Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Dom Development S.A.

00-078 Warszawa

Piłsudskiego 3

telefon tel.: (022) 351 66 33
fax: (022) 351 68 89


email  sprzedaz@domdevelopment.com.pl
strona www  www.domdevelopment.com.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży Mieszkań Idylla
Wrocław
Kazimierza Wielkiego 1
tel.: 71 747 74 74
www.wroclaw.domd.pl/idylla sprzedaz.wroclaw@domd.pl
Godziny pracy biura: Poniedziałek - Piątek: 10.00-18.00 Sobota: 10.00-15.00 W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży mieszkań.

Biuro sprzedaży Oaza
Wrocław
Nyska 70
tel.: (71) 333 41 70
www.wroclaw.domdevelopment.com.pl sprzedaz@domdevelopment.com.pl
Godz. otwarcia: pn. - pt. 8 - 18

Biuro sprzedaży - Osiedle Saska
Warszawa
Bora - Komorowskiego
tel.: (022) 613 66 15
www.domdevelopment.com.pl
(w celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny)
Godz. otwarcia: wt., śr., pt. 10.00 – 18.00, czw. 11.00 – 18.00, sob. 10.00 – 14.00

O nas

Dom Development S.A. funkcjonuje na warszawskim rynku budownictwa mieszkaniowego od 1996 r. i jest jednym z największych deweloperów pod względem przekazywanych mieszkań w Warszawie.

Akcje firmy są notowane na GPW. Kapitał akcyjny Dom Development S.A. wynosi 21,7 milionów zł i został przez akcjonariuszy opłacony gotówką. Zapewnia to stabilność działalności firmy, bardzo dobrą płynność finansową i gwarancję dla wszystkich osób fizycznych i prawnych związanych z Dom Development. Dom Development już od kilku lat wyróżniana jest prestiżowym Certyfikatem Dewelopera przyznawanym przez Krajową Izbę Budownictwa. Firma jest także członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych – organizacji zrzeszających najbardziej solidnych i wiarygodnych deweloperów. Dom Development stosuje w relacji ze swoimi klientami Katalog Dobrych Praktyk.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Chełmlokale użytkowe na sprzedaż powiat Średzkimieszkania na sprzedaż gmina Gozdnicamieszkania na sprzedaż gmina Złotówmieszkania na wynajem w Szarwarkumieszkania na wynajem w Wilkowniadomy na wynajem w Chojno Nowe Drugie

Deweloperzy