Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Gama-M Sp. z o.o.

31-422 Kraków

M. Słoneckiego 5a/2

telefon tel.: +48 507 773 347
tel.: +48 513 024 984


email  biuro@gama-m.pl
strona www  www.gama-m.plBiuro Sprzedaży
31-417 Kraków
M. Słoneckiego 5a/2
tel.: +48 12 680 46 25, +48 507 773 347
www.gama-m.pl
adrianawasielewska@gama-m.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8:00-17.00

O nas

Firma Gama - M powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających na rynku budowlanym.

Założycielami firmy byli Jerzy Gacek i Jacek Bielak - uznani fachowcy budowlani, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali na zarządczych stanowiskach w państwowych przedsiębiorstwach budowlanych. Po transformacji ustrojowej naturalnym krokiem wspólników było stworzenie od podstaw prywatnej spółki rozwijającej sie aktywnie do dziś.

Pierwszym obszarem działalności firmy były ocieplenia oraz elewacje budynków. Lata praktyki podczas których stosując coraz nowsze technologie oraz zyskując coraz większa renomę na rynku budowlanym pozwoliły firmie dynamicznie się rozwinąć stając się jedną z największych spółek budowlanych na krakowskim rynku.

W efekcie powyższych sukcesów, firma w 2004 roku podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności o sektor deweloperski. Udanym debiutem deweloperskim była inwestycja Duża Góra w krakowskim Bieżanowie. Od tego czasu firma sukcesywnie rozwija się w kierunku budowy mieszkań, przygotowując kolejne inwestycje.

Kolejną inwestycją spółki są Apartamenty Reduta: 30 mieszkań również ulokowanych na Prądniku Czerwonym

Więcej szczegółów na www.gama-m.pl

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Skierniewickimieszkania na sprzedaż powiat Zambrowskidomy na wynajem gmina Tuszów Narodowymieszkania na sprzedaż gmina Głownodomy na wynajem w Marylcemieszkania na wynajem w Cisiedomy na wynajem w Zagórzycach

Deweloperzy

);