Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Deweloper Grupa INTER - ES

50-302 Wrocław

Jedności Narodowej 194

telefon tel.: (0 71) 323 15 31
tel.: (0 71) 323 15 50


email  info@deweloper-is.pl
strona www  www.deweloper-interes.pl

O nas


Firma INTER-ES powstała w 1989 roku we Wrocławiu. Od początku działalności koncentrowała się na branży nowych technologii IT. Z początkiem roku 2000 w naszej grupie wyodrębniła się gałąź, której celem była realizacja budynków mieszkalnych oraz usługowych.

Budujemy mieszkania, lokale usługowe, domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, apartamenty, dodatkowo w swojej ofercie posiadamy usługę wynajmu mieszkań i lokali usługowych.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę co owocuje wysokim standardem projektów, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań budowlanych nasze budynki cechuje wysoki standard wykończenia.Inwestycje zrealizowane:
 • Obrońców Poczty Gdańskiej - mieszkania
  Osiedle „Zielony Szelest”, składa się z trzech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, położonych w malowniczej dzielnicy Wrocławia – Ołtaszyn, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5-9.

 • Sołtysowicka - mieszkania, lokale usługowe
  W budynku przy ul. Sołtysowickeij można wynająć mieszkania o powierzchni od 30m2 do 50m2. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu lokali usługowych. Sprzedaż mieszkań zakończona.

 • Krzywoustego - mieszkania
  Pozostały trzy mieszkania do wynajęcia:
  Piętro1 - 38,6 m2 - 720 zł brutto
  Piętro 2 - 28,3 m2 - 720 zł brutto
  Piętro 2 - 38,6 m2 - 720 zł brutto

 • Blacharska - mieszkania
Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Inwestycje

Brak ofert spełniających kryteria.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Przeworskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Lublinlokale użytkowe na wynajem gmina Nowosolnadomy na sprzedaż gmina Adamówmieszkania na sprzedaż w Woli Przerębskiejmieszkania na sprzedaż w Teresiniemieszkania na wynajem w Szwejkach

Deweloperzy

);