Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: AKWADRAT DEWELOPER Sp. z o. o. Sp. k.

30-087 Bibice

Graniczna 17

telefon tel.: 570 132 922


email  akwadratdeweloper@gmail.com
strona www  www.zaciszebibice.pl

O nas

Pasja

Z miłości do okolicy najbliższego zamieszkania powstał pomysł aby zbudować domy które spełnią najwyższe marzenia o idealnym domu pod Krakowem który będzie wykończony w wysokim standardzie oferował garaż w budynku a także szereg udogodnień tj. ogrzewanie podłogowe, stacja uzdatniania wody, ciekawy i nowoczesny projekt domu oraz okolicę która idealnie spełnia oczekiwania potencjalnych nabywców.

Pomysł

Tak powstał pomysł założenia spółki AKWADRAT DEWELOPER której misją jest budowa kompaktowych domów o wysokim standardzie w Bibicach. Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu przez Państwa kredytu mieszkaniowego na zakup wybranego domu poprzez profesjonalną obsługę doradców kredytowych. Bezpłatna pomoc, szeroka oferta banków, korzystniejsze warunki kredytowania – więcej szczegółów w naszym Biurze Sprzedaży.

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pruszkowskilokale użytkowe na wynajem powiat Przasnyskidomy na sprzedaż gmina Bielskmieszkania na sprzedaż gmina Baćkowicedomy na wynajem w Parceladomy na sprzedaż w Międzylesiumieszkania na wynajem w Gziki

Deweloperzy

);