Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Tx Nieruchomości

44-100 Gliwice

Daszyńskiego 56/1

telefon tel.: (32) 231-26-17


email  biuro@tx.gliwice.pl
strona www  www.tx-nieruchomosci.krn.pl

O nas

Tx - Nieruchomości jest działem firmy PPHU "Tranzex" Sp. z o.o. będącej na Polskim rynku nieprzerwanie od 20 lat.

Prowadzimy działalność w zakresie obrotu nieruchomościami. Oferujemy naszym Klientom kompleksową pomoc w przeprowadzaniu transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu oraz dzierżawy nieruchomości. Oferta nie ogranicza się jedynie do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zajmujemy sie doradztwem na rynku nieruchomości.

Posiadamy licencje: pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11019 oraz zarządcy nieruchomości nr 16766. Jesteśmy członkiem BCK-SPON i posiadamy ubezpieczenie.

Wyznajemy zasadę jak najszerszej współpracy z innymi biurami nieruchomości.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania do kupieniagaraże na wynajemdomy na wynajem powiat Stargardzkilokale użytkowe na sprzedaż powiat Lipskimieszkania na wynajem gmina Gorlicelokale użytkowe na wynajem gmina Włoszczowadomy na sprzedaż w Ostrówkumieszkania na wynajem w Piasku Wielkimdomy na sprzedaż w Maruszowie

Deweloperzy

);