Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Informacje o firmie

Firma: Geo Grupa Deweloperska

30-085 Kraków

Głowackiego 10

telefon tel.: (012) 623 21 80


email  info@geogrupa.pl
strona www  www.geogrupa.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży KATOWICE
40-555 Katowice
Rolna 17b/2
tel.: 32 251 14 65
www.geogrupa.pl katowice@geogrupa.pl
Biuro sprzedaży czynne: poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00 ostatnia sobota miesiąca: 9.30 - 13.30

Biuro Sprzedaży WROCŁAW
51-163 Wrocław
Kromera 51A
tel.: 71 325 37 92, 71 325 37 26
www.geogrupa.pl wroclaw@geogrupa.pl
Biuro sprzedaży czynne: poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00 sobota: 10.00 - 14.00

O nas


Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła działalność w roku 1988 w Krakowie jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających na rynku budownictwa mieszkaniowego. W ponad 23-letniej działalności Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji a w nich ok. 3 500 mieszkań. Aktualnie Geo realizuje inwestycje na terenie Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Geo jest członkiem: Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz uczestniczy w programie "Biała Lista Firm" weryfikującym firmy pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.

Aktywna i profesjonalna działalność Grupy GEO znajduje uznanie w konkursach branżowych, w których Geo jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Przyznawane nagrody i wyróżnienia stanowią dla firmy zaszczyt oraz uhonorowanie profesjonalizmu całego zespołu zaangażowanego w pracę.

Wysoka jakość projektów i wykonawstwa, innowacyjność rozwiązań oraz perfekcja rzemiosła pozwoliły Grupie Geo osiągnąć sukces, który gwarantuje klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Wieloletnie doświadczenie i fachowa obsługa zapewniają poczucie bezpieczeństwa i pełne zaufanie do firmy.

Aktualnie dla swoich klientów Geo proponuje bonus w postaci „Książki Rabatowej”, dzięki której nabywający w Grupie Geo mieszkanie mogą liczyć na upusty cenowe na artykuły wyposażenia mieszkań oraz jego wykończenie udzielane przez naszych Partnerów.

Grupę Deweloperską Geo tworzą następujące spółki:

 • Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o. o.
 • Geo Developer Sp. z o. o.
 • Geo Domator Sp. z o.o.
 • Geo Invest S.A.
 • Budland Sp. z o.o.
 • Property Profit Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 1 Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 2 Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 3 Sp. z o.o.
 • Geo Projekt 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Geo Projekt 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Geo Projekt 3 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Geo Medical Sp. z o.o.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażinne nieruchomości do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Piekary Śląskielokale użytkowe na wynajem powiat Kazimierskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rykilokale użytkowe na sprzedaż gmina Szczercówmieszkania na wynajem w Mostowiemieszkania na sprzedaż w Kowalewkumieszkania na sprzedaż w Lubasz

Deweloperzy