Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: FF&K Investment

31-010 Kraków

Rynek Główny 30/7

telefon tel.: 798-066-117


email  biuro@lesna-apartamenty.pl
strona www  www.lesna-apartamenty.pl

O nas

FORM, FUNCTION & CONSTRUCTION

Firma FF&K Investment powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie polskimi nieruchomościami spowodowane m. in. wejściem do Unii Europejskiej. Rynek ten wymaga wiedzy łączącej wiele dziedzin oraz praktycznej świadomości inwestycyjnej i dużego wyczucia. Lata współpracy udowodniły, że możliwe jest profesjonalne i kompleksowe zaspakajanie przez nas Państwa potrzeb w tym zakresie.

Firma łączy kierunkowe wykształcenie i wiedzę know how, branżowe kwalifikacje zawodowe i zrealizowane projekty z praktycznym doświadczeniem nabytym podczas budowy własnych i zleconych obiektów. FF&K to synergiczne połączenie teorii, praktyki, przygotowania i doświadczenia architektonicznego, znajomości i świadomości rynku nieruchomości z możliwościami leżącymi w realnym zasięgu firmy.

Przesada w reklamie i pauperyzacja słów zastanawia. „Apartament”, „ekskluzywny”, „centrum” - znaczą coraz mniej. Czy można małe mieszkanie z widokiem na oficynę nazwać apartamentem tylko dlatego, że jest położone w centrum? Czy można zaakceptować błędnie zaprojektowany rozkład funkcjonalny lub okna wychodzące na północ? Ekskluzywne biura bez windy i parkingu? Centrum logistyczne i dojazd przez pola? Oczywiście NIE. Realizowanie potrzeb Klientów powinno mieć miejsce w zgodzie z filozofią prawdy i uczciwości.

O wartości np. inwestycji mieszkaniowej decyduje nie tylko ładna nazwa, wizualizacja, lokalizacja i powierzchnia, lecz także:

 • Dostępność komunikacyjna, łatwość dojazdu oraz postoju,
 • Najbliższe otoczenie (zadbanie, brak chaosu wizualnego, świateł, reklam),
 • Nieprzypadkowi sąsiedzi (wykształcenie, mentalność, szanowane wartości),
 • Dystans do sąsiadującej zabudowy, kontakt z przyrodą,
 • Otwartość przestrzeni i różnorodność widoków,
 • Ponadczasowa architektura, ludzka (przyjemna) skala zamierzenia,
 • Funkcjonalny projekt i rozkład oraz przestronność pomieszczeń,
 • Możliwości wariantowania i wprowadzania zmian,
 • Windy, tarasy, balkony, pomieszczenia gospodarcze, hole,
 • Dobór materiałów, wykończenie, dopracowanie detali architektonicznych,
 • Staranna realizacja,
 • Zaspakajanie odmiennych potrzeb oraz potrzeby indywidualności,
 • Poczucie bezpieczeństwa,
 • Ilość i jakość zieleni, strony świata, światło słoneczne, także cisza,
 • Czystość i świeżość powietrza (brak pyłów i zapachów centrum miasta),
 • Komfort w różnych porach roku (budynek otoczony zielenią w lecie mniej się rozgrzewa, w zimie śnieg pozostaje bielszy, o wiośnie można się dowiedzieć nie tylko z kalendarza, a jesienią spadłe liście schną, zachowując kolory).
FF&K Investment ma świadomość wszystkich wymienionych wartości i wie, że oferowanie ich Państwu zapewni zadowolenie z wybranej inwestycji przez lata. Przedsięwzięcia tej firmy bez względu na branżę mają wspólną cechę - są programowane, projektowane, realizowane i oddawane do użytkowania tak, jakby miały zostać w jej rękach.

Zauważył to duży, międzynarodowy koncern podpisując wieloletni kontrakt na wynajem nowo wybudowanej fabryki. Projekty osiedli mieszkaniowych (np. realizowanego właśnie przez dużą krakowską spółkę akcyjną) lub central biurowo - magazynowych (np. dla znanej, ogólnopolskiej sieci sklepów i hurtowni) mają liczne możliwości podziału i łączenia powierzchni. Kupiony zespół biurowo – handlowy w Bielsku Białej może służyć Klientom w wielu wariantach funkcjonalnych, a realizacja na prawdę ekskluzywnych i kameralnych dwóch willi przy ul. Korzeniowskiego w Krakowie oprócz kilku aranżacji i widoków na trzy lub cztery strony świata z każdego z dziesięciu apartamentów, oferuje wykończenie elewacji kamieniem i drewnem, windy hydrauliczne mimo tylko dwóch i trzech pięter, reprezentacyjny hol, pomieszczenia gospodarcze, ogrzewanie tarasów, rozkładane elektrycznie rolety przeciwsłoneczne oraz klimatyzację całej powierzchni na ostatniej kondygnacji w standardzie.

W oparciu o filozofię tak szeroko rozumianej uczciwości FF&K Investment buduje zaufanie i satysfakcję Klientów.

Wykorzystując opisane doświadczenia i kontynuując realizację obiektów w zgodzie z opisanymi założeniami, firma FF&K przystąpiła do nowego przedsięwzięcia – zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej w innym wyjątkowym miejscu, bezpośrednim sąsiedztwie Błoń Krakowskich. To kolejny krok specjalizacji tej firmy w realizacji na prawdę ekskluzywnych apartamentów dla naszych stałych Klientów.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Nowodworskidomy na sprzedaż powiat M. Piotrków Trybunalskilokale użytkowe na wynajem gmina Zielona Góramieszkania na sprzedaż gmina Nowy Dwór Gdańskidomy na sprzedaż w Rozaliniedomy na sprzedaż w Nadwiślancedomy na wynajem w Skotnikach Dużych

Deweloperzy

);