Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: DeS Henryk Dowgier,
Anna Dowgier sp. j.

30-053 Kraków

Galla 5/1

telefon tel.: (012) 637-92-92


email  biuro@des.krakow.pl
strona www  www.bo.krakow.pl

  Biura sprzedaży:


Biuro Sprzedaży
30-081 Kraków
Królewska 57
tel.: 668-492-948
www.bo.krakow.pl biuro@bo.krakow.pl
Biprostal, niski budynek, V piętro

O nas

Bo kiedy doświadczenie spotyka innowacyjność powstaje jakość.

Firma konserwatorsko- budowlana DeS działa od ponad 30 lat na rynku krakowskim. Jest członkiem PZiTB i SBDiM, laureatem Gazeli Biznesu i wielu innych nagród branżowych.

Koncentruje swoją działalność deweloperską tylko na dzielnicy Bronowice, skąd pochodzi, i gdzie od wielu lat mieszkają jej założyciele. Ostatnią oddaną inwestycją deweloperską jest apartamentowiec przy ul. Na Polach 3.

DeS to również stabilizacja. To firma w której od wielu lat pracuje ta sama kadra kierownicza i wykonawcza. Właśnie dzięki temu w przeciągu tylko kilku lat zrealizowaliśmy projekty o wartości kilkudziesięciu milionów. Wszystkie w terminie i wszystkie bezusterkowo.

Gorąco zapraszamy do Muzeum Miasta Krakowa ,Pałacu Pod Krzysztoforami, do Apteki Pod Orłem, Baszty Złodziejskiej na Wawelu i zobaczenia oraz sprawdzenia jakości naszych usług. Jakości z której jesteśmy dumni.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemmieszkania na wynajem powiat Bytowskidomy na sprzedaż powiat Wałeckilokale użytkowe na wynajem gmina Czarnemieszkania na sprzedaż gmina Konopiskamieszkania na wynajem w Dziewiszewodomy na sprzedaż w Sułkowo-Koloniidomy na sprzedaż w Zagorzynie

Deweloperzy