Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: EKOPARK

30-150 Kraków

Armii Krajowej 19

telefon tel.: (12) 639-57-00, 663-300-900
tel.: 506-060-199, 785-665-297


email  sprzedaz@ekopark.pl
strona www  www.ekopark.pl

tel. 667-640-995

O nas

Kiedy szukasz mieszkania, chcesz znaleźć tylko to miejsce, które ktoś stworzył z myślą o Tobie. Doskonale Cię rozumiemy. Od ponad 22 lat konsekwentnie wyznaczamy standardy w branży deweloperskiej, budując miejsca inspirowane tylko jednym. TWOIMI PERSPEKTYWAMI.

EKOPARK tworzy Twoją przestrzeń wspólnie z Tobą. Kreujemy tętniące wielkomiejskim rytmem mieszkania dla wymagających singli, otoczone zielenią przestronne apartamenty dla rodzin z dziećmi oraz ponadczasowo zachwycające rezydencje dla najbardziej wymagających Klientów. 

Od etapu koncepcji, poprzez wybór lokalizacji po standard wykończenia zawsze myślimy o Tobie. Dlatego tworzymy miejsca zachwycające zarówno najwyższymi standardami, jak i również indywidualnym charakterem. 

EKOPARK
Tu potrzeby stają się Twoimi możliwościami, a mieszkanie TWOIMI PERSPEKTYWAMI.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ EKOPARK?
+ Możesz nam zaufać.
Od ponad 22 lat realizujemy inwestycje w największych miastach Polski. Oddaliśmy do użytku niemal 3 000 mieszkań. + Bądź spokojny.
EKOPARK jest częścią Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada, jednej z najstarszych firm rodzinnych w Polsce. + Wybieraj premium.
Zrealizowaliśmy najbardziej prestiżowe inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w kraju. Tutaj jakość zawsze wyprzedzi Twoje oczekiwania.

Biuro sprzedaży w siedzibie firmy:
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków
12 639 57 00
sprzedaz@ekopark.pl


ekopark.pl

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianędziałki na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Katowicemieszkania na sprzedaż powiat Zgierskidomy na sprzedaż gmina Sadowielokale użytkowe na sprzedaż gmina Swarzędzdomy na wynajem w Sokolicydomy na wynajem w Ostrówkudomy na wynajem w Sierżnikach

Deweloperzy