Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: EKOPARK

30-150 Kraków

Armii Krajowej 19

telefon tel.: (12) 639-57-00, 663-300-900
tel.: 506-060-199, 785-665-297


email  sprzedaz@ekopark.pl
strona www  www.ekopark.pl

tel. 667-640-995

O nas

Kiedy szukasz mieszkania, chcesz znaleźć tylko to miejsce, które ktoś stworzył z myślą o Tobie. Doskonale Cię rozumiemy. Od ponad 22 lat konsekwentnie wyznaczamy standardy w branży deweloperskiej, budując miejsca inspirowane tylko jednym. TWOIMI PERSPEKTYWAMI.

EKOPARK tworzy Twoją przestrzeń wspólnie z Tobą. Kreujemy tętniące wielkomiejskim rytmem mieszkania dla wymagających singli, otoczone zielenią przestronne apartamenty dla rodzin z dziećmi oraz ponadczasowo zachwycające rezydencje dla najbardziej wymagających Klientów. 

Od etapu koncepcji, poprzez wybór lokalizacji po standard wykończenia zawsze myślimy o Tobie. Dlatego tworzymy miejsca zachwycające zarówno najwyższymi standardami, jak i również indywidualnym charakterem. 

EKOPARK
Tu potrzeby stają się Twoimi możliwościami, a mieszkanie TWOIMI PERSPEKTYWAMI.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ EKOPARK?
+ Możesz nam zaufać.
Od ponad 22 lat realizujemy inwestycje w największych miastach Polski. Oddaliśmy do użytku niemal 3 000 mieszkań. + Bądź spokojny.
EKOPARK jest częścią Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada, jednej z najstarszych firm rodzinnych w Polsce. + Wybieraj premium.
Zrealizowaliśmy najbardziej prestiżowe inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w kraju. Tutaj jakość zawsze wyprzedzi Twoje oczekiwania.

Biuro sprzedaży w siedzibie firmy:
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków
12 639 57 00
sprzedaz@ekopark.pl


ekopark.pl

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Ząbkowickimieszkania na wynajem powiat Myszkowskimieszkania na wynajem gmina Sejnymieszkania na wynajem gmina Działoszyndomy na sprzedaż w Kawniemieszkania na sprzedaż w Stawachdomy na sprzedaż w Orlej

Deweloperzy

);