Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: WEREL & FOX Joanna Werel

15-879 Białystok

Św. Rocha 12 lok. 9

telefon tel.: (85) 744-66-11
tel.: 606-262-888, 500-043-903
fax: (85) 744-66-10


email  biuro@werelfox.pl
strona www  www.werelfox.pl

O nas

Firma „Werel” Nieruchomości, obejmująca zasięgiem swojej działalności teren północno-wschodniej Polski, założona została w 2004 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku nieruchomości. Mamy już na swoim koncie wiele udanych transakcji sprzedaży, najmu i dzierżawy różnego rodzaju nieruchomości- domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych (handlowych, biurowych) oraz obiektów komercyjnych przeznaczonych pod działalność usługową bądź produkcyjną. Ponadto zajmujemy się wyszukiwaniem ofert na zlecenie, regulacją stanów prawnych nieruchomości, pomocą formalno – prawną, doradztwem kredytowym, wyceną nieruchomości, świadectwami energetycznymi, nadzorem inwestorskim oraz przeprowadzaniem analiz i raportów rynkowych, ubezpieczeniami nieruchomości.

Firma należy do prestiżowych stowarzyszeń branżowych: Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "POLONIA" zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTDiDRN). Firmę prowadzi Ekspert i Doradca Rynku Nieruchomości prawnik mgr Joanna Werel, posiadająca licencję pośrednika Nr 4277. Współpracujemy z renomowanymi białostockimi kancelariami prawnymi i notarialnymi, a także z geodetami, architektami oraz bankami, zapewniając tym samym naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Tworzymy zespół uzupełniających się fachowców, stale analizujących zmieniającą się sytuację na rynku nieruchomości oraz aktualizujących swoją wiedzę z zakresu prawa i ekonomii. Głównym założeniem Firmy jest spełnianie oczekiwań Klientów, ponieważ to właśnie Państwo decydują o naszym sukcesie. Najważniejszym elementem naszej pracy jest prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Potrafimy w sposób niekonwencjonalny i kreatywny podejść do Państwa zamówień i oczekiwań. Cechuje nas szybkość w działaniu, efektywność i profesjonalizm.

W zakresie promocji i reklamy korzystamy z usług mediów, prasy oraz agencji reklamowych. Państwa ofertę promujemy w formie ogłoszeń prasowych oraz w tematycznych portalach internetowych (BiałystokOnline, Domiporta, GazetaDom, Money.pl, Ofery.net, otoDom, domygrunty.pl, tablica.pl), poprzez codzienną aktualizację ofert na naszej stronie internetowej a także przez kampanię banerową i mailingową.

Dzięki wieloletniej obecności na podlaskim rynku nieruchomości uzyskaliśmy doskonałą znajomość rynku i potrzeb Klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia zaoszczędzą Państwo wiele cennego czasu i nieoczekiwanych stresów.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Sejneńskimieszkania na sprzedaż powiat Siedleckimieszkania na wynajem gmina Jasieniecdomy na wynajem gmina Bardomieszkania na wynajem w Żerkowicachmieszkania na wynajem w Woli Braneckiejmieszkania na wynajem w Bierkowie

Deweloperzy

);