2004 w sali obrad Rady Miasta Krakowa.

Do udziału w pierwszej edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego dewelopera Roku oraz nagrody „Złotego Sokoła” nominowanych zostało 13 inwestycji.
Domy jednorodzinne oraz zespoły budynków wielorodzinnych oceniał Sąd Konkursowy w składzie:
prof. Andrzej Wyżykowski – przewodniczący, główny architekt miasta Krakowa
Elżbieta Szczawińska – zastępca dyrektora Wydziału Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa
red. Leszek Mazan – niezależny publicysta
arch. Andrzej Rymarczyk – członek zarządu PSBD w Krakowie
red. Janusz Michalczak – „Dziennik Polski”

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski.

Organizatorem konkursu był krakowski oddział Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów.
Budowa Roku 2003

Uroczyste podsumowanie XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Budowa Roku 2003” zorganizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego odbyło się 25 czerwca b.r. w Hotelu „Marriott” w Warszawie


Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszone zostały aż 64 inwestycje, a nagrody i wyróżnienia przyznano w 8 kategoriach.

Miło nam poinformować Państwa, że w kategorii budynki mieszkalne drugie miejsce w skali kraju, Nagrodę II Stopnia zdobyła inwestycja krakowskiego Holdingu „Geo” i „Mieszkanie i Dom” – „Dom Mieszczański” przy ul. Mazowieckiej 68 A w Krakowie.

Krakowski Oddział PZITB dodatkowo wyróżnił Holding, udzielając swojej rekomendacji o wiarygodności techniczno-organizacyjnej i zdolności ekonomicznej w dziedzinie budownictwa. Wręczenie rekomendacji odbyło się 28 czerwca 2004 r. podczas uroczystej prezentacji małopolskich finalistów konkursu „Budowa Roku 2003” zorganizowanej na Wawelu, z udziałem m.in. wicewojewody małopolskiego Ryszarda Półtoraka, zastępcy prezydenta Krakowa Kazimierza Bujakowskiego oraz starosty powiatu krakowskiego Jacka Krupy.

„Nagrodzone w konkursie obiekty należą do najlepszych w swoich kategoriach. Jestem przekonany, że staną się wizytówką polskiego budownictwa” – pisze w katalogu konkursowym Minister Infrastruktury Krzysztof Opawski.
I rzeczywiście, „Dom Mieszczański” to inwestycja jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa ze względu na niezmiernie atrakcyjną lokalizację i walory architektoniczne budynku.
Usytuowanie w bezpośredniej bliskości alei spacerowych i zielonych terenów Młynówki Królewskiej gwarantuje niespotykany już w centrum Krakowa spokój i relaks, a połączenie klasycznej linii i nowoczesnych technologii oraz zróżnicowanie wyglądu elewacji poprzez zastosowanie odmiennych technik wykończenia poszczególnych segmentów budynku sprawia, że „Dom Mieszczański” stanowi atrakcyjny element istniejącej zabudowy. W budynku mieści się 70 komfortowych mieszkań o powierzchni od 32 do 109 m2.
Cały obiekt charakteryzuje wysoka jakość i estetyka wykonania. Widoczne na każdym kroku niestandardowe elementy wykończenia: witraże w drzwiach wejściowych, marmurowe parapety, mahoniowe okna czy wyłożone kamieniem naturalnym klatki schodowe podkreślają wyjątkowy charakter całości. Kameralny mini park z altaną i fontanną utworzony na terenie nieruchomości od strony ul. Grottgera i alejek Młynówki Królewskiej to doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku dla mieszkańców.

„To co przede wszystkim jest w tej nagrodzie cenne to z pewnością fakt, że jest ona przyznawana przez grono fachowców i bardzo szacowną instytucję – jaką jest bez wątpienia PZITB” – przyznaje Prezes Zarządu Spółek Holdingu Adam Zaremba-Śmietanski. „Jest to w pewnym sensie „drugi filar” uznania, bo jako pierwszy traktujemy renomę, jaką cieszymy się wśród klientów – potwierdzoną nie tylko przez niezwykle dla nas sympatyczne rozmowy z nabywcami mieszkań, ale także przez badania marketingowe przeprowadzone m.in. przez KMG KRC.”

Holding „Geo” i „Mieszkanie i Dom” obecny jest na krakowskim rynku mieszkaniowym od 16 lat. W tym czasie zrealizował ponad 40 inwestycji, przekazując mieszkańcom miasta przeszło 1500 mieszkań. Zobacz pełną ofertę Holdingu „GEO” i „Mieszkanie i Dom”:


Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria