Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: WGN Katowice

40-101 Katowice

Chorzowska 107A

telefon tel.: 515-199-405
tel.: 881-447-881


email  katowice@wgn.pl
strona www  www.katowice.wgn.pl

O nas

Witamy na stronie Biura Obrotu Nieruchomościami WGN odział Katowice Silesia City Center.
Jesteśmy zespołem ambitnych i otwartych ludzi, dla których najważniejsze jest zadowolenie Naszych klientów oraz ich poczucie bezpieczeństwa przy transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem. Pomagamy Naszym klientom w kupnie oraz najmie nieruchomości. Wśród Naszych ofert znajdziecie Państwo mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i duże obiekty komercyjne.
Dajemy Wam również możliwość pełnej obsługi kredytowej.
Nasze biuro znajduje się z Katowicach przy ul Chorzowskiej 107, w centrum handlowych Silesia City Center. Nasi Agenci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10 do 21.

    Biuro oferuje:
  • Mieszkania
  • Domy
  • Działki
  • Lokale handlowe i biurowe
  • Obiekty komercyjne
  • Obsługę kredytową
  • Przygotowanie oferty inwestycyjnej

Zapraszam do współpracy.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Puckidomy na wynajem powiat Brzozowskidomy na wynajem gmina Grębocicemieszkania na wynajem gmina Strumieńdomy na sprzedaż w Powałkidomy na wynajem w Nowym Drozdowiedomy na wynajem w Białka-Kolonii

Deweloperzy

);