Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: WGN Katowice

40-101 Katowice

Chorzowska 107A

telefon tel.: 515-199-405
tel.: 881-447-881


email  katowice@wgn.pl
strona www  www.katowice.wgn.pl

O nas

Witamy na stronie Biura Obrotu Nieruchomościami WGN odział Katowice Silesia City Center.
Jesteśmy zespołem ambitnych i otwartych ludzi, dla których najważniejsze jest zadowolenie Naszych klientów oraz ich poczucie bezpieczeństwa przy transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem. Pomagamy Naszym klientom w kupnie oraz najmie nieruchomości. Wśród Naszych ofert znajdziecie Państwo mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i duże obiekty komercyjne.
Dajemy Wam również możliwość pełnej obsługi kredytowej.
Nasze biuro znajduje się z Katowicach przy ul Chorzowskiej 107, w centrum handlowych Silesia City Center. Nasi Agenci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10 do 21.

    Biuro oferuje:
  • Mieszkania
  • Domy
  • Działki
  • Lokale handlowe i biurowe
  • Obiekty komercyjne
  • Obsługę kredytową
  • Przygotowanie oferty inwestycyjnej

Zapraszam do współpracy.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Bytowskilokale użytkowe na wynajem powiat Lidzbarskidomy na wynajem gmina Pępowomieszkania na wynajem gmina Piasecznodomy na wynajem w Kormanicedomy na wynajem w Dębogóradomy na wynajem w Zapowiednii

Deweloperzy

);