Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: GENUS Grupa Deweloperska

30-212 Kraków

Jana Sawickiego 2g

telefon tel.: +48 602 480 040
tel.: +48 12 30 71 400


email  biuro.zarzadu@genus.pl
strona www  www.genus.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży
30-212 Kraków
Jana Sawickiego 2g
tel.: +48 668 615 915
www.genus.pl/oferta/bogucianka artur.falski@genus.pl


O nas

Nasza grupa deweloperska istnieje od 2004 r., kiedy to powstała pierwsza spółka pod nazwą Property Polska. Następnie kolejno powstawały Central Poland Property, Józefińska Property oraz GENUS.

Firma GENUS Grupa Deweloperska specjalizuje się w realizacji kameralnych projektów w prestiżowych lokalizacjach. Dbamy o jakość wykonania dobierając najlepsze materiały oraz przykładając szczególną uwagę do dbałości o detal. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących unikalność, staranność wykonania, piękno, bezpieczeństwo oraz prywatność.

Budujemy nowe budynki jak i modernizujemy i rewitalizujemy stare, zabytkowe. Staramy się, aby nasze projekty wyróżniały się nowoczesnymi rozwiązaniami. W przypadku modernizowanych obiektów mamy poczucie respektu i szacunku do ich starego historycznego charakteru. Staramy się, w miarę możliwości, wprowadzać nowoczesne rozwiązania zachowując zarazem klimat i architekturę z czasów, kiedy zostały stworzone.

I tak nasze starania zostały docenione. Nasza realizacja przy ul. Józefińskiej 31 w Krakowie otrzymała nagrodę II stopnia w Jubileuszowym XX Konkursie PZITB Budowa Roku 2009 w kategorii: obiekty związane z rewitalizacją, konserwacją i modernizacją zabytków.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na sprzedaż powiat Jaworskimieszkania na sprzedaż gmina Kołaczycelokale użytkowe na sprzedaż gmina Dolskmieszkania na sprzedaż w Rakowicachdomy na wynajem w Postępiedomy na wynajem w Pareżkach

Deweloperzy