Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Deweloper Grupa INTER - ES

50-302 Wrocław

Jedności Narodowej 194

telefon tel.: (0 71) 323 15 31
tel.: (0 71) 323 15 50


email  info@deweloper-is.pl
strona www  www.deweloper-interes.pl

O nas


Firma INTER-ES powstała w 1989 roku we Wrocławiu. Od początku działalności koncentrowała się na branży nowych technologii IT. Z początkiem roku 2000 w naszej grupie wyodrębniła się gałąź, której celem była realizacja budynków mieszkalnych oraz usługowych.

Budujemy mieszkania, lokale usługowe, domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, apartamenty, dodatkowo w swojej ofercie posiadamy usługę wynajmu mieszkań i lokali usługowych.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę co owocuje wysokim standardem projektów, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań budowlanych nasze budynki cechuje wysoki standard wykończenia.Inwestycje zrealizowane:
 • Obrońców Poczty Gdańskiej - mieszkania
  Osiedle „Zielony Szelest”, składa się z trzech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, położonych w malowniczej dzielnicy Wrocławia – Ołtaszyn, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5-9.

 • Sołtysowicka - mieszkania, lokale usługowe
  W budynku przy ul. Sołtysowickeij można wynająć mieszkania o powierzchni od 30m2 do 50m2. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu lokali usługowych. Sprzedaż mieszkań zakończona.

 • Krzywoustego - mieszkania
  Pozostały trzy mieszkania do wynajęcia:
  Piętro1 - 38,6 m2 - 720 zł brutto
  Piętro 2 - 28,3 m2 - 720 zł brutto
  Piętro 2 - 38,6 m2 - 720 zł brutto

 • Blacharska - mieszkania
Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniahale i magazyny na wynajemdziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Mińskidomy na wynajem powiat Piskidomy na sprzedaż gmina Wierzbicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Sieradzdomy na wynajem w Jankowicachmieszkania na sprzedaż w Głębokiejmieszkania na sprzedaż w Starym Przylepie

Deweloperzy

);