Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: AKWADRAT DEWELOPER Sp. z o. o. Sp. k.

30-087 Bibice

Graniczna 17

telefon tel.: 570 132 922


email  akwadratdeweloper@gmail.com
strona www  www.zaciszebibice.pl

O nas

Pasja

Z miłości do okolicy najbliższego zamieszkania powstał pomysł aby zbudować domy które spełnią najwyższe marzenia o idealnym domu pod Krakowem który będzie wykończony w wysokim standardzie oferował garaż w budynku a także szereg udogodnień tj. ogrzewanie podłogowe, stacja uzdatniania wody, ciekawy i nowoczesny projekt domu oraz okolicę która idealnie spełnia oczekiwania potencjalnych nabywców.

Pomysł

Tak powstał pomysł założenia spółki AKWADRAT DEWELOPER której misją jest budowa kompaktowych domów o wysokim standardzie w Bibicach. Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu przez Państwa kredytu mieszkaniowego na zakup wybranego domu poprzez profesjonalną obsługę doradców kredytowych. Bezpłatna pomoc, szeroka oferta banków, korzystniejsze warunki kredytowania – więcej szczegółów w naszym Biurze Sprzedaży.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupieniakamienice na zamianędomy na sprzedaż powiat Grajewskimieszkania na wynajem powiat M. Włocławekmieszkania na wynajem gmina Granowodomy na sprzedaż gmina Kętrzyndomy na sprzedaż w Cerledomy na sprzedaż w Antoniowiedomy na wynajem w Matałach

Deweloperzy

);